Martin – Poprad 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 4:3 (1:0 po s.n.)
Trenčín – Zvolen 1:2 (kon.) | Nové Zámky – Žilina 1:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:3 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
HK Nitra
sk Neděle 11.09.2016, 17:00 • ENEL aréna • Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo

Vypredaný štadión Liptovského Mikuláša skanduje. Nováčik Tipsport ligy si zaslúžene poradil po samostatných nájazdoch s majstrom z Nitry. Na Liptove sa hral rýchly a kvalitný zápas s úžasnou bodkou na záver. Atmosféra dnes bola nezabudnuteľná. (19:46:43)

PIATKA - 3:3

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHK 32 Liptovský Mikuláš.

Autorom víťazného gólu je PIATKA.

3. série
    1:0
    Milamov blafák Križan vystihol.

2. série
    1:0
    Piatka presnou strelou prestrelil betóny Valenta.

2. série
    0:0
    Slovákova strela trafila len Križanovu vyrážačku.

1. série
    0:0
    Huna sa pokúšal o strelu pomedzi betóny, Valent bol pozorný.

1. série
    0:0
    Krištof to skúšal blafákom, no neuspel.

Samostatné nájazdy začínajú.

Po krátkej úprave hracej plochy bude zápas pokračovať samostatnými nájazdmi. V predĺžení si oba tímy vypracovali viacero príležitostí, ale brankári parádne svoje tímy podržali.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:45
    Robert Huna bol v protiútoku ale bol pod tlakom a vystreliť sa mu nepodarilo.

64:35
    Do konca predĺženia zostáva 25 sekúnd

Oddychový čas domácich.

64:10
    Na druhej strane bol za bránkou Rudolf Huna, ale nepodarilo sa mu ohroziť Valentovu bránu.

63:40
    Laliberté bol azda v najväčšej príležitosti v predĺžení. Po prihrávke od Slováka mal pred sebou odkrytú bránku, ale Križan zmaril jeho úmysel a prerušil hru.

63:10
    Križan teraz zaexceloval po strele Milama. Nitra je teraz veľmi nebezpečná a nepúšťa domácich z obranného pásma.