Novokuzněck – Barys 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Omsk – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:1 (po pr.) | Ufa – Čerepovec 3:2 (kon.) | Toljatti – Záhřeb 2:3 (kon.)
Kazaň – HC Slovan 2:1 (kon.) | Soči – Riga 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Jokerit 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
SKA Petrohrad
Úterý 23.08.2016, 16:00 • Traktor Arena • KHL

Pro dnešek je to ode mě vše, ale samozřejmě se na vás budu těšit u dalších on-line přenosů. Na shledanou! (18:33:22)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Pavel Francouz do utkání nezasáhl
    Michal Řepík 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:36
    Michal Birner 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:38

V týmu nepůsobí ani jeden český či slovenský hokejista.

STATISTIKY ZÁPASU

Střely na bránu: 28 – 33
    Trestné minuty: 2 – 6
    Vyhraná vhazování: 27 – 34
    Zablokované střely: 11 – 6
    Hity: 3 – 3

Dnešní utkání Čeljabinsku s Petrohradem je tedy u konce a vítězem se stává domácí celek. Ten sice v celkovém součtu nebyl lepším, avšak po nevýrazné třetí třetině se ubránil na začátku prodloužení a v čase 62:33 dokázal udeřit Kirill Kolcov. Hosté tak mohou litovat nevyužité šance Tichonova ze úvodu prodloužení.

62:33 Kirill KOLCOV - 2:1

62:33
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Až teď se domácí poprvé v prodloužení dostali do útočného pásma a hned rozhodují! Jeden z hostů podcenil souboj u zadního mantinelu, ztratil puk a při následné trochu neurovnané akci se touš dostal na hokejku KIRILLA KOLCOVA. Ten z pravého kruhu rychle zakončil a svižnou ranou ke vzdálenější tyči překonal dobře Koskinena v bráně Petrohradu. Asistence: Jurij Petrov, Alexandr Černikov

61:56
    Gusev přenechal kotouč Vojnovovi, nicméně jeho nahození ze strany až k brankovišti neprošlo.

61:44
    Hosté jsou o poznání aktivnější a dalším, kdo zaměstnal Děmčenka byl Dadonov. Ten však na domácího brankáře ani nadvakrát nevyzrál.

60:58
    Velké zmatky u Děmčenka! Brankář Traktoru neudržel nahození a Tichonov šel hodně důrazně za dorážkou. Nakonec ale Děmčenko udržel puk u své tyče.

60:24
    Jako první z brankářů se v prodloužení musel předvést Vasilij Děmčenko, jenž zastavil akci soupeře. Následuje buly po levici domácího brankáře.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Dominika Furcha překvapil na ledě ruský tank :-)

59:11
    Mohlo být rozhodnuto! Dacjuk s Plotnikovem se dostali do situace dvou na jednoho, ale Dacjuk místo přihrávky na volného Plotnikova volil střelu a s tou si domácí v pohodě poradili.

58:45
    Nikolaj Bělov byl sice první u vyhozeného kotouče, ale sudí i přesto pískají zakázané uvolnění. Fanouškům Traktoru se to nelíbí, avšak buly je stejně nařízeno u Děmčenka.

58:25
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a po souboji za Děmčenkovou bránou je hra přerušena. Zřejmě se puk dotkl ochranné sítě.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 7. Szczechura (Kručinin), 63. Kolcov (Petrov, Černikov) – 32. Dadonov (Šipačjov, Gusev)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Bělov, Borodkin, Kolcov, Žuldikov, Šinin, Klimontov, Petrov – Kručinin, Szczechura, Jakuceňa – Šarov, Pestunov, Mirnov – Birner, Peňkovskij, Řepík – Šolochov, Černikov, Petrov – Zinovjev.
    Trenér: Anvar Gatijatulin

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Zubarev, Vojnov, Čudinov, Chafizullin, Bělov, Jakovlev – Kovalčuk, Dacjuk, Plotnikov – Gusev, Dadonov, Šipačjov – Chochlačjov, Moses, Prochorkin – Ketov, Koskiranta, Tichonov – Děrgačjov.
    Trenér: Oleg Znarok

Rozhodčí: Ravodin, Fraňo – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 7 500