1:2 (0:1)
Partizán Bardejov
sk Pátek 29.04.2016, 18:00 • Futbalový štadión FC Nitra • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

V 5. nadstavbovom kole II. futbalovej Doxxbet ligy sa pod Zoborom predstaví Nitra a vo forme hrajúci Bardejov. Domáci v jarnej časti okúsili prvýkrát minulý týždeň trpkosť prehry na ihrisku VSS Košice, naopak hostia z kúpelného mesta sú na jar s 3 víťazstvami a jednou remízou bez prehry. Bardejov je v tabuľke na 5. priečke, pričom na lídra stráca 7 bodov, Nitrania sú ôsmy s priepastnou 14 bodovou stratou na vedúci Prešov. Pred rokom Nitra zdolala Bardejov doma 1:0, no tentoraz je situácia iná a predpokladáme, že hostia by nemuseli vyjsť pod Zoborom naprázdno. Náš tip: 0:0.
    Rekonštrukcia bardejovského štadióna pokračuje

Úvodné zostavy:

FC Nitra: Stránský – M. Kolmokov, Ďurek, Trapp, Balaj, Oravec, Ivančík (C), Valenta, Križko, Dunda, Charizopulos
    Náhradníci: D. Kolmokov – Pavlenda, A. Fábry, Kemláge, Kotrík, Vodička, Lola

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Grohoľ, Verčimák, Gagnon, Staš, Sipľak, Andraščík, Kuhajdík, Milunovič, Makela, Šosták
    Náhradníci: Gmitter – Belunek, Macej, Staško, Ducár

Rozhodca: Cvengroš – Mókoš, Jekkel.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

10
    Hra sa odvíja medzi šestnástkami, doteraz sme strelecký pokus na bránu ani na jednej strane nezaregistrovali.

11
    Pekná kombinačná akcia hostí na konci ktorej bol Makela sa gólom neskončila.

18
    Balajov priamy kop letel len tesne vedľa bardejovskej brány.

22
    Nitra zahrávala prvý rohový kop v zápase, ale využiť ho nedokázala. Skóre sa stále nemení.

35
    Aktuálne štatistiky:
    Strely na bránu: 0:0
    Strely mimo brány: 3:2
    Rohové kopy: 1:0

40
    Makela z Bardejova nepremenil sľubnú šancu. Skóre sa nemení.

45
    Bardejov dal gól! Hostia sa ujímajú vedenia. Prísne nariadený pokutový kop premenil v závere prvého polčasu MARKO MILUNOVIČ.

45+2
    Prvý polčas sa skončil.

Hostia boli v prvom polčase futbalovejším a aktívnejším tímom, ale pozornú defenzívu Nitry sa im dlho nedarilo prekabátiť. V závere prvého polčasu sa však napokon dočkali, keď nariadenú jedenástku premenil Milunovič. Do šatní tak odišli hostia spokojnejší.

46
    Začal sa druhý polčas.

55
    Dnešné stretnutie sleduje 302 divákov.

62
    Nitra dala gól!
    Po prísne nariadenom pokutovom kope sa presadil Filip Balaj. Nitra vyrovnáva na 1:1.

67
    Bardejov dal gól! Po brejkovej akcii ušiel po ľavej strane Sipľak domácej obrane a následne poslal do čistej šance MARKA MILUNOVIČA, ktorý v samostatnom nájazde nekompromisne prestrelil gólmana Nitry a zaznamenáva tak druhý gól v zápase. Bardejov sa ujíma vedenia 2:1.

75
    Nitra má územnú prevahu, ale proti dobre organizovanej obrane hostí sa jej nedarí dostať sa do gólových príležitostí.

84
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Gagnon, prichádza Ducár.

85
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Oravec, prichádza A. Fábry.

86
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Makeka, prichádza Belunek.

88
    Veľká šanca hostí zastavená čiarovým rozhodcom, ktorý odmával ofsajd.

89
    Andrej Fábry vypálil spoza šestnástky, no lopta letela tesne vedľa.

90
    Rozhodca bude pridávať k riadnemu hraciěu času 2 minúty.

90+1
    Rohové kopy Nitry zmenu skóre nepriniesli. Do šestnástky sa vybral zakončovať aj domáci brankár Stránský.