Slavia – Teplice 4:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 4:4 (kon.)
Jablonec – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 1:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
4:1 (1:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 01.05.2016, 11:00 • Areál na Stoupách • Juniorská liga • 30. kolo

79
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Je asi definitivně rozhodnuto, podruhé se prosazuje BATIOJA a Jihlava se dostává tak do tříbrankového trháku.

63
    Domácí se prosazují dnes potřetí a díky gólu TOMÁŠE DUBY odskakují tak svému soupeři už o dvě branky – 3:1.

52
    Ovšem BATIOJA přispěchal prakticky vzápětí s rychlou odpovědí, takže si Vysočina svoje vedení bere zpět – 2:1!

50
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté čtyři minuty po přestávce dnes podruhé dopravili balón do sítě, nyní z toho ale je regulérní branka, proto Budějovice srovnávají na průběžných 1:1! Autorem gólu je PATRIK ŠVANTNER.

2
    Tak to je výborný začátek Vysočiny! Ta totiž standardní situaci přeměňuje už ve druhé minutě zápasu v úvodní branku, o kterou se postaral JAKUB PĚNKAVA – 1:0!