Most – Kovo Praha 2:5 (kon.) | Plzeň – Sudoměřice 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Hr. Králové 3:2 (2:1 po s.s.)
Kert Park Praha – Letohrad 2:1 (kon.)
HBC Plzeň
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
SK Sudoměřice
Sobota 03.09.2016, 14:00 • Hokejbalová hala • CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

43:19
    Sudoměřice jsou nastěhované v útočném pásmu.

42:25
    Liška po přihrávce přes střed hřiště trefuje tyč.

41:31
    Obrovský nápor Sudoměřic. Svižné kombinace doplňují střely ze všech vzdáleností. Kráčina je ve velké permanenci.

40:43
    Velká komplikace pro Plzeň! Ve stejném čase jsou vyloučeni Pejchar i Krásný.

39:48
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (2 minuty pro hráčskou lavici). Trest odpyká Vodrážka.

39:00
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Mečouni si berou zpět dvoubrankový náskok. Malý přistrčil míček MICHALU PRŮCHOVI, který se prodral ke střele z levé strany a prostřelil Brdečku, jemuž skvěle clonil právě Malý. Asistence: Ondřej Malý.

38:29
    Dlouhá výhoda domácích končí. Dominik Mišík vyloučen za podražení Vodrážky z předchozí minuty.

37:16
    Síly na hřišti se vyrovnají. Švarc (PLZ) vyloučen taktéž za držení protihráče.

36:22
    Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Navrátil – 2 min., držení protihráče).

30:50
    Sudoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté využívají početní výhodu. A nešlo o žádnou secvičenou kombinaci. JOZEF LIŠKA se běžel po levé straně ke Kráčinovy, zkusil vypálit a míček si k překvapení všem našel cestu mezi betony plzeňského brankáře. Asistence: Dominik Mišík.

30:38
    Za lehkou strkanici před brankou Kráčiny uprostřed hry jsou za hrubost vyloučeni Daniel Pejchar a Michal Tóth.

29:21
    Druhá přesilovka pro hosty. Ondřej Benedikt je vyloučen na dvě minuty za nedovolen bránění.

26:27
    Halou dnes podruhé zní domácí goal song. MARTI KRCH se zmocnil míčku a uháněl s ním vstříc Brdečkovi v samostatném úniku. Plzeňský střelec ukázal své vlohy a balonek bez rozpaků zavěsil pod břevno. Bez asistence.

25:28
    Kejř vypálil od modré čáry a volný míček dorážel Matějka. Debutant v plzeňském dresu našel místo u Brdečkova betonu a míček směřoval do branky. Domácí hráči i diváci už slavili gól, ale rozhodčí jej neuznává. Balonek odrazili obránci hostů a hra pokračuje.

21:57
    Pejchar v akci dva na jednoho našel Kavalíra. Plzeňský bek zakončoval z bezprostřední blízkosti bekhendem a už to vypadalo, že míček skončí za brankovou čárou. Na poslední chvíli ovšem zasáhl jeden z hostujících obránců.

18:02
    Plzeňský nápor končí vyloučením Havlíka. Dvě minuty za držení protihráče.

13:53
    Další příležitost pro hosty. Fraňo získal míček a ihned jej adresoval volnému Hrubošovi. Jeho zpětnou přihrávku do prázdné brány Kráčina na poslední chvíli odrazil.

13:27
    Přes minutu se hosté v početní výhodě trápili, ovšem teď měli velikou šanci. Kaluža se díky dvěma rychlým přihrávkám dostal ke střele z mezikruží, ovšem netrefil přesně.

12:21
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Vodrážka – 2 min., hákování).

10:09
    Domácí se dostávají do vedení. ONDŘEJ MALÝ si pokryl míček před obráncem, pronikl do útočného pásma a přízemní střelou z otočky střílí úvodní branku zápasu. Asistence: Marek Švarc.

08:54
    Tohle střídání skončilo velkou šancí Sudoměřic. Hujsa skvěle našel unikajícího Hruboše. Nejaktivnější z hostujících hráčů se potřetí dostal do zakončení v blízkosti plzeňské branky. Tentokrát zkusil bekhendový blafák. Ale ani teď neuspěl.

04:54
    Adam Hruboš prolétl plzeňskou obranou dostal se přímo před Kráčinu. Plzeňský brankář zlikvidoval první velkou šanci utkání.

Tomáš Majer

Branky a nahrávky: 11. Malý (Švarc), 27. Krch, 39. Průcha (Malý) – 31. Liška (Mišík)

HBC Plzeň: Kráčina (Hrubý) – Kejř O. (C), Benedikt O., Vodrážka, Kavalír, Hanuš, Pokorný – Průcha, Švarc, Malý, Krch, Pejchar, Krásný, Kunzmann, Gřonka, Pauer, Valenta, Kastner, Matějka.
    SK Sudoměřice: Brdečka (Kučera) – Novák, Kudláč, Tóth, Mišík – Hujsa Mil., Kaluža, Patinka, Havlík, Kmenta, Skyba, Helešic, Fraňo, Hruboš, Tóth M., Navrátil.

Rozhodčí: Pečený, Danylec