Jihlava – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Prostějov 3:4 (kon.)
Kladno – Litoměřice 4:2 (kon.) | Slavia – Havířov 2:1 (kon.) | Kadaň – Přerov 5:3 (kon.)

Kadaň právě vstřelila branku!
    V posledních šesti setinách se do prázdné branky trefuje DAREK HEJCMAN. Asistence: Dominik Vaněk.

Oddechový čas pro hosty.

57:40
    Vyloučení Hejcman(KAD) a Vágner(PRE), oba za hrubost.

55:57
    Hlava ujel sám na Klimeše, ale hostující brankář skvělým zákrokem udržel Přerov ve hře!

Domácí tým si po obdržené brance vyžádal oddechový čas.

52:43
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a je zaděláno na drama! Pšurný našel volného VLASTIMILA DOSTÁLKA a Přerovský kanonýr střelou nad vyrážečku přidává druhou branku! Asistence: Roman Pšurný, Milan Procházka.

52:13
    Kohout(KAD) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

50:18
    Kůs s Chrpou ujeli do přečíslení dva na jednoho, první jmenovaný zkoušel překvapit Klimeše střelou, brankář hostů však včas sklapl betony.

49:26
    Domácí obrana zaspala a hosté snižují! Tadeáš Král našel rozjetého JAKUBA IŽACKÉHO, který střelou mezi betony překonává domácího brankáře. Asistence: Tadeáš Král, Lukáš Chmelíř.

47:44
    A domácí útočník přidává třetí branku! Kůs nahodil puk na branku, kde se k odraženému kotouči dostal JAKUB CHRPA, který střelou nad vyrážečku zkompletoval hattrick. Asistence: Jaroslav Kůs.

44:40
    A Trhači z první šance v poslední třetině skórují. Kůs našel rozjetého JAKUBA CHRPU. Jeho první střelu zablokoval obránce, ale kotouč se odrazil zpět na hůl domácího útočníka, který neměl problém dorazil puk do prázdné branky. Asistence: Jaroslav Kůs

33:21
    Černý(KAD) si počínal při bránění brankáře příliš agresivně a obdržel menší trest za vysokou hůl.

27:39
    Dlouhá výhoda je u konce. Dvořák(PRE) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

23:14
    První přesilová hra pro Trhače. Na dvě minuty vyloučen Milan Procházka(PRE) za hákování.

16:38
    A Trhači jdou znovu do vedení! Ve vlastním oslabení ujel Kohout s Zadražilem, druhý jmenovaný našel mezi kruhy nikým nebráněného JANA TOMEČKA, který ukázkovou střelou pod břevno nedal Klimešovi šanci. Asistence: Matěj Zadražil, Martin Kohout.

15:17
    První vyloučení dnešního duelu. Za držení hole vyloučen na dvě minuty Tejnor(KAD).

08:38
    A je vyrovnáno. Milan Procházka našel před brankou volného VLASTIMILA DOSTÁLKA, který střelou mezi betony vyrovnává. Asistence Milan Procházka, Roman Pšurný.

00:22
    A Trhači jdou do vedení! Kůs našel před brankou volného JAKUBA CHRPU, který střelou k tyči otevírá skóre. Asistence: Jaroslav Kůs, Darek Hejcman.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 1. Chrpa (Kůs, Hejcman), 17. J. Tomeček (M. Zadražil, Kohout), 45. Chrpa (Kůs), 48. Chrpa (Kůs), 60. Hejcman (Vaněk) – 9. Dostálek (Milan Procházka, Pšurný), 50. Ižacký (Tadeáš Král, Chmelíř), 53. Dostálek (Pšurný, Milan Procházka)

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, D. Šimek, Tejnor, R. Havel, Weinhold – Chrpa, Hejcman, Kůs – Vaněk, M. Zadražil, Kohout – O. Beránek, Berger, R. Veselý – Osmík, Wágner, Ringler – Hlava.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Horčička) – Chmelíř, Pala, L. Vágner, Malina, M. Novotný, Ferenc, Zbořil, Šnajnar – Dostálek, Pšurný, Milan Procházka – Sikora, Š. Kratochvíl, Plášek – Kovařík, Popelka, Goiš – Ižacký, F. Dvořák, Tadeáš Král.

Rozhodčí: Bejček – Votrubec, Ševic