Kladno – Královské Vinohrady 8:5 (kon.)
Kanonýři Kladno
8:5 (3:0, 3:1, 2:4) Stav série: 2:0
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 23.04.2016, 19:00 • SH BIOS Kladno • Baráž o Livesport Superligu • 2. kolo

59:26
    Vyloučen hráč Antonín Pertlík družstva FBC Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou.

59:10
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! MARTIN ROSSI snižuje stav zápasu na 8:5. Vinohrady sice snižují mílovými kroky, avšak na obrat zavelely příliš pozdě. Asistence Milan Bína.

58:25
    Kladno právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ NUSHART dodává klid svému týmu. Asistence Michal Klápa.

57:12
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady se snaží o obrat v utkání. LUKÁŠ GREGOR se trefuje přesně mezi tři tyče a snižuje na 7:4. Asistence Jan Linhart.

56:30
    Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.

54:40
    Zavadil v obrovské příležitosti. Cmíral si však počínal bravurně.

47:56
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! JAN ZAVADIL snižuje na 7:3. Asistence Matěj Raiter.

47:09
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku!MILAN BÍNA snižuje na 7:2.

40:13
    MARTIN HOLČÁK zvyšuje na 7:1. Asistence Tomáš Nushart.

38:04
    ONDŘEJ SLIVKA se trefuje ze standardní situace. Přesnou střelou propaluje vše, co mu stojí v cestě. Bez Asistence.

37:12
    JAN LOUVAR se prosazuje střelou z nulového úhlu. Asistence Ondřej Slívka.

33:46
    MICHAL KLÁPA dostal skvělou přihrávku od mantinelu a ještě lépe si poradil s gólmanem. Asistence Dušan Přívara.

21:51
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! MILAN BÍNA snižuje stav utkání na 1:3. Přízemní střelou se trefuje přesně k tyči. Asistence Ondřej Stuchlík.

19:00
    Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.

19:00
    Vyloučen hráč Jan Louvar družstva FBC Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.

14:13
    MICHAL KLÁPA si zahrál na zametače míčků. Spoluhráči si sérií rychlých přihrávek vymíchali domácí obranu. Přívara poté naservíroval míček na Klápu, který bez větších problémů zametá míček za záda Mrkose. Asistence Dušan Přívara.

9:42
    Skvělý zákrok nyní předvedl Cmíral. Bína byl v samostatném úniku, zvolil střelu, avšak Cmíral na jedničku.

5:58
    Nepřesná rozehrávka hostí a DUŠAN PŘÍVARA bez větších problémů zvyšuje na 2:0! Bez asistence.

4:25
    Louvarovi nesedla střela, avšak naštěstí pro něj se míček odrazil k volnému JAKUBU GRUBEROVI, který se trefuje přesně. Asistence Jan Louvar.

Adam Pudich

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Gruber (Louvar), 6. Přívara, 15. Klápa (Přívara), 34. Klápa (Přívara), 38. Louvar (Slívka), 39. Slivka, 41. Holčák (Nushart), 59. Nushar (Klápa) – 22. Bína (O.), 48. Bína, 48. Zavadil (Raiter), 58. Gregor (Linhart), 60. Rossi (Bína)

Kanonýři Kladno: Cmíral (Šárka) – Richtr, Holčák, Prošek, Burian – Míka, Petrlík, Slivka, Nushart, Mandler, Gruber, Přívara, Klápa, Leipner, Richtr, Blažek, Lacko, Lauvar, Běhal
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgärber (Mrkos) – Raiter Š., Stuchlík O., Houra – Rossi, Králík, Linhart, Raiter M., Kareš, Gregor, Bína, Skřivánek, Záň D., Hanák Záň J., Zezulka, Stuchlík Z., Zavadil, Renčín

Rozhodčí: Jiří Filipčík Ondřej Filipčík