Žilina B – Frýdek-Místek 4:3 (kon.) | Olomouc B – Vítkovice 0:2 (kon.) | Karviná – Zagłębie S. 1:1 (kon.)
Olympia Radotín – Pardubice 2:1 (kon.) | Třinec – Mohelnice 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia B 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Žižkov 2:0 (kon.) | Znojmo – Poprad 2:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Trenčín 1:0 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Brno – Opava 2:2 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 2:1 (kon.)
Slovácko – Radomiak 1:1 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Hallescher – Dukla Praha 2:1 (kon.)
Dunajská Streda – Šopron 2:0 (kon.) | Jablonec – Botoşani 2:0 (kon.) | Žilina – Podbeskidzie 3:0 (kon.)
Opava B – Vítkovice 2:3 (kon.) | Senica – Ostrava 3:1 (kon.) | Ružomberok – Olomouc 3:0 (kon.)

85
    Jirásek našel dlouhým pasem Čížka, který postupoval sám na branku, ale v největší šanci zápasu ho vychytal Grigar, který nešel na zem a zůstal stát.

79
    Kodešovu střelu tečoval Vondrášek do rukou Zlámala.

78
    Nadále vypadá hra stejně a šance nepřichází ani na jedné straně.

75
    Poslední čtvrthodina začne odkopem od brány Zdeňka Zlámala.

74
    Na rohové kopy je to pro Teplice 7:0, skóre však nadále bez branek.

70
    Nepřesná střela Bohemky Grigara nepřekvapila.

67
    Za bezbrankového stavu vstupujeme do poslední čtvrtiny dnešního přípravného zápasu.

66
    Přestože Teplice jsou ve druhém poločase častěji u míče a dostávají se i na dostřel, tak Zlámal zatím nic vážného řešit nemusel.

60
    Ani šestý rohový kop Teplic nepřinesl pro Zlámala nebezpečí.

54
    Ani druhý poločas zatím není smrští šancí.

50
    Do druhého poločasu vstoupili aktivnější fotbalisté ze severu Čech.

46

45+1

45
    Poslední šancí prvního poločasu bude teplický roh.

40
    Po dalším takovém souboji budou Teplice rozehrávat přímý kop z vlastní poloviny.

39
    Zatím vidíme hlavně bitvu o střed pole a souboje trojicí Ljevakovič, Hrubý, Vachoušek a Švec, Hašek a Hubínek.

36
    Severočeši se pouští do koncovky častěji, potýkají se ale s velkou nepřesností svých pokusů.

Jiří Hendrich

Branky:

FK Teplice: 1. poločas : Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Tsiskaridze, Krob – Ljevakovič – Hora, Hrubý, Vachoušek, Nivaldo – Červenka
    Bohemians Praha 1905: 1.poločas : Zlámal – Křapka, Krch, Gajič, Dostál – Švec – Berger, Hubínek, Hašek, Havel – Mikuš
    2.poločas : Zlámal – Jindřišek, Krch, Šmíd, Dostál – Švec – Čížek, Hašek, Jirásek, Bartek – Djordjevič