Dobrovice – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Liberec – Bischofswerdaer FV 08 3:1 (kon.) | Vlašim – Sparta U21 6:1 (kon.)
Stuttgart – Brno 4:0 (kon.) | Nitra – Prostějov 4:1 (kon.) | Olomouc – Podbeskidzie 3:1 (kon.)
Zabrze – Znojmo 3:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 5:0 (kon.) | Zlín – Frýdek-Místek 2:2 (kon.)
Třinec – Karviná 0:4 (kon.) | Štěchovice – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Jablonec – Písek 7:0 (kon.)
Ural – Slovácko 0:0 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 2:0 (kon.)
TJ Štěchovice
1:2 (1:0)
FK Varnsdorf
Sobota 23.07.2016, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388 • Přípravný zápas

90
    Samoel výborně četl hru a včasným výběhem odkopl balon před Halbichem, domácí celek mohl v závěru zápasu vyrovnat!

81
    Varnsdorf právě vstřelil branku!

Hostujícímu Varnsdorfu se opravdu povedlo nerozhodný výsledek zvrátit. Po rohovém kopu se ve vápně prosazuje LADISLAV ČURGALI – 1:2!

58

Hosté dokázali vyrovnat! Fotrův centr do vápna usměrnil do vlastní sítě ŠTĚPÁN KUČERA – 1:1!

45+1
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Domácí celek se dostává do vedení, přesnou exekucí penalty se prosazuje LUKÁŠ BATKA – 1:0!

45
    Zieris ve vápně srazil unikajícího Batku, domácí mají k dispozici penaltu!

16
    Rys se štěstím prošel okolo Pavlíka a jeho pokus z velkého úhlu olízl břevno domácí brány!

Michal Kunc

Branky: 45+1. Batka (pen.) – 58. Kučera (vla.), 81. Čurgali

TJ Štěchovice:

zahajovací sestava: Soukup – Švejda, Busta, Kučera, Maršálek – Pavlík – Hřebeček, Jakobovský, L. Novák, Košata – Batka.

Střídající hráči ve 2. poločase: Vašák – Cienciala, Jan Beneš, Šum, Verner, Halbich, Bulíř.

Trenér: Zbyněk Busta.

FK Varnsdorf:

Zahajovací sestava: Porcal – Zieris, Neuberg, Filip – Rys, Zbrožek, Richter, Daníček, Knejzlík – Jakubov, Ďurďevič.

Střídající hráči ve 2. poločase: Samoel – Beránek, Novotný, Dorďič, Jakub Beneš, Fotr, Čurgali.

Trenér: Roman Veselý.

Rozhodčí: Vyhnal – Lafek, Malý.