Novokuzněck – Barys 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Omsk – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:1 (po pr.) | Ufa – Čerepovec 3:2 (kon.) | Toljatti – Záhřeb 2:3 (kon.)
Kazaň – HC Slovan 2:1 (kon.) | Soči – Riga 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Jokerit 1:2 (kon.)
Avangard Omsk
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Úterý 23.08.2016, 15:05 • Omsk Arena • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:13:08)

Československá stopa:

Dominik FURCH (OMS) 14 zásahů, úspěšnost 100%.

Je konec! Domácí vítězí fotbalovým výsledkem 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil ve 24. minutě Ahnelöv. Ve třetí třetině si již domácí pouze hlídali těsné vedení, proti neškodné Jugře, která se sotva dostala do útočného pásma, to na vítězství stačilo.

Dominika Furcha překvapil na ledě ruský tank :-)

59:25
    Domácí nyní zkušeně podrželi puk v útočném pásmu a nepustili hosty k power-play.

59:00
    Posledních šedesát sekund dělí Avangard od vítězné premiéry ročníku 2016/2017.

58:45
    Hosté stále v plném počtu, zatím se neodhodlali k power-play.

Premiéra Avangardu v letošním ročníku KHL táhne, Omsk Arena je téměř vyprodána, dnešní utkání sleduje 10 070 diváků!

58:08
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté stále v plném počtu.

57:56
    Hosté si berou oddechový čas, poté se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:24
    Anton Kurjanov dokázal puk vypíchnout a dostat ho alespoň do středního pásma.

57:05
    Omsk v útočném pásmu, na ledě čtvrtá lajna Avangardu.

55:40
    Až elitní útok Omsku dokáže způsobit trochu rozruch.

55:00
    Posledních pět minut třetí třetiny a při pohledu na tempo hry je patrné, že hosté mají vůbec co dělat, aby se dostali do útočného pásma a domácí se zaměřili hlavně na dobrou defenzivu.