Kanada – USA | 5:2 (kon.) |
Plzeň – Třinec | 1:2 (kon.) | | | K. Vary – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 2:3 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 2:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Olomouc | 0:2 (kon.) |
Litvínov – Zlín | 3:6 (kon.) |
Novokuzněck – Záhřeb | 3:5 (kon.) | | | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk | 7:1 (kon.) | | | Omsk – HC Slovan | 3:4 (kon.) |
Barys – Jekatěrinburg | 3:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – Riga | 3:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Čerepovec | 5:2 (kon.) |
Vienna Capitals – Kuopio | 1:3 (kon.) | | | Tappara – Mannheim | 2:1 (kon.) | | | IFK Helsinky – Esbjerg | 7:0 (kon.) |
Sheffield – Salzburg | 5:2 (kon.) |
HC Plzeň – Sparta | 1:8 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 4:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Slavia | 3:4 (po pr.) |
Liberec – Pardubice | 2:6 (kon.) | | | Kobra – PZ Kladno | 5:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Letňany | 3:4 (kon.) |
Ústí n/L – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Tábor – Jihlava | 1:5 (kon.) | | | Warriors Brno – Havířov | 0:3 (kon.) |
K. Vary – Kladno | 6:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Martin – Poprad | 4:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Košice | 2:3 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Nitra | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Trenčín – Zvolen | 1:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Žilina | 1:0 (kon.) |
Detva – Pov. Bystrica | 10:0 (kon.) | | | Skalica – Michalovce | 2:4 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Orange 20 | 7:2 (kon.) |
Prešov – Trnava | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Humpolec – Pelhřimov | 7:4 (kon.) |
Jesenice – Lev Benešov | 1:3 (kon.) | | | Žabonosy – Mělník | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Slaný – Vlašim | 7:3 (kon.) |
konec
Traktor Čeljabinsk
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Dinamo Riga
Jan Prošek
Branky a nahrávky:
37. N. Bělov (Mirnov, Jakuceňa), 50. Jakuceňa (Szczechura), 52. Jakuceňa (Kolcov)
Rozhodčí: Michail Buturlin, Péter Gebei – Alexandr Otmachov, Alexandr Sysujev
Diváci:
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Borodkin, Děnisov, Šinin, Žuldikov, A. Petrov – Šarov, Mirnov, Jakuceňa – Kručinin, Sevankajev, Szczechura – Černikov, Pestunov, J. Petrov – Peňkovskij, Afonasjevskij, Kislyj.
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Mullen, Jerofejevs, Cibulskis, K. Redlihs, Freibergs, Pujacs, Zile – Razgals, M. Redlihs, Shugg – Sčastlivyj, Sestito, Darzinš – Indrašis, Gillies, Pavlovs – Meija, Bičevskis, E. Kulda – Saulietis.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Mullen, Jerofejevs, Cibulskis, K. Redlihs, Freibergs, Pujacs, Zile – Razgals, M. Redlihs, Shugg – Sčastlivyj, Sestito, Darzinš – Indrašis, Gillies, Pavlovs – Meija, Bičevskis, E. Kulda – Saulietis.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Michail Buturlin, Péter Gebei – Alexandr Otmachov, Alexandr Sysujev
Diváci:
Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Kolcov, N. Bělov, Borodkin, Děnisov, Šinin, Žuldikov, A. Petrov – Šarov, Mirnov, Jakuceňa – Kručinin, Sevankajev, Szczechura – Černikov, Pestunov, J. Petrov – Peňkovskij, Afonasjevskij, Kislyj.
Dinamo Riga: Kalninš (Sedláček) – Mullen, Jerofejevs, Cibulskis, K. Redlihs, Freibergs, Pujacs, Zile – Razgals, M. Redlihs, Shugg – Sčastlivyj, Sestito, Darzinš – Indrašis, Gillies, Pavlovs – Meija, Bičevskis, E. Kulda – Saulietis.
Rozhodčí: Mikhail Buturlin, Peter Gebei – Alexander Otmakhov, Alexander Sysuyev.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Miks Indrašis – 2 min., hrubost).
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Jakub Sedláček (RIG) 27 střel, 24 zákroků.