Moreirense – Boavista 1:1 (kon.) | Estoril – Marítimo 2:1 (kon.) | Arouca – Nacional 3:0 (kon.)
União Madeira – Coimbra 3:1 (kon.)
FC Arouca
3:0 (2:0)
CD Nacional
Neděle 01.05.2016, 19:15 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca (kapacita: 7.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 32. kolo
    Arouca si dnes připsala jasné vítězství 3:0.

Arouca vítězí nad Nacionalem 3:0 a upevňuje si tak páté místo, které zaručuje účast v předkolech Evropské ligy! Domácí vykročili za výhrou už v první půli, kdy se po trefách Waltera Gonzáleze a Mateuse z penalty ujali dvougólového vedení a krátce po druhém zásahu byl navíc vyloučen Belkaroui. Nacional pak v oslabení inkasoval ještě jednou, v 63. minutě se podruhé v utkání prosadil Walter González. Vítězství Arouky mohlo být i vyšší, vždyť Rodrigues a Maurides ještě mířili do brankové konstrukce. (21:12:35)

90+2

90+1
    Po rohu Lucase Limy hlavičkoval do tyče Maurides!

90+1
    Luis Aurélio se prezentoval dobrým obranným zákrokem. Hosté budou čelit rohovému kopu.

90+1
    Dvě minuty!

90
    Čekáme na informaci, kolik času sudí Machado nastaví.

89
    Salvador Agra vypálil tak z 25 metrů. Trefil střed brány, kde byl připravený Bracalli. Ten nakonec v utkání pár zákroků předvedl.

89
    Arouca z rohu nic nevytěžila, hosté vhazují.

88
    Brankář Rui Silva dělal vše proto, aby zabránil rohovému kopu. Nakonec se mu to ale nezdařilo, balón odkopával těsně za čárou.

87
    Nuno Coelho balón odhlavičkoval ven z pokutového území. Následně to z dálky zkusil Washington. Ten bránu netrefil.

87
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

86
    Do konce řádné hrací doby zbývá pět minut. Především hosté se už jistě těší na závěrečný hvizd.

84
    Zequinhův průnik zastavil jeden z obránců čistým skluzem. Domácí fanoušci se rozčilují marně.

83
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Mateus, přichází Maurides.

82
    Mohlo to být už 4:0! Přízemní centr Artura si našel na zadní tyči Ivo Rodrigues, který zblízka zakončil do břevna!