Kladno – Královské Vinohrady 12:9 (kon.)
Kanonýři Kladno
12:9 (5:2, 4:1, 3:6) Stav série: 3:0
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 24.04.2016, 17:00 • SH BIOS Kladno • Baráž o Livesport Superligu • 3. kolo

Baráž o Tipsport Superligu vyhrává Kladno 3:0 na zápasy a pro nadcházející sezónu nahradí TJ Sokol Královské Vinohrady. Ty naopak sestupují. (19:29:21)

59:42
    Kladno právě vstřelilo branku!
    DUŠAN PŘÍVARA odmítá drama a dává dvanáctou branku Kladna, trefil prázdnou branku Vinohradů.

59:25
    Bínova rána letěla nad branku.

59:17
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Hosté se nevzdávají, snižuje ZBYNĚK STUCHLÍK. Asistence: Jan Linhart.

57:52
    Jedenáctý gól Kladna dává JAKUB PROŠEK, který prostřelil brankáře hostů. Asistence: Jakub Gruber.

57:30
    Znovu stejný hráč, ani tentokrát zařízení netrefil.

57:15
    Kladenský Louvar nyní svůj pokus poslal vysoko nad.

56:31
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Stuchlík – 2 minuty, Vysoká hůl).

56:31
    Z týmu domácích neproměnil trestné střílení Jan Louvar.

55:45
    Aktivně hrající Petrlík si vynutil faul Kareše.

55:30
    Cmíral výborně vychytal Linharta.

54:30
    Zavadil vybojoval na soupeři míček, směr hry se otáčí.

53:50
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! MILAN BÍNA prostřelil vše, co mu stálo v cestě a dělilo ho od sítě. Asistence: Lukáš Gregor.

52:30
    Standardka pro hostující celek, který snížil na rozdíl tří branek.

51:50
    Míček vybojovali hosté, kteří rozehrávají.

51:09
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Po nádherné kombinaci do prázdné branky zakončuje JAN ZAVADIL. Asistence: Jan Linhart.

50:55
    Oddechový čas pro domácí.

50:55
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady dávají gól a snižují domácí vedení. Prosazuje se JAN LINHART. Asistence: Ondřej Stuchlík.

50:00
    Polovina třetí třetiny je pryč. Nyní Bínovu střelu zablokovali domácí hráči, kteří vedou o pět branek a míří za postupem do Superligy.

49:00
    Zápas sleduje přímo v hale 370 diváků.

48:45
    Stuchlý se tvrdě srazil s Richtrem. Prvně jmenovaný dopadl hůře, ale odchází po svých.

48:14
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Pražané bojují dál, bleskově odpovídá na domácí gól JAN ZAVADIL, který zakončil pohlednou kombinaci. Asistence: Jan Linhart.

47:11
    Velkou chybu nyní udělaly Vinohrady a MICHAL KLÁPA míček vypíchl a skóroval. Bez asistence.

46:55
    V horu hřiště Prošek získával cenné vteřinky.

46:06
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Pohotovou střelou tahem se prosazuje LUKÁŠ GREGOR. Asistence: Milan Bína.

45:30
    Linhart pálil z první, jeho pokus přesný nebyl.

45:10
    Vyloučení v týmu FBC Kladno (Klápa – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Matěj Raiter – 2 minuty, Hrubost).

44:40
    Gruner byl faulovaný, následně Běhal pálil mimo braku.

43:35
    Louver měl před sebou prázdnou branku Vinohradů, ale netrefil ji.

42:55
    Hostující Rossi obral o míček Klápu. Ten následně míček poslal nad.

42:05
    Bína se dostal do zakončení, jeho pokus blokuje Slivka.

41:00
    Proti Gruberovi se postavil důrazně Z. Stuchlík.

40:01
    Úvodní buly třetí třetiny vybojoval Linhart, hostující tým znovu zkouší hru v šesti.

40:01

Kladno vede 9:3 a má výrazně nakročeno do nejvyšší soutěže. K tomu potřebuje v baráži vyhrát ještě jeden duel. Povede se to už dnes?

40:00

39:25
    Hosté jsou kompletní, ale do útoku se neženou.

38:00
    Přesilovou hru hraje Kladno tak, jak potřebuje.

37:20
    Lovarova rána letěla hodně mimo, míček napálil ve vzduchu.

36:36
    Přívara trefil štangli branky.

36:35

36:35
    Dušan Přívara ho ale využil, a tak platí stále stejný stav.

36:25
    O. Stuchlík zahrál vysokou holí, za což sudí nařídili trestné střílení.

36:20
    Rossi se dostal ke střele, ta ale mířila vysoko nad.

35:40
    Vinohradský brankář se vytáhl proti ráně Louvara.

35:10
    Petrlík se zachoval sportovně a přiznal, že míček tečoval mimo plochu.

34:30
    Běhalovu střelu zblokoval Stuchlík, který si tak připisuje dobrý obranný zákrok.

33:38
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! MÍLAN BÍNA proměnil standardku a snižuje vedení domácích. Asistence: Zbyněk Stuchlík.

33:20
    Hosté to zkouší znovu v šesti hráčích.

32:50
    Klápa byl u mantinelu faulovaný.

31:45
    Vinohrady nemají co ztratit, a tak zkouší hru v šesti. Louvar trefil tyč, Slivka mířil moc vysoko.

31:10
    V brance hostů došlo ke změně, do hry jde Petr Weissgärber.

30:35
    Dostáváme se do druhé poloviny zápasu, který jednoznačně ovládají domácí hráči. Ti v případě výhry postupují do nejvyšší soutěže.

29:59
    Gól v přesilové hře. ONDŘEJ SLIVKA střelou golfovým úderem trefil přesně horní část branky. Asistence: Dušan Přívara.

29:30
    Gruberova rána zamířila nad branku, jednalo se o dobrou pozici.

29:02
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Stuchlík – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

28:11
    Oddechový čas pro hosty.

28:11
    JAN BĚHAL dává hattrick. Stačily mu k tomu tři minuty. Asistence: Martin Holčák.

27:55
    Gruber dobrou akcí přehrál Zezulku, ale k zakončení se nedostal.

27:05
    K vidění je velké množství osobních soubojů. Hraje se hodně tvrdě ale v rámci pravidel.

26:05
    Výborný výhoz brankáře Cmírala využil JAN BĚHAL a upravuje stav zápasu. Asistence: Tomáš Cmíral.

25:03
    Dva na jednoho vyřešil Klápa pasem na JANA BĚHALA, který měl snadnou práci, díky tomu zaznamenal premiérový gól v dresu Kladna. Asistence: Micha Klápa.

24:25
    Mrkos si poradil s ránou Běhala, kterému nahrával Přívara.

23:00
    Domácí se mohou těšit velké podpoře publika, které je žene za další brankou.

21:20
    Klápova rána ze vzduchu se neujala, postrádala přesnost.

20:50
    Grubenova rána je zablokovaná. Učinil tak Raiter.

20:01

20:00

19:56
    ONDŘEJ SLIVKA rychlou střelou dává pátou branku svého týmu. Bez asistence.

19:54
    Na konci první třetiny dávají domácí další branku. Po přihrávce Louvera pálí přesně JAKUB GRUBER. Asistence: Jan Louver.

19:40
    Bína v další výborné pozici trefuje štangli.

18:30
    Další pokus o střelu už nástroj Klápy nevydržel a zlomil se.

17:30
    M. Raiter inkasoval tvrdou ránu míčkem do oblasti hlavy. Je velmi otřesený, ale pravděpodobně bude hrát dál.

16:40
    Ze standardky měli šanci hosté. Rána Stuchlíka skončila jen v obranné zdi.

15:50
    Mrkos vyrazil střelu Slivky, a poradil si i s následným střeleckým pokusem Proška.

15:00
    Přívara čekal na přihrávku od Holáča. Nedočkal se, protože soupeř míček vypíchl.

14:10
    Louvar neprošel přes obranný zákrok Rossiho. Pohledná akce domácích tak skončila velmi rychle.

13:10
    Cmíral dobře rozehrál, Zavadil se pokoušel vybojovat míček, ale neměl nárok.

12:53
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! MILAN BÍNA se prosazuje po pěkné samostatné akci, míček mu dobře předal Zbyněk Stuchlík. Asistence: Zbyněk Stuchlík.

12:20
    Hostující tým vinou špatné rozehrávky musel vrátit hru za svou branku.

11:50
    V obrovské pozici byl Bína, po pasu Stuchlíka minul prázdnou branku.

11:25
    Výborný obranný pas Nusharta proti ráně soupeře.

10:00
    Hostující Rossi svou šanci nevytvořil. Vzápětí Přívarovu ránu brankář Vinohradů jen vyrazil a MICHAL KLÁPA měl snadnou práci. Asistence: Dušan Přívara.

09:20
    Domácí tým hodně hraje kombinačně. Finální pas mířil na Petrlíka, jemuž si míček zamotal mezi nohama.

07:30
    Linhar nezastavil Grubera, kterého ale zblokovali spoluhráči Linharta. Akce tak končí dobrým obranným zákrokem.

07:00
    Rossi, kterému se v baráži daří, se dnes dostal do první větší šance. Před brankou dostal přihrávku, ale netrefil přesně.

06:35
    Petrlíkova rána o pořádný kus minula branku.

05:50
    Do šance se dostali i hosté, jejich akce ale ztroskotala na nepřesné rozehrávce.

04:40
    Slivka už byl sám před brankářem soupeře, zkoušel ještě vylepšit pozici pro spoluhráče, ale pas neprošel.

03:55
    Skřivánek zkoušel tečovat spoluhráčovu střelu. Úspěšná akce to nebyla.

03:20
    Louvar vystřelil z úhlu, brankář soupeře byl pozorný a míček chytil.

02:42
    Stuchlík v obraně chyboval, čehož využil JAKUB PROŠEK, který posílá Kladno do vedení. Bez asistence.

02:33
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! JAN LINHART bleskově vyrovnává stav zápasu povedenou střelou. Asistence: Milan Bína.

02:00
    JAKUB GRUBER vystřelil z hranice brankoviště, jeho pokus byl tečovaný obráncem a brankář neměl šance. Asistence: Jan Louvar.

01:10
    Ondřeji Stuchlíkovi se míček zamotal, zachránil ho jeho bratr, který míček vybojoval před protihráči.

00:35
    První ránu v zápase si připsal Louvar, jeho pokus byl hodně nepřesný.

00:01

FBC Kladno: Cmíral (Šárka) – Richtr O., Holčák, Prošek, Burian – Míka, Pertlík, Slivka, Mandler, Gruber, Přívara, Klápa, Leipner, Richtr T., Blažek, Lacko, Nushart, Běhall

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos (Weissgärber) – Raiter Š., Stuchlík O., Houra – Rossi, Králík, Linhart, Raiter M., Kareš, Gregor, Bína, Skřivánek, Záň D., Hanák Záň J,, Zezulka, Stuchlík Z., Zavadil, Renčín

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Florbalu. V baráži o Superligu proti sobě hraje FBC Kladno a TJ Sokol Královské Vinohrady. V případě výhry domácích je rozhodnuto o postupujícím. Pokud Kladno ke dvěma výhrám přidá i tu třetí, postupuje, naopak Vinohrady se loučí s nejvyšší soutěží.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Prošek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Gruber (Louvar), 3. Prošek, 10. Klápa (Přívara), 20. Gruber (Louver), 20. Slivka, 26. Běhal (Klápa), 27. Běhal (Cmíral), 29. Běhal (Holčák), 30. Slivka (Přívara), 48. Klápa, 58. Prošek (Gruber), 60. Přívara – 3. Linhart (Bína), 13. Bína (Zbyněk Stuchlík), 34. Bína (Stuchlík), 47. Gregor (Bína), 49. Zavadil (Linhart), 51. Linhart (Ondřej Stuchlík), 52. Zavadil (Linhart), 54. Bína (Gregor), 60. Zbyněk Stuchlík (Linhart)

Kanonýři Kladno: Cmíral (Šárka) – Richtr O., Holčák, Prošek, Burian – Míka, Pertlík, Slivka, Mandler, Gruber, Přívara, Klápa, Leipner, Richtr T., Blažek, Lacko, Nushart, Běhall

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch