Most – Kovo Praha 2:5 (kon.) | Plzeň – Sudoměřice 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Hr. Králové 3:2 (2:1 po s.s.)
Kert Park Praha – Letohrad 2:1 (kon.)
HC Kert Park Praha
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
SK Hokejbal Letohrad
Sobota 03.09.2016, 17:30 • Lužiny • CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

Pro dnešek se z pražských Lužin loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (19:32:57)

"Byl to spíš boj než zápas," řekl po zápase domácí trenér David Kuna a vystihl to naprosto přesně. Velká bojovnost, snaha neinkasovat a nepřednost v předfinální a finální fázi, to vše jsme viděli na obou týmech. Rozhodl drtivý tlak Kert Parku ve třetí třetině.

44:55
    Domácí vhazují.

44:47
    Drama na konci. Wróbelova sekera za bránou hostů znamená konec v poměru hráčů 4 na 6.

44:22
    Letohrad v šesti.

44:21
    Letohradští jsou v útočném pásmu a před vhazováním si berou oddechový čas.

44:00
    Poslední minuta.

42:00
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Obrovský tlak posledních minut zúročuje gólem MARTIN KRUČEK. Asistence Jiří Kruček.

41:40
    Tahle třetina jednoznačně patří Kertu.

40:45
    Po dlouhé době se míček dostal do brankoviště Kertu, ale domácí už se zase ženou vpřed.

39:03
    Další střela Kertu (Suda), letohradští se teď snaží hlavně neinkasovat.

38:26
    Po další pěkné akci Pražanů se vhazuje v letohradském pásmu.

37:29
    Letohrad v plném počtu.

37:02
    Kovář dotírá před Šimarou, ale tlak domácích je bez gólu.

35:29
    Kert je teď hodně aktivní a vykoledoval si přesilovku.

34:38
    Další závar před bránou hostů.

33:59
    Z protiútoku se prosazuje MARTIN KRUČEK. Asistence Radek Sitter a Michal Kovář.

32:59
    Obrovská šance hostujícího Šíra, který dvakrát jen nastřeluje Mikla.

Jan Švestka

Branky a nahrávky: 34. M. Kruček (Sitter, Kovář), 42. M. Kruček (J. Kruček) – 18. Šír (Věchet)

HC Kert Park Praha: Mikl, Humlíček – Nýdl, Blaško, Rozenberg, Šperl, Bureš, Topolánek (C), M. Krůček, Wróbel, J.Kruček, Fejfar, Kovář, Postulka, Suda, Sitter, Javorka.
    SK Hokejbal Letohrad: Šimara, Šupík – J. Hejtmánek, Vychytil, Š. Švec, Anýž, Věchet, Teplý – Šír, Cvejn, Halbrštát, D. Hejtmánek, Košťál, J. Lux, Protzner, Škabraha, Běloušek, Bohm, Lajčiak.

Rozhodčí: Škrobák, Velčovský