Slovácko B – Líšeň 3:3 (kon.) | Zlínsko – Hulín 3:2 (kon.) | Zlín B – Uničov 2:2 (kon.)
FC Zlín B
2:2 (2:2)
SK Uničov
Neděle 11.09.2016, 10:30Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, pěkný zbytek dne. (12:22:49)

Utkání je u konce! Po na branky bohaté první půli končí utkání dělbou bodů po výsledku 2:2.

90+3

90+2
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Roman Vasiljev.

90+1
    Ten byl pouze sražen na závěrečný rohový kop.

90
    Domácí si ještě na závěr zápasu vypracovali nebezpečný volný přímý kop.

89
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Žůrek.

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Pazdera, přichází Petřík.

86
    Přeci jen se domácí vydali dopředu, jejich akci však zastavil ofsajd.

84
    U míče jsou znovu domácí, kteří však vypadají, že jsou spokojeni se ziskem bodu, a dopředu se opět neženou.

82
    Dobrá šance hostů! Míč za obranu dostal Juřátek, který bleskově vypálil z levé strany po zemi levačkou, brankář Dostál však zacelil mezeru mezi nohama včas a balon vyrazil na rohový kop!

81
    Rozehrán nakrátko a následně přilétl centr na zadní tyč, kde trochu ledabyle zasáhl brankář Dostál, nicméně s pomocí beků se dokázal ubránit.

80
    Rohový kop pro Uničov.

78
    A znovu stejný scénář. Poměrně nebezpečný centr z pravé strany odvrátil jen z domácích beků.

77
    A následně akci Uničovských zastavuje útočný faul.

76
    Po centru z pravé strany zasáhl dobře jeden z domácích obránců, který odhlavičkoval míč do bezpečí.

76
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jeřábek, přichází Kasal.

75
    Žlutou kartu dostává Roman Vejvoda (SK Uničov).

75
    Vasiljev se dostal ke střele, ta mu však vůbec nesedla.

73
    Hra může opět pokračovat.

72
    Vzhledem k velkému vedru je opět nařízena občerstvovací přestávka, hra je přerušena.

70
    A další akci Zlínských přerušil útočný faul, hra se opět stěhuje na polovinu domácích.

69
    Uničovu akce nevyšla, na druhé straně se tlačil k míči Poznar, ale také on byl od balonu odzbrojen.

69
    Žlutou kartu dostává Tomáš Nuc (SK Uničov).

66
    Po rozehrání nakrátko centroval jeden ze záložníků, jemuž ale pas vůbec nevyšel a míč opustil hrací plochu.

65
    Po dalším sraženém centru celku ve žlutém bude následovat rohový kop.

63
    Druhý poločas zatím nepřináší nijak atraktivní fotbal. Oba celky se střídají v kombinaci a na první výraznější šanci tak diváci ve Zlíně stále čekají.

62
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Juřátek, přichází Binar.

61
    Po něm se dostal k hlavičce Malenovský, ale v obtížné pozici mířil vysoko nad.

60
    Míč přilétl pouze na přední tyč, kde jej odklidil jeden z beků. Další roh pro Zlín.

59
    Rohový kop vybojovali také domácí fotbalisté.

58
    Ani tentokrát ale žádné vzrušení před brankou Dostála nevzniklo, dopředu míří Ševci.

57
    A vzápětí mají hosté od rohového praporku šanci na reparát.

56
    Ten se příliš nepovedl, hostující celek však zůstává nastěhován na polovině svého soupeře.

55

53
    Na druhé straně se dostali dopředu také Uničovští, ale jejich akci opět zhatila nepřesná přihrávka.

51
    Nakonec střílel Mlýnek, ale mířil vedle.

50
    Zlínští vstoupili do druhého poločasu aktivněji, stále se však nemohou dostat ke střelecké příležitosti.

47
    Domácí uvedli míč do hry a klidně kombinují.

46
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Blanař, přichází M. Mlýnek.

46

První půle je za námi. Po brankových hodech je stav nerozhodný 2:2. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas. Buďte u něj s námi.

Druhý poločas začne přibližně v 11:34.

45+1

45
    Nastavuje se jedna minuta.

45
    Po něm se k hlavičce nikdo neprobil, míč proskotačil vápnem.

45
    Rohový kop pro zlínské "béčko".

43
    Uničov právě vstřelil branku!
    Hosté však bleskově vyrovnávají! U levé tyče se k centru dostal TOMÁŠ KOMENDA, který přesnou ranou znovu umazal jednobrankový náskok domácích – 2:2!

42
    Zlín právě vstřelil branku!
    A domácí znovu vedou! K penaltě se postavil BENJAMIN TRAORE IBRAHIM, který poslal míč nekompromisně doprostřed, zatímco brankář Uvízl skočil doprava – 2:1!

42
    Žlutou kartu dostává Radoslav Juřátek (SK Uničov).

41
    Jeden ze záložníků si dobře píchl míč kolem beka těsně za vápnem, ten jej ve skluzu fauloval a je z toho pokutový kop pro Zlín!

41
    Penalta pro domácí!

39
    Následující akci Fastavu překazila opět nepřesnost při finální přihrávce, u míče je Uvízl.

38
    Dobrá možnost domácích! Pazdera si zpracoval těžký míč, okamžitě se z levé strany opřel do míče pravou, ale jeho pokus zamířil těsně vedle levé tyče branky Uničova!

37
    Mlýnek byl faulován ve středu hřiště, u balonu bude opět celek ze Zlína.

36
    Oběma celkům se v posledních minutách vůbec nedaří kombinace, na hřišti je k vidění mnoho chyb a nepřesností.

34
    Domácí se provinili faulem na obranné polovině, volný přímý kop pro Uničov.

33
    V permanenci musel být také Uvízl, ten ale nakonec proti kroucené ráně z vápna zasahovat nemusel.

32
    Hostům se v posledních minutách rozhodně nedá upřít stoupající aktivita, většina jejich akci ale končí nepřesnou přihrávkou.

31
    Hosté po zisku míče zamířili dopředu, balon však z hranice šestnáctky mířil vysoko nad.

30
    U míče znovu domácí, kteří se aktivně hrnou dopředu.

28
    A těm se taky daří vyrovnat! Kousek před vápnem se uvolnil RADOSLAV JUŘÁTEK, který zamířil přesně k levé tyči branky Zlína – 1:1!

27
    Oba celky v posledních minutách bojují o balon ve středu pole, u míče jsou momentálně hosté.

26
    Dlouhým nákopem na útočnou polovinu to zkusil Malý, míč ale nenalezl adresáta a opět tak balon uvede do hry odkopem brankáře Uvízl.

24
    Domácí opět v poklidu drží míč na obranné polovině a do útoku se nikterak neženou.

23
    Masař chtěl vysunout do úniku Mlýnka, ten však na jeho pas nedosáhl, a míč tak doputoval až do rukavic brankáře Uvízla.

22
    Traore se dostal k balonu na levé straně, nepokryl si však záda, byl zdvojen a od míče odzbrojen.

21
    Na druhé straně pak akci celku ze Zlína zastavuje praporek pomezního sudího – ofsajd.

20
    A celá situace při kombinaci Uničova vyvrcholila nepřesnou přihrávkou, Dostál bude vykopávat.

18
    Osmělují se také hosté, jejich akce na pravé straně ale pokazila prudká, a hlavně nepřesná přihrávka.

17
    Aktivní Mlýnek se uvolnil přes obránce a vypálil, mířil však jen do náručí brankáře Uvízla.

16
    A postupnou kombinaci celku ve žlutém nakonec zastavil útočný faul na obranné polovině Uničova.

14
    Mlýnek si dobře zabíhal na prudký pas po levé straně, nakonec ale na přihrávku z vlastní poloviny těsně nedosáhl.

13
    Domácí jsou i nadále aktivnější, pohodlně kombinují na obranné polovině a nikam se neženou.

11
    Malenovský se dostal k ráně z hranice vápna, jeho pokus byl však zablokován jedním z obránců v červeném.

10
    Zlínští nyní skvěle napadali rozehrávku soupeře, Uničovští se nakonec pod tlakem ubránili odkopem do zámezí.

9
    Balon z něj byl přetažený, míč po nepřesné ráně skončil v rukavicích Dostála.

8
    A po nebezpečné ráně musel zasahovat Dostál, který vyrazil míč na rohový kop.

7
    Uničovští další nebezpečný pas do šestnáctky přestáli, sami se nyní vydávají do útoku.

6
    A Fastav pokračuje ve své aktivitě, nyní navíc bude zahrávat volný přímý kop.

5
    Nyní už to ale Zlínu vyšlo a domácí jdou do vedení! Po přihrávkách na pravé straně se uvolnil kousek za vápnem VÍT MLÝNEK a přesnou ranou překonal hostujícího brankáře – 1:0!

4
    Domácí vyrazili do rychlého brejku, ten opět zhatila nepřesná přihrávka.

3
    Na dlouhý centr z levé strany nedosáhl Malenovský, hostující brankář bude vykopávat.

2
    První akci Zlínských zhatila nepřesná přihrávka, míč skončil v rukavicích brankáře Uvízla.

1
    Hosté uvedli míč do hry a kombinují.

1

Oba celky v těchto chvílích vstupují na hrací plochu. Domácí dnes nastupují v tradičních žlutých dresech, hosté se oděli do červeného.

FC Fastav Zlín B: Dostál – Michálek, Malý, Bačo, Blanař, Mlýnek, Pazdera, Traore Ibrahim, Vašulka, Malenovský (C), Masař.
    Náhradníci: Šiška – Tkadlec, Stuchlík, Oulehla, Žůrek, Petřík, Mlýnek.

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Vejvoda (C), Rajnoha, Vasiljev, Jeřábek, Komenda, Nuc, Koutek, Krč, Juřátek.
    Náhradníci: Nakládal – Swiech, Vasiljev, Kasal, Binar, Můčka.

Rozhodčí: Vejtasa – Hájek, Hanáková..

Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola MSFL utkají FC Fastav Zlín B a SK Uničov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.