Pondělí 12.09.2016, 21:00Portugalská Primeira Liga • 4. kolo

Střely mimo: 5:5.
    Rohy: 7:5.
    Ofsajdy: 4:2.
    Fauly: 21:23. (22:56:59)

Rozhodčí odpískal konec zápasu a vítězem se stává CD Fereirense. Domácí celek navýšil ve druhé půli vedení na 2:0, zásluhou další branky Karamanose. V 68. minutě ovšem z přímého kopu snížil Mamadu a hosté začali nebezpečně tlačit. V posledních minutách ale domácí udrželi těsné vedení a spolu s ním i tři body.

90+5

90+4
    Fabinho je potrestán za slovní protesty.

90+2
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Anastasios Karamanos, přichází Paolo Monteiro.

90+2
    Po rohovém kopu Tondely poslal Wagner míč jen nad bránu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90
    Domácí si nyní skvěle poradili s obléháním své brány, odvrátili centry do svého vápna. V protiútoku jim ale pšenka nekvetla. Rozhodčí odpískal Platinymu ofsajd.

89
    S bolestivou grimasou se po odkopu skácel k zemi Pecanha. Je ošetřován na hřišti a hra se tedy na malou chvíli přerušuje.

87
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Machado, přichází Platiny.
    86. Karamanosovo pokus o hattrick

86
    Karamanos na druhé straně spěchal za prodlouženým centrem a svou střelou donutil Ramose k perfektnímu zákroku.

85
    Crislan nyní seběhl na hlavičku po centru z rohového kopu a tvrdým úderem poslal míč nad bránu.

84
    Vysunutý Semedo spěchal za balonem, který mu ale od nohy odkopl vybýhající gólman.

83
    A nyní za oplacený faul Wagnerovi dostává kartu i Bruno.

82
    Po dalším faulu na Bruna obdržel Wagner žluté napomenutí.

82
    Nádherná střela Machada byla zastavena ještě hezčím zákorkem Ramose, který se proti míči vrhl a vyboxoval ho.

81
    Srážku Wagnera s Brunem provázeli emoce, ale rozhodčí dva kohouty rozehnal.

80
    Tondela zatím opět hledá recept na skórování. Jejich touha po vyrovnání cítitelná.