Žilina B – Frýdek-Místek 4:3 (kon.) | Olomouc B – Vítkovice 0:2 (kon.) | Karviná – Zagłębie S. 1:1 (kon.)
Olympia Radotín – Pardubice 2:1 (kon.) | Třinec – Mohelnice 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia B 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Žižkov 2:0 (kon.) | Znojmo – Poprad 2:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Trenčín 1:0 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Brno – Opava 2:2 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 2:1 (kon.)
Slovácko – Radomiak 1:1 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Hallescher – Dukla Praha 2:1 (kon.)
Dunajská Streda – Šopron 2:0 (kon.) | Jablonec – Botoşani 2:0 (kon.) | Žilina – Podbeskidzie 3:0 (kon.)
Opava B – Vítkovice 2:3 (kon.) | Senica – Ostrava 3:1 (kon.) | Ružomberok – Olomouc 3:0 (kon.)
FK Jablonec
2:0 (2:0)
FC Botoşani
Sobota 09.07.2016, 17:00 • Sportzentrum Wörgl, Rakousko • Přípravný zápas

A je tu konec zápasu! Z něj vítězně vyšel FK Jablonec, který svými dvěma góly v první půli rozhodl o osudu celého zápasu. Jediným střelcem dnešního zápasu se tak stal Tomáš Wágner. Domácí hráli ve velké pohodě, hlavně díky rychle vstřelené brance již ve 3. minutě tohoto utkání. Další gól pak přidali v 36. minutě. Hosté si vytvořili velkou porci šanci, žádnou z nich však nedokázali využít a tak na jejich kontě svítí nula. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek večera a těším se na vás u příštího onlajnu. Loučí se komentátor Tomáš Kříž. (18:43:30)

90

89
    Až nyní se ukázala jedna z šancí Jablonce! Doležal si navedl krásně míč na střed hřiště, míč však poslal vysoko nad.

88
    Míč je teď více ve vzduchu než na hřišti. Hráči překopávají míč z jedné strany na druhou.

87
    U míče jsou domácí. Snaží se najít nějakou volnou skulinku v obraně hostů.

86
    Příliš dlouhá nahrávka v podání Jiráčka.

85
    Míč do hry uvedou hosté.

84
    U autové čáry leží další hráč hostí. Tam už dochází k ošetřování. Vypadá to na zranění na temeni hlavy.

83
    Po rohu zůstává na hřišti jeden z hostujících hráčů. Vypadá to, že by měl bez problémů pokračovat.

82
    Velká šance pro Botoşani! Po levé straně se prohnal jeden ze záložníků a snažil se nacpat míč pod horní břevno. Tam strážil Hrubý, který míč vyrazil na roh.

82
    Dlouhý nakopnutý míč Botoşani končí v autu.

81
    Míče se ujímají jablonečtí a postupují směrem na branku. Akci však hatí špatná nahrávka.

79
    Brankář hostů si výkop zopakuje, protože na hřišti byly dva míče.

79
    Pomezní signalizuje faul jednoho hráče Botoşani na Jabloneckého Kubištu.

78
    Dlouhé tahanice o míč na levé straně vyústili v autové vhazování pro Botoşani.

76
    Teď šel Doležal sám na gólmana po nákopu Hrubého! Míč mu však skákal mezi nohama a nedokázal zakončit. Poté zkoušel vrátit míč před bránu, tam si ho ale pohlídal gólman hostů.