Benátky n/J – Převýšov 1:3 (kon.) | Most – Kolín 1:3 (kon.) | Táborsko akademie – Žižkov 0:4 (kon.)
Brozany – Jirny 0:2 (kon.) | Vltavín – Písek 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 0:3 (kon.)
Benešov – Štěchovice 0:0 (4:5 po pen.) | Zápy – Union 2013 0:0 (zruš.) | Chrudim – Čáslav 5:0 (kon.)
po penal. (4:5)
FK Benešov
0:0 (0:0)
TJ Štěchovice
Středa 01.06.2016, 17:00 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 38. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

SK Benešov: Tetour – Braný(K), Večera, Laštovka, Zákostelský – Brejcha, Čapek, Vopat, Šumský, Skopec – Kučaba
    Náhradníci: Cvrček, Přitasil, Farkaš, Rejhon, Kulhavý, Vrňák, Stareček

FK TJ Štěchovice: Soukup – Busta, Švejda(K), Cienciala, Košata, Pavlík, Drina, Batka, Kraus, Jakobovský, Maršálek
    Náhradníci: Říha, Novák, Verner, Borkovec, Hajdarevič

Rozhodčí: Rejžek – Kouba, Štuk.

1

2
    Domácí Vopat se prodíral po pravé straně a nakonec vybojoval rohový kop.

3
    Benešov nezahrál roh úplně ideálně a hosté se málem dostali do protiútoku.

5
    Šumský upadl ve vápně, ale rozhodčí zůstává klidný. Hrát tak můžou Štěchovice.

7
    Vzápětí však budou domácí kopat další rohový kop.

7
    Skopec svým centrem nikoho nenašel, odkop od brány Štěchovic.

9
    Hosté jsou v ofsajdu.

10
    Laštovka skolil protihráče, trestný kop pro Štěchovice.

11
    Nízký centr našel pouze hlavu připraveného obránce Benešova.

13
    Kučaba se málem dostal do šance, ale obránce hostů mu balón včas vypíchl.

15
    Pěkná akce Benešov! Vopat dostal pěkný centr, který si ještě lépe zpracoval a nakonec i zakončil, nicméně gólman Soukup byl včas na zemi a střelu zlikvidoval.

18
    Brejcha fauloval, míč mají hosté.

20
    Domácí však vymysleli rychlou akci, na jejímž konci byl Kučaba, který ale nedokázal zakončit.

22
    Brankář Soukup faulován ve vápně, rozehrávat budou Štěchovice.

24
    Šumský teď vypálil z voleje a jeho střele moc nechybělo, aby skončila v bráně Štěchovic.

27
    Rohový kop hosté.

28
    Domácí mohli jít do brejku, ale Skopec byl sestřelen, rozhodčí však zatím jenom napomíná hráče Štěchovic Tomáše Pavlíka.

30
    Tentokrát v ofsajdu domácí. Míč pro hosty.

32
    Jejich akce skončila balónem do vápna, kde se však žádný hráč Štěchovic nepohyboval.

34
    Krásnou střelu z dálky nám předvedl domácí Skopec, chyběla jenom větší přesnost, aby se jeho rána vešla mezi tři tyče.

36
    Kučaba v ofsajdu, ale ten byl z mého pohledu těsný. Každopádně rozehrávat budou hosté.

37
    A další postavení mimo hru Benešova, tentokrát skončil v ofsajdové pasti Šumský.

39
    Večera se teď ztěžka zvedá po kontaktu s protihráčem, nicméně bude snad v pořádku.

41
    Šlapák na Šumského, domácí můžou jít dopředu.

43
    První žlutou kartu utkání dostává Amel Drina.

45
    Soukup teď podběhl míč a musel rychle zpátky do brány, aby ho zachytil. Nakonec se bude kopat roh pro domácí.

45+1
    Štěchovice se ubránili a víc už asi neuvidíme.

45+1

První poločas zatím gól nepřinesl, oba týmy hrají dobře dozadu a tak i šancí bylo pomálu. Uvidíme, zdali druhý poločas obraz hry změní.

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

46

48
    Šumský spadl ve vápně a rozhodčí píská. Jedná se však o simulování a domácí hráč navíc dostává žlutou kartu.

50
    Domácí znovu v postavení mimo hru, ale Benešov se hodně rozčiluje, jelikož má na situaci zcela jiný názor.

52
    Benešov se ale snaží hrát druhý poločas mnohem aktivněji a teď získal rohový kop.

54
    Rozhodčí rozjel karetní mariáš. Uděluje dvě žluté karty za sebou. Nejdříve ji dostal Kraus za zbytečný faul zezadu a vzápětí i Večera, který byl takto oceněn za jeho předchozí nedovolený zákrok.

57
    Hosté se také pokoušeli o útočnou akci, která však končí přetaženým centrem.

59
    Štěchovice se provinili útočným faulem. Míč mají domácí.

61
    Střídání Štěchovic. Odešel Adam Kraus, přišel Miroslav Verner.

63
    Kučaba zkusil vystřelit, ale jeho zblokovaný pokus končí v rukavicích Michala Soukupa.

64
    V ofsajdu nachytán pro změnu i hráč hostů.

66
    Hra se v posledních minutách vyrovnala, avšak šance stále nepřicházejí.

68
    Po nepřesné přihrávce budou rozehrávat domácí.

70
    Trestný kop pro domácí.

71
    Centr Skopce byl příliš dlouhý.

72
    A velká šance Štěchovic! Rychlá akce hostů skončila na noze Jakuba Košaty, který jen těsně minul horní tyč.

72
    Žlutá karta pro Jakuba Ciencialu.

74
    Pěkný centr domácích našel hlavu Laštovky, který však přestřelil.

75
    Střídání hostů. Odešel Drina, přišel Říha.

75
    Střídání domácích. Odešel Čapek, přišel Rejhon.

77
    Rohový kop pro Benešov.

78
    Centr domácích byl odvrácen pozornou obranou hostů.

79
    Dnešní utkání sleduje 210 diváků.

80
    Střídání Štěchovic. Odešel Cienciala, přišel Borkovec.

80
    Jan Zákostelský dostává žlutou kartu za protesty.

83
    Vopat byl v dobré střelecké pozici, ale střílel nad.

85
    Kučaba po individuální akci vybojoval rohový kop.

87
    Odražený míč našel Vopata, který z hranice vápna střílel vedle.
    87. Šance Benešova

88
    Žlutou kartu dostává Rejhon.

90
    Střídání hostů. Odešel Jakobovský, přišel Hajdarevič.

90+2
    Střídání Štěchovic. Odešel Švejda, přišel Novák.

90+3
    Druhý poločas skončil.

Ani druhý poločas stav nezměnil a po výsledku 0:0 se budou kopat pokutové kopy.

1:2
    Verner dává, ačkoliv Tetour dobře vystihl stranu.

4:5
    Brejcha nedal, gólman byl včas u své tyče.
    BREJCHA

Zápas nakonec musely rozhodnou pokutové kopy, ve kterých byly úspěšnější Štěchovice a vítězí 4:5 na penalty.

Díky za pozornost a na shledanou. (19:03:35)