Dukla Praha – Vlašim 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Sokolov 1:1 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 4:4 (kon.)
Vlašim – Liberec jun. 4:0 (kon.) | Zabrze – Třinec 2:0 (kon.) | Pardubice – Poprad 2:3 (kon.)
Hr. Králové – Žižkov 1:1 (kon.) | Zlín – Radomiak 4:1 (kon.) | Piast Gliwice – Olomouc 2:1 (kon.)
Ostrava – AEK Atény 0:1 (kon.) | Znojmo – Skalica 2:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (0:0)
FK Baník Sokolov
Středa 06.07.2016, 11:00Přípravný zápas

Zápas tak končí jednobrankovou remízou, o kterou se postaral za domácí Dostál a za hosty Průcha. (12:42:12)

90

88
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Dvě minuty před koncem základní hrací doby je vyrovnáno! PETR PRŮCHA nekompromisně uklízí centrovaný balón od svého spoluhráče a je to 1:1.

86
    Sokolov se drží v útoku a snaží se vstřelit branku, která by zřejmě už byla poslední v tomto zápase.

85
    Hra se ke konci zápasu kouskuje drobný fauly a s tím pojícími se přímými kopy.

83
    Sokolov se dostával do velice zajímavé šance, tu ale nakonec brzdí ofsajd.

79
    Míč se však z pokutového území odráží pryč, a to až k půlící čáře.

78
    Pražané nyní zahrávají svůj osmý rohový kop v zápase.

75
    Nyní se hraje mezi vápny, tak uvidíme, jestli se ve zbývajících zhruba patnácti minutách dostane jeden z celků ke gólové akci.

70
    Na rohové kopy už vedou domácí 7:2, avšak ani jedna z těchto standardních situací nebyla využita.

68
    Balón se stále drží hodně na kopačkách Pražanů, kteří se snaží něco vymyslet. Diváci však příliš šanci ani z jedné strany nevidí.

60
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Přesně po hodině hry se nám otevírá skóre zápasu. K míči se dostal MARTIN DOSTÁL a parádní střelou do rohu branky poslal Bohemians do vedení 1:0.

53
    Hraje se zatím především na polovině hostů ze Sokolova, kterým se příliš nedaří dostávat do útočné fáze.

49
    Bohemians se však rychle probojovali k míči zpět a dostali se i ke střele. Jenomže míč zamířil vedle.