Neděle 04.09.2016, 17:00 • MěS Kotlina • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 5. kolo

Konec zápasu. (18:48:11)

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Jakub Urbanec se dostal do vápna, ale jeho rána přesná nebyla a míč skončil nad brankou.

87
    Po další akci domácích se k hlavičce dostal Kozma, ale Hrubeš byl na svém místě a míč za jeho zády neskončil.

83
    Knejzlíkovu střelu blokují žižkovští do autu. Následná hlavička Jakubova končí nad brankou.

82
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Vojtěch Engelmann, přichází Jakub Urbanec.

80
    Žlutou kartu dostává Daniel Kozma (FK Varnsdorf).

79
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordič, přichází Vojtěch Novotný.

78
    Hora rukou před brankářem Hrubešem mu nezabránila ve vyražení míče.

75
    Rychlý protiútok hostů zakončil Šendera, jehož střelu Samoel chytá. Domácí brankář dnes předvádí opravdu skvělý výkon.

73
    Další rohový kop domácích zahrával Daníček, ale míč doputoval až do zámezí. Domácí se poté dostali k míči a poslali ho až k Samoelovi.

70
    Žlutou kartu dostává Petr Zieris (FK Varnsdorf).

69
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Oskar Fotr, přichází Alexander Jakubov.

68
    Rohový kop pro domácí. Rozehrál ho Daníček, který oslovil na velkém vápně stojícího Rudnytského, ale ten hradbu těl před sebou neprostřelil.

66
    S Dočekalovým hlavičkovým pokusem si opět poradil Samoel. Žižkov je ale stále u míče a kombinuje na polovině domácího celku.

61
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Miroslav Podrazký, přichází Jiří Krystan.
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Václav Klán, přichází Zdeněk Volek.

58
    Trýzna viditelně v souboji s Durdevičem kopl míč do zámezí, ale rozhodčí měl jiný názor a vhazovat budou hosté.

56
    Rohový kop zahrával Daníček, na míč si naskočil Zieris, ale je blokován žižkovskými obránci a míč skončil v zámezí.

55
    Ojedinělá šance Varnsdorfu. Míč se odrazil od Richtera a putoval podél brankové čáry, ale nakonec za ní neskončil!

53
    Utkání sleduje 1025 diváků.

52
    Dočekal postupoval sám na branku, ale dotíral na něj Daníček. Nakonec se hostující hráč dostal do zakončení, ale Miroslav Samoel střelu zlikvidoval.

49
    A hosté zahrávali další rohový kop, ale ani ze svého šestého rohu nic nevytěžili. Žižkov ale vlétl i do druhého poločasu jako uragán a diktuje tempo hry.

48
    Rohový kop pro Viktorii Žižkov.

47
    A hned na začátku druhého poločasu musel Miroslav Samoel dvakrát zasahovat, ale oba pokusy zlikvidoval a stav utkání se nemění.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:00.

První poločas je za námi. Aktivnější byl určitě hostující celek, který si vytvořil několik šancí, ale buď chybělo v zakončení štěstí, nebo se blýskl brankář Miroslav Samoel, který předvedl několik skvělých zákroků. Domácí toho moc nepředvedli a i proto je stav utkání stále 0:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.

45+1

42
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Houser, přichází Daniel Kozma.

39
    Centr Knejzlíka končí na rohovém praporku. Richter přetahuje svůj centr až ke Knejzlíkovi, ten přihrává Rudnytskému, ale tomu střela vůbec nesedla.

37
    První rohový kop pro domácí. Zahrával ho Daniel Richter, ale hostující obránci míč bez problému odvrátili do bezpečí.

32
    Vojtěch Engelmann to vyzkoušel u úhlu, ale s jeho pokusem si poradil dnes zatím skvěle chytající Miroslav Samoel.

30
    Karel Knejzlík blokuje střelu na branku a následoval tedy rohový kop. Ale ani z tohoto rohu jsme se úvodní branky nedočkali.

27
    Další útok žižkovských zastavuje ofsajd a na tahu jsou tedy hráči Varnsdorfu, kteří toho v prvním poločase zatím příliš nepředvedli.

24
    Vojtěch Engelmann skvěle prošel obranou a poté oslovil Dočekala, který se dostal do zakončení, ale s jeho střelou si Miroslav Samoel poradil. Roh pro Žižkov.

21
    Do zakončení se nyní dostal Tomáš Dočekal, ale i s tímto pokusem si pozorný Miroslav Samoel poradil.

18
    Další neskutečný zákrok Miroslava Samoela, který musel zasahovat po chybném odkopu domácího obránce. Domácí brankář zatím svůj celek drží!

16
    Další rohový kop pro Žižkov. Kulatý nesmysl proletěl vápnem a nakonec po odrazu od jednoho z hráčů skončil v rukavicích Samoela.

14
    Rohový kop pro Žižkov zahrával kapitán Miroslav Podrazký a na míč si naskočil Klán, ale svým pokusem pouze trefil připraveného Samoela! Jeden z hráčů se ještě dostal k dorážce, ale Samoel opět skvěle zasáhl a stav utkání se tedy nemění!

14
    Krásný centr Dordiče na Durdeviče, kterého ovšem zradilo zpracování míče a z této hezké akce se tedy neurodilo vůbec nic.

11
    Do šance se dostával domácí Fotr, který ještě poslal míč do vápna, ale tam se k němu žádný z jeho spoluhráčů nakonec neprodral.

9
    Daníčkův pas na Rudnytskyyho končí v autu a na tahu jsou tedy fotbalisté z hlavního města.

8
    Sixtova střela z dálky domácí branku neohrozila a rozehrávat tedy bude Miroslav Samoel.

6
    Knejzlík posílá příliš dlouhou přihrávku na Durdeviče.

5
    Domácí fans skandují jméno Jiřího Pimpary, ten jim mává na pozdrav.

3
    Engelmanův centr trefuje hlavou Klán, ale zakončení nebylo vůbec přesné. Rozehrávat od své branky tak bude Miroslav Samoel.

2
    První střelecký pokus si připsal hostující Engelman, ale jeho zakončení postrádalo přesnost a Miroslav Samoel zasahovat nemusel.