Třinec – Vítkovice 4:3 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 13.08.2016, 18:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • STEEL CUP

Dominik Kafka před Hamerlíkem zpomalil a propálil jej pod betonem. Vítkovice vítězí v doplňkových nájezdech. (20:23:21)

Střela Vladimíra Draveckého se od Dolejšovy lapačky zvedla do horní tyče a mimo branku.

Skóre je tedy nerozhodné 1:1, pořadí se otáčí.

Jakub Petružálek střílel mezi betony, Dolejš chytá.

Na druhé straně odpovídá David Květoň, který si počkal na pohyb Hamerlíka a trefil horní roh.

Aron Chmielewski jel hodně rozvážně, z bezprostřední blízkosti pak poslal kotouč pod horní tyč Dolejšovy branky!

Patrik Zdráhal si najel hodně ze strany, v brankovišti ale nedokázal dotáhnout kličku k dokonalosti.

Kamil Kreps zkusil bekhendový blafák, Dolejš byl dostatečně rychlý.

Nájezdy zahájil Petr Kolouch. Hamerlík si počkal na jeho střelu mezi betony.

Na řadu každopádně ještě přijdou doplňkové samostatné nájezdy, na obou stranách uvidíme tři série.

65:33
    Třinec právě vstřelil branku!
    Prodloužení končí velmi rychle, trojice Irgl – Adamský – Roth dostala hosty pod velký tlak, který končí rozhodující trefou! Roth nejprve trefil tyč, kotouč se ale poté dostal ke ZBYŇKU IRGLOVI, který střelou do levého horního rohu přisoudil Ocelářům druhý bod! Asistence: Martin Adamský, Vladimír Roth.

60:01

Prodloužení 3 na 3 začne za pár okamžiků.

Také poslední dvacetiminutovka nabídla po jedné přesné trefě na obou stranách, skóre je tedy i po šedesáti minutách nerozhodné. Po krátké pauze přijde na řadu pětiminutové prodloužení.

60:00

59:52
    V samotném závěru ještě Dolejše vyzkoušel Rákos, hostující brankář byl úspěšný.

59:22
    Vítkovickou snahu o dobytí třinecké třetiny zastavuje ofsajd.

58:51
    Petružálkův pas zpoza brány na Noska byl lehce tečován, to ale stačilo k tomu, aby třinecký bek na kotouč nedosáhl. Puk je ve středním pásmu.

58:09
    Necelé dvě minuty do konce třetí třetiny, vhazovat se po vítkovickém icingu bude před Dolejšem.

57:52
    Cory Kane dostal pas za hostující defenzívu, střelou ze zápěstí ale trefil jen Dolejšovu vyrážečku!

57:34
    Hrabal chtěl bekhendově najít najíždějícího Irgla, pas ale byl sražen a skončil v Dolejšově moci.

57:02
    Vypadá to, že Ostravané přečkali největší tlak domácího celku. Kotouč je ve střední třetině.

56:31
    Těžké chvíle pro vítkovickou formaci, která bránila závěr oslabení, neberou konce. Po icingu nemohou vystřídat.

56:19
    Kreps se nedokázal vymotat kolem brankoviště, Dolejš jej o kotouč připravil.

56:00
    Vítkovice jsou v plném počtu, Slezané však pokračují v tlaku.

55:41
    Oceláři stále drží kotouč v útočné třetině, jejich kombinaci ale zatím chybí střelba.

55:30
    Dnešní utkání sleduje 2 256 diváků.

54:51
    Další důležité zákroky Daniela Dolejše. Hostující brankář za svá záda nepustil bombu Rotha, ustál i následné dotírání Kana a Irgla.

54:43
    Adamského bombu dokázal Dolejš vyrazit, kotouč se odrazil k Irglovi a Oceláři pokračují v tlaku.

54:24
    Roth nezpracoval Adamského pas, Oceláři se sami vyhánějí do střední třetiny.

54:12
    Irgl zpoza brány k zakončení vyzval Linharta, ten ale Dolejšovu mezírku mezi betony netrefil. Nic na tom nezměnil ani dotírající Kane.

53:53
    A Třinečtí budou hrát přesilovku. Na trestnou lavici usedá Vojtěch Adamík, který nedovoleně zastavil Rákose.

53:19
    Noskovu bombu od modré zastavil Rudl, Slezané jsou ale stále u kotouče.

52:37
    Oceláři tak nedokázali ani potřetí udržet své jednobrankové manku. O čtvrtý gól domácího celku se teď snaží čtvrtá formace, který je nastěhována v pásmu soupeře.

51:49
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A máme opět vyrovnáno! Vladimír Roth zblokoval přízemní střelu Marka Baila, kotouč se odrazil přímo k volnému MICHAELU VANDASOVI, který střelou do horních pater branky potřetí propálil Hamerlíka! Asistence: Marek Bail.

51:40
    Další rozehrávka domácího celku už tak přesná nebyla, puk doklouzal na zakázané uvolnění.

51:15
    Vítkovičtí se na chvíli dostali do tlaku, ten ale, bez jediné střely na Hamerlíka, rázně ukončil Jank, když poslal kotouč do střední třetiny.

50:31
    Hamerlík kryje v lapačce nahození z hole Illéše, buly v pásmu Ocelářů.

50:16
    Marosz sice na útočné modré vybojoval kotouč, v následných kličkách ale o něj záhy přišel.

49:40
    Slezané jsou kompletní. V samotném závěru přesilovky ještě v dobré pozici stál Kafka, Hamerlík byl připraven.

49:18
    Kane zastavil hostující rozehrávku a opět poslal kotouč přes všechny čáry.

48:46
    Oceláři posílají kotouč k Dolejšovi, Vítkovickým se přesilovka zatím vůbec nedaří.

48:27
    Adamský zvolil střelu pod Dolejšovu vyrážečku, hostující gólman si tuto mezírku dokázal pohlídat! Oceláři tak stále vedou o jednu branku.

48:27
    Další velká šance pro domácí! Martin Adamský byl v úniku podražen Vojtěchem Tomim, Adamský má k dispozici trestné střílení!

47:56
    Obrovská šance Ocelářů! Daniel Rákos vybojoval kotouč a jel s Erikem Hrňou v přečíslení! Rákos zatáhl kotouč mezi kruhy a vybídl Hrňu ke střelbě! Dolejš předvedl famózní zákrok!

47:46
    Po buly od modré čáry pálil Klok, Hamerlík kryje.

47:37
    Ostravané mají šanci na srovnání stavu, na trestnou lavici totiž za nedovolené bránění usedá David Nosek.

47:18
    Oceláři následně pokračovali v tlaku a skórují potřetí v dnešním utkání! VLADIMÍR ROTH dostal nabito od svého parťáka Tomáše Linharta a od levého hrazení propálil přesunujícího se Dolejše! Asistence: Tomáš Linhart, Cory Kane.

47:00
    Na Dolejšovu branku se řítil Cory Kane, americký forward se ale dostal do příliš nevýhodného úhlu a branku netrefil.

45:56
    Do rychlé akce se tlačil hostující Zdráhal, kousek za útočnou modrou čarou jej však zastavila obranná dvojice Galvas – Hrabal.

45:08
    Michal Kovařčík se protlačil až k zakončení, z levé strany ale Dolejšovu branku netrefil.

44:36
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Steel (Vandas – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kreps – 2 min. + 2 min., hrubost).

44:36
    Kamil Kreps se před třineckým brankovištěm pustil do Michaela Vandase, který sekl Hamerlíka. Zápasnický souboj vyhrál třinecký útočník, který svého soka po tvrdém boji složil na lopatky.

44:18
    Urbancovo nahození od modré před Hamerlíkem tečoval Němec, kotouč ale přeletěl třineckou branku.

43:36
    Adamík na modré prohrál souboj s Adamským, kotouč se tak dostal do střední třetiny.

43:04
    Své útočné choutky teď na ledě prezentují hráči v modrých dresech, Hamerlík ale zatím zasahovat nemusel.

42:14
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu, hra se vrací k Dolejšovi.

41:58
    Oceláři jsou opět ve vítkovické třetině, zatím ale stále kombinují za Dolejšovou brankou.

41:13
    Krepsova formace chvíli držela kotouč v útočném pásmu, Dolejše ale k zákroku nepřinutila.

40:29
    Závěrečná perioda začíná icingem Ocelářů, Irgl marně stíhal puk v souboji s Krenželokem.

40:01

Čtyřicet minut duelu uplynulo, skóre je stále nerozhodné. Oceláři i Vítkovice se opět jednou prosadili, Slezany do vedení podruhé v zápase poslal Adamský, na současných 2:2 srovnal Tomi.

40:00

39:33
    Půlminutka do konce druhé třetiny. Hosté drží kotouč v obranném pásmu Třince, Hamerlíka ale zatím nijak neohrožují.

38:54
    Další Jankův pokus byl sražen do rohu kluziště, třinecký obránce následně neudržel útočné pásmo. Ofsajd, buly v neutrální zóně.

38:40
    Cane vyhrál buly pro Janka, ten okamžitě pálil od modré. Dolejš chytá.

38:29
    Čtvrtá formace domácího týmu držela své protihráče pod tlakem, Ostravané se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění. Notně unavené formaci trenér Jakub Petr dává trochu více času na oddych, když si vyžádal time-out.

37:36
    Útočná akce Slezanů skončila u Štefana Ružičky, který si nedokázal zpracovat prudký pas Petružálka.

37:15
    Oceláři trochu uklidňují hru. Milan Doudera čeká za vlastní brankou na své spoluhráče.

36:26
    Jakub Illéš chtěl pálit z první, kotouč ale vůbec netrefil. Puk pak ale doklouzal k Sedlákovi, který už Hamerlíka prověřil. Třinecký brankář vyrazil do ochranné sítě.

35:57
    Adamský na modré zachytil Seidlerovo vyhození. Jeho následná střela ale byla sražena do ochranné sítě.

35:13
    K další střele na Hamerlíkovu klec ale nedošlo. Na druhé straně chtěl Dolejše prověřit Rákos, jeho střela ale nebyla přesná.

34:41
    Přečíslení dvou proti jednomu individuálně řešil Tomi, Hamerlík vyrazil puk do rohu kluziště. Tam jej sebrali hráči v modrých dresech a pokračují v útočné akci.

34:18
    Slezané jsou kompletní, Vítkovickým se dvojnásobná přesilovka vůbec nepovedla.

33:50
    Oceláři jsou ve čtyřech a opět se dokázali osvobodit.

33:32
    Hamerlík vyrazil střelu Kloka do ochranné sítě. Buly v třineckém pásmu, Irgl se vrátí za jednu vteřinu.

33:22
    Deset vteřin do návratu Irgla z trestné lavice, Vítkovičtí kombinují za třineckou brankou.

32:39
    Ostravanům zbývá ještě minuta dvojnásobné výhody, Oceláři se ale již dvakrát osvobodili.

32:18
    Vítkovická přesilovka bude dvojnásobná! K Irglovi na trestnou přisedl Daniel Rákos, který zasáhl jednoho z protihráčů holí do obličeje.

32:03
    Oceláři svého soka zatím ke kombinaci nepustili, dvakrát v rychlém sledu za sebou vyhodili kotouč do vítkovické třetiny.

31:33
    Početní výhodu si zahrají také Ostravané. Na trestnou lavici usedá Zbyněk Irgl, který se provinil hákováním.

30:59
    Velké zmatky v třinecké defenzívě! Toho mohl využít Vojtěch Tomi, z mezikruží ale trefil jen vnější oblouk branky!

30:30
    Oceláři chtěli přispěchat s rychlou odpovědí, Rákos ani Marosz ale Dolejše neohrozili.

29:26
    Bleskurychlá akce Vítkovic končí v Hamerlíkově síti, hosté opět srovnávají! Vojtěch Tomi vybojoval kotouč v rohu třineckého pásma a poslal jej na modrou, kde stál jeho jmenovec Adamík. VOJTĚCH TOMI se stihl před střelou přesunout do brankoviště, kde zřejmě lehce tečoval Adamíkovo nahození! Asistence: Vojtěch Adamík..

29:09
    Dravecký dlouho zpracovával Rothovu přihrávku a vystavil najíždějící spoluhráče do ofsajdu.

28:46
    Illéš se okamžitě zapojit do útočného snažení svého týmu, ve snaze obrat Adamského o puk ale posunul třineckou branku. Buly ve středním pásmul

28:28
    Vítkovice jsou kompletní.

28:21
    Nepřesná Hamerlíkova rozehrávka končí, po odrazu od hrazení, končí v ochranné síti. Buly v pásmu Třince.

28:00
    Dlouhý nápor třineckého celku končí chybnou rozehrávkou Hrni, hosté se osvobozují.

27:45
    Slezané jsou stále v útočné třetině, Ocelářům ale chybí střelba.

27:15
    A k zákroku nebyl hostující brankář donucen ani při dobré šanci Linharta, který ale tečoval kotouč vedle branky.

27:00
    Úvodní minutu přesilovky má na starosti čtvrtá formace Ocelářů. Ta zatím drží kotouč v útočném pásmu, Dolejš ale zatím zasahovat nemusel.

26:27
    Tři minuty před polovinou zápasu uvidíme první přesilovku. O jednoho muže navíc budou mít Oceláři, kterým výhodu vybojoval pronikající Rákos. Toho podrazil Daniel Dolejš. Trest odpyká Jakub Illéš..

26:09
    Oceláři po vstřelené brance viditelně pookřáli a zvedli svou aktivitu. Kreps s Ružičkou vybojovali kotouč pro Petružálka, tomu se ale ve slibné pozici neposedný kousek černé pryže zamotal mezi nohami a Dolejš měl jednoduchou práci.

25:26
    Byť byli v úvodních minutách aktivnější hostující hráči, jsou to Oceláři, kteří jdou podruhé do vedení! Překvapivou akci Coryho Kana k dokonalosti dovedl MARTIN ADAMSKÝ, který před Dolejšem tečoval nabídku amerického útočníka! Asistence: Cory Kane, Milan Doudera.

24:31
    Chmielewsk chtěl projít podél levého hrazení, v útočném pásmu mu ale stopku vystavil Krenželok. Odražený kotouč se poté ale dostal k Draveckému, ten trefil Dolejšovu lapačku.

23:55
    Za třineckou brankou s kotoučem operoval Kolouch, do výhodné se ale nedostal. Slezané pak poslali kotouč do hostujícího pásma.

23:10
    Oceláři dostali kotouč do pásma hostujícího celku, jejich útočné snažení ale záhy skončilo. Ostravané opět kontrolují puk.

22:46
    Vítkovičtí fanoušci se už radovali, střela Vojtěcha Adamíka ale trefila jen boční síť.

22:19
    Hamerlík musel řešit pokus Jáchyma z mezikruží, třinecký brankář vytěsnil puk pravým betonem.

21:47
    Petružálek se hnal do útočné třetiny, byl podporován dvěma spoluhráči. Útočník Ocelářů se ale k zakončení nepropracoval.

21:13
    Nepřesná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění.

20:59
    Na druhé straně se ke střele z mezikruží dostal Vojtěch Tomi, Hamerlík vyrazil puk do rohu.

20:33
    Zbyněk Irgl se chtěl z rohu kluziště vymotat až do střelecké pozice, třinecký forward ale pálil nepřesně.

20:01

Hráči jsou zpět na ledě, druhá třetina začne za pár okamžiků.

Máme za sebou první periodu derby zápasu mezi Oceláři a Vítkovicemi, skóre je vyrovnané 1:1. Slezané se zásluhou přesné střely Davida Noska dostali do vedení, Ostravané kontrovali v přečíslení tří proti jednomu, které ke zdárnému konci dovedl Erik Němec.

20:00

19:48
    Dolejš ještě jednou přerušuje hru, zle na něj totiž dotíral Kane.

18:39
    Tečovaná střela Kloka končí v ochranné síti, buly v pásmu Ocelářů.

18:00
    Ve velké šanci se ocitl Aron Chmielewski. Třinecký útočník se dostal k volnému kotouči mezi kruhy pro vhazování, střelou ze zápěstí ale Dolejše nepřekonal.

16:12
    Na druhé straně Dolejš kryje pokus Zbyňka Irgla.

15:52
    Zdráhal mohl využít Rákosovu chybu, v protiakci si ale navedl kotouč do ostrého úhlu a bekhendem nedokázal Hamerlíka překvapit.

15:17
    Kotouč se ztratil v hledišti, buly ve středním pásmu.

15:00
    Notně unavený David Nosek obloučkem vyhodil puk do hostující třetiny, udělal to ale tak šikovně, že Dolejš musel puk zastavit.

14:24
    Vítkovičtí po vstřelené brance hodně pookřáli, Oceláři mají plné ruce práce s bráněním dalšího náporu hostujícího celku.

13:42
    Ostravané srovnávají krok! Milan Doudera na útočné modré zlomil hůl, sám pak bez svého náčiní musel bránit přečíslení tří protihráčů! Už už se zdálo, že to hosté překombinovali, když se k volnému kotouči dostal ERIK NĚMEC a zasunul jej za ležícího Hamerlíka. Asistence: Vojtěch Tomi, Jakub Illéš.

12:49
    Ani další snažení první třinecké formace žádnou střelu nepřineslo. Zatím sledujeme urputný boj o každý centimetr ledu.

12:04
    Roth si rychlou rozehrávku rozmyslel a raději počkal na své spoluhráče. Třinecká akce ale neměla dlouhého trvání, domácí přišli o puk ještě před útočnou modrou.

11:34
    Na druhé straně chtěl od modré tvrdě vypálit Galvas, jeho pokus ale zblokoval nejbližší bránícího hráč.

11:00
    Vítkovičtí se podívali před Hamerlíka, v útočném pásmu dlouho drželi puk. Kromě lehkého bekhendového nahození Kováře ale třinecký brankář nic řešit nemusel.

10:28
    Propagační nahození Petružálka končí v Dolejšově lapačce, buly po levé straně hostujícího brankáře.

10:08
    Hra se rychle přelévá z jedné strany na druhou, oba gólmani ale zatím mohou v poklidu pozorovat neúspěšné přechody do útočné třetiny.

09:30
    Irgl zavezl kotouč do útočné třetiny, od hrazení pak hledal najíždějícího Adamského. Přihrávka ale byla o něco delší, než by si třinecký forward představoval. Kotouč skončil na holi Němce.

09:09
    Tečovaná střela Krenželoka končí v ochranné síti, buly po Hamerlíkově levici.

08:48
    Do slibné šance se dral Marosz, před hostující brankou ale místo střely zvolil zpětnou kličku, při které přišel o puk.

08:07
    Dravecký chtěl rychle přejet do pásma Vítkovic, za modrou se ale nacházel Chmielewski, slovenský útočník proto musel změnit směr jízdy.

07:30
    Poslední minuta byla ve znamení snahy obou celků o přechod do útočné třetiny. Kotouč se po většinu času pohyboval v neutrální zóně.

06:26
    Oceláři přenesli hru na druhou stranu, hosté ale odpálili kotouč přes všechny čáry dříve, než se Slezané dostali k zakončení.

05:58
    Vítkovičtí se usadili v útočném pásmu, zatím ale předvedli pouze nepřesné Urbancovo nahození od modré.

05:16
    Hodně nepříjemnou ránu pukem do obličeje schytal Lukáš Kozák. Třinecký bek odjel do kabiny, na ledě po něm zůstala krvavá stopa. Hra bude pokračovat po úpravě ledu.

05:09
    Slezané otevírají skóre zápasu a jdou do vedení! Michal Kovařčík zatáhl kotouč do útočné třetiny, z kruhu pro vhazování namazal DAVIDOVI NOSKOVI, který se z tím nijak nepáral a napálil jej do horního rohu Dolejšovy branky! Asistence: Michal Kovařčík, Vladimír Dravecký.

04:56
    Nadějně se rozjíždějící akci Ocelářů zastavila vítkovická obrana na modré čáře, nepřesná rozehrávka ale znamená zakázané uvolnění.

04:04
    Hamerlík musel vytasit dva těžké zákroky v rychlém sledu za sebou. V obou případech řešil pokus Gřeše, třinecký gólman byl úspěšný.

03:49
    Ani Zbyněk Irgl ale individuálně nedokázal projít do útočné třetiny, hra se vrací na druhou stranu.

03:31
    Protiakce ostravského celku také úspěch nepřinesla, útočí opět domácí.

02:54
    Čtvrtá třinecká formace ale z vhazování v blízkosti hostující branky nic nevytěžila. Marosz s Hrňou se marně snažili o návrat do útočné zóny.

02:28
    Nepřesná rozehrávka z Urbancovy hole končí za třineckou brankou, sudí pískají icing.

01:48
    Patrik Zdráhal se neohroženě vydal mezi čtveřici bránících hráčů. Vítkovický útočník se nakonec prokličkoval až k zakončení, Hamerlík ale s jeho lehkou střelou neměl problém.

01:33
    Na druhé straně na Dolejše nahazoval Dravecký. Hostující brankář ukryl puk v lapačce, buly po jeho pravici.

01:16
    První šance zápasu, na svědomí ji mají Vítkovičtí hráči. Tomi si vyměnil puk s Illéšem, první jmenovaný pak pálil z mezikruží. Hamerlík se stačil včas přesunout.

00:40
    První formace Ocelářů dvakrát zavezla kotouč do útočné třetiny, ani Irgl, ani Adamský se ale k zakončení nedostali

00:01

Hráči již jsou na ledě, ještě před začátkem zápasu si vyslechneme českou státní hymnu.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Linhart, Roth (A), M. Doudera, Hrabal, Jank (A), Nosek, Kozák, Galvas – Adamský, Kane, Irgl – Š. Ružička, Kreps, Petružálek (C) – Dravecký, M. Kovařčík, Chmielewski – Rákok, Marosz, Hrňa. Trenér: Vladimír Kýhos.

HC Vítkovice Steel: Dolejš (Bartošák) – Urbanec, Sedlák, Krenželok, Klok, Kovář (A), Bail, Rudl, Adamík – D. Květoň (A), Vandas, Kolouch (C) – Němec, Illéš, Tomi – Seidler, Slováček, Gřeš – Kafka, Jáchym, Zdráhal. Trenér: Jakub Petr.

Rozhodčí: Baluška, Kubičík – Konvička, Tvrdoň.

Průběžné pořadí

1. Linköping HC – 2 zápasy, 3 body, 6:5,
    2. Vítkovice Steel – 1 zápas, 3 body, 3:2,
    3. Slovan Bratislava – 2 zápasy, 3 body, 5:6,
    4. Oceláři Třinec – 1 zápas, 0 bodů, 2:3.

Harmonogram turnaje Steel Cup 2016

Linköpings HC – HC Slovan Bratislava, čtvrtek 11.8. od 18.00 (Werk arena) – 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

HC Oceláři Třinec – HC Slovan Bratislava, pátek 12.8. od 18.00 (Werk arena) – 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

HC Vítkovice Steel – Linköpings HC, pátek 12.8. od 18.00 (Ostravar arena) – 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Steel, sobota 13.8. od 18.00 (Werk arena)

HC Oceláři Třinec – Linköpings HC, neděle 14.8. od 17.00 (Werk arena)

HC Vítkovice Steel – HC Slovan Bratislava, neděle 14.8. od 18.00 (Ostravar arena)

Vítkovice Steel

To Ostravané měli o poznání lepší vstup do turnaje, když v pátečním střetnutí srazili favorizovaný Linköping. Vítkovičtí zvítězili 3:2, v tabulce se dotáhli na svého soka. Modro-bílí však mají odehrán pouze jeden duel, zatímco dvojice Linköping – Slovan hrála již dvakrát.

"Takový soupeř se neporáží často. Celých šedesát minut jsme hráli agresivně, napadali jsme je, a to se vyplatilo. Zápas jsem si hodně užil. Naše lajna měla pár šancí, nebylo to špatné," řekl Patrik Zdráhal po skalpu švédského celku.

Oceláři Třinec

Slezané do Steel Cupu vstoupili pátečním střetnutím se Slovanem Bratislava. Z výhry a tří bodů do turnajové tabulky se nakonec radoval slovenský celek, který zvítězil trefou Jegliče z poslední minuty duelu. "Neodehráli jsme perfektní utkání. První třetina sice ze začátku byla dobrá. Bruslili jsme, nějaké šance byly, pak to ale začalo pomalu upadat. Dostali jsme dva góly, soupeř byl lepší," řekl po zápase Erik Hrňa.

"Za první dvě třetiny jsme jich měli jen osm, to je strašně málo. Za to období bychom měli mít aspoň dvojnásobek, aby tam mohlo něco spadnout," hledal Hrňa příčiny neúspěchu.

Hezký sobotní podvečer z třinecké WERK ARENY! Předsezónní turnaj Steel Cup 2016 má dnes na programu jeden duel, bude však o to třaskavější! Ve Slezsku se odehraje první ocelářské derby sezóny, Oceláři Třinec hostí Vítkovice Steel! Duel startuje v 18 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 6. Nosek (Kovařčík M., Dravecký), 26. Adamský (Kane, Doudera M.), 48. Roth (Linhart, Kane), 66. Irgl (Adamský, Roth) – 14. Němec (Tomi, Illéš), 30. Tomi (Adamík), 52. Vandas (Bail)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Bartošák) – Urbanec, Sedlák, Krenželok, Klok, Kovář (A), Bail, Rudl, Adamík – D. Květoň (A), Vandas, Kolouch (C) – Němec, Illéš, Tomi – Seidler, Slováček, Gřeš – Kafka, Jáchym, Zdráhal. Trenér: Jakub Petr.

Rozhodčí: Baluška, Kubičík – Konvička, Tvrdoň