Slavia – Sparta 2:4 (kon.) | Jihlava – Warriors Brno 3:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
HCM Warriors Brno
Středa 10.08.2016, 12:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy mladšího dorostu

54:54
    Zřejmě poslední šance hostí. Ondřej Svoboda dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-1.

28:02
    Dukla se bude podruhé bránit. Dominik Sapík je vyloučen za podražení před vlastní klecí na dvě minuty.

Na vyloučení: 3-1.

20:00
    Ještě v závěru úvodního dějství dostává Filip Křišta trest za dvě minuty kvůli hákování. Warrior tak vstoupí do druhé třetiny přesilovkou.

Na vyloučení: 2-1.

05:41
    Přesilovku si zahraje také Jihlava. Tomáš Müller zahákoval soupeře, jedoucího s pukem napříč pásmem, a už usedá na trestnou lavici.

Na vyloučení: 1-1.

02:08
    Jenže v útočném pásmu poblíž pravého kruhu se dopustil faulu Tomáš Chlubna, jenž podrazil soupeře. Warrior tak má možnost první přesilové hry.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Pigl (Chlubna, Kaltounková), 42. Pigl (Kaltounková), 50. Čermák (O. Svoboda)

HC Dukla Jihlava: Krejčí (31. Holata) – Křišta, P. Brož, Smolko, Winkler, Barák, Sapík – O. Svoboda, Čermák, Krajíček – Mihulka, Dýcková, Zadražil – Pigl, T. Chlubna, Kaltounková. Trenér: Petr Svoboda
    HCM Warriors Brno: Lambert (34. Karpíšek) – Klimeš, Floris, Bernovský, Geidl, Sedlák, M. Chlubna – Mrkvica, Müller, Krška, Kučera, Bazala, Šáňa, Marčík, Hrstka, Bartoš, Orsech, Branžovský, Zimin. Trenér: Igor Apostolidis

Rozhodčí: Sibera – Křížek, Mareček