Jekatěrinburg – Ufa | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Jaroslavl – Novokuzněck | 1:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Novosibirsk | 4:1 (kon.) |
Petrohrad – Toljatti | 5:1 (kon.) | | | Viťaz – Omsk | 2:3 (kon.) | | | Záhřeb – Spartak Moskva | 0:1 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 7:2 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 0:0 (odl.) |
Sparta – Pardubice | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 1:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Mountfield HK | 3:2 (kon.) |
Mountfield HK – Kolín | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 5:0 (kon.) | | | Liberec – Písek | 14:2 (kon.) |
Pardubice – Havlíčkův Brod | 0:1 (po pr.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Letňany | 3:2 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – Kladno | 3:1 (kon.) | | | Slavia – HC Litvínov | 4:1 (kon.) |
Zlín – Zlínské Legendy | 8:8 (kon.) |
IFK Helsinky – Zug | 1:4 (kon.) | | | TPS – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Davos – Djurgården | 3:1 (kon.) |
Linköping – JYP | 4:3 (kon.) |
Třinec – Warriors Brno | 4:1 (kon.) |
Trenčín – Olomouc | 0:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 2:1 (po pr.) | | | Havířov – Žilina | 2:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Motor ČB | 6:0 (kon.) | | | Most – Füchse | 2:1 (kon.) | | | K. Vary – Slavia | 2:3 (kon.) |
Kobra – Tábor | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 5:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Vel. Meziříčí | 7:2 (kon.) |
Klatovy – Weiden | 7:1 (kon.) | | | Martin – Miskolc | 1:3 (kon.) | | | Sokolov – Weiden | 0:0 (zruš.) |
Slovinsko – Dánsko | 3:0 (kon.) | | | Německo – Rakousko | 6:0 (kon.) | | | Francie – Kazachstán | 4:1 (kon.) |
Bělorusko – Polsko | 5:3 (kon.) | | | Lotyšsko – Japonsko | 3:1 (kon.) | | | Norsko – Itálie | 4:1 (kon.) |
konec
Bělorusko
5:3
(4:2, 1:0, 0:1)
Polsko
58:30
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (Graborenko – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
49:52
|
Vyloučení v týmu Polsko (Dronia – 2 min., držení protihráče).
|
|
40:50
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (A. Kosticyn – 2 min., naražení zezadu).
|
|
35:35
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (Jevenko – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
30:06
|
Vyloučení v týmu Polsko (Ciura – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
26:01
|
Vyloučení v týmu Polsko (Wajda – 2 min., podražení).
|
|
15:39
|
Vyloučení v týmu Polsko (Kolusz – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
14:43
|
Vyloučení v týmu Polsko (Malasinski – 2 min., hákování).
|
|
13:02
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (Dziubinski – 2 min., hákování).
|
|
03:25
|
Vyloučení v týmu Polsko (Bychawski – 2 min., držení protihráče).
|
Branky a nahrávky:
14. Bailen (Stěpanov, Kosticyn), 16. Stěpanov (Kosticyn, Bailen), 17. Graborenko (Stas, Kosticyn), 20. Stas (Linglet, Platt), 39. Kosticyn (Kosticyn, Gavrus) – 6. Bychawski (Wajda), 9. Chmielewski (Pasiut, Lopuski), 60. Pociecha (Bryk, Wronka)
Rozhodčí: S. Fonselius, D. Piechaczek – J. Ivanov, A. Semjonov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Bělorusko:
Lalande (11. Karnauchov) – Stasenko, Lisovets, Gotovets, Bailen, Jevenko, Graborenko, Khenkel – Kosticyn A., Kosticyn S. (A), Gavrus – Platt, Stas (C), Linglet – Kulakov (A), Stepanov, Kovyršin – Pavlovič, Kitarov, Lopačuk, Volkov
Trenér: Dave Lewis
Náhradníci:
Trenér:
Polsko: Radziszewski (Odrobny) – Borzecki, Bychawski, Dronia, Rompkowski, Pociecha, Bryk, Ciura, Wajda – Zapala (A), Malasinski, Kolusz (C) – Chmielewski, Pasut (A), Lopuski – Wronka, Dziubinski, Bepierszcz – Urbanowicz, Kalinowski, Cichy
Trenér: Jacek Plachta
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Dave Lewis
Náhradníci:
Trenér:
Polsko: Radziszewski (Odrobny) – Borzecki, Bychawski, Dronia, Rompkowski, Pociecha, Bryk, Ciura, Wajda – Zapala (A), Malasinski, Kolusz (C) – Chmielewski, Pasut (A), Lopuski – Wronka, Dziubinski, Bepierszcz – Urbanowicz, Kalinowski, Cichy
Trenér: Jacek Plachta
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: S. Fonselius, D. Piechaczek – J. Ivanov, A. Semjonov
Diváci: