Žilina – Martin 2:4 (kon.) | Nitra – Zvolen 6:2 (kon.) | Košice – Trenčín 6:0 (kon.)
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 3:2 (po pr.) | Poprad – Nové Zámky 2:1 (kon.)
MsHK Žilina
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
HK VITAR Martin
sk Neděle 18.09.2016, 17:00 • Tipsport Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 5. kolo

V tretej tretine sme napokon predsa len ešte videli drámu, pretože domáci vlci dokázali znížiť na rozdiel jedného gólu a to na 2:3! Na viac sa však už nezmohli, aj keď pri presilovke Žiliny zachránila hostí tyčka! Sekundu pred koncom napokon gólom do prázdnej bránky uzatvoril Bílek na konečných 2:4!

Ďakujem Vám za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera a úspešný štart do pracovného týždňa! (19:32:04)

59:59 BÍLEK - 2:4

59:59
    Martin dal gól!

Sekundu pred koncom dáva VÍTĚZSLAV BÍLEK gól do prázdnej bránky domácich a tak uzatvára skóre tohto stretnutia na 2:4 z pohľadu domácich!
    Asistencia: Ján Tabaček, Patrik Koyš.

59:40
    Tomek je už na striedačke, Žilina hrá power-play!

59:15
    Martin sa drží s pukom v útočnom pásme a tak sa Žilina stále nemôže dostať ku hre bez brankára.

59:06
    Lenže prichádza zakázané uvoľnenie domácich! Takže Tomek musí aj naďalej ostať vo svojej bránke.

59:00
    Oddychový čas už skončil, ale hra sa opäť prerušuje. Tomek je zatiaľ v bránke, ale čoskoro určite pôjde na striedačku.

58:57
    Oddychový čas domácich. Tréner Milan Jančuška už dáva pokyny svojim zverencom.

57:51
    Hostia v plnom počte, domáci tak presilovku nevyužili, ale zahrali ju naozaj výborne, Martin mal obrovské šťastie, že neinkasoval.

57:35
    Ďalšia veľká šanca Žiliny, Corbeil opäť vyráža do bezpečia a hostia sú stále pod tlakom!

56:45
    Nebezpečná strela Konečného, Corbeil však vyráža! Následne sa do zakončenia dostal Drábek a trafil tyčku! Obrovské šťastie na strane Martina!

56:10
    Žilina sa usadila v útočnom pásme, hostia však zblokovali strelu Húževku do bezpečia a následne poslali puk cez všetky čiary preč.

55:51
    Vylúčenie na strane Marina! Domáci si tak zahrajú presilovku a majú jedinečnú šancu na vyrovnanie! Ján Tabaček sa previnil seknutím.

55:25
    Martin sa teraz dopustil zakázaného uvoľnenia a tak sa hra presunie pred Corbeila. Čas do konca poslednej tretej tretiny sa už kráti.

54:25
    Veľká chyba domáceho Gutwalda! Ten stratil puk pred bránkou svojho tímu, avšak Tomek následne výborne zasiahol a nedovolil hokejistom Martina streliť rozhodujúci gól!

54:00
    Domáci sa snažili o rýchly prechod do útočného pásma, ale previnili sa len zakázaným uvoľnením. Hra sa tak presunie pred Tomeka, vhadzovať sa bude po jeho ľavici.

53:25
    Avšak útočia aj hostia a tak sa domáci hokejisti musia mať na pozore. Tomek však už dlhšie zasahovať nemusel, viacej práce začína mať Corbeil.

52:45
    Ku odrazenému puku sa dostal Handlovský, jeho tečovanú strelu však Corbeil kryje. Už teraz môžme s pokojom povedať, že sme boli svedkami naozaj výborného derby zápasu.

52:05
    Žilina sa snaží čo najviac sa tlačiť do útočného pásma, Martin si však dáva veľký pozor a vlkov do šancí nepúšťa.

51:25
    Domáci diváci sa prebudil a pýtajú si ešte jeden gól. Určite tak máme ešte postarané a zaujímavý zvyšok tretej tretiny.
    50:43 HOVORKA - 2:3

50:43
    Žilina dala gól!

Dráma je na svete! MAREK HOVORKA premieňa s veľkým prehľadom trestné strieľanie a stav zápasu je tak 2:3!

50:43
    Trestné strieľanie pre Žilinu!

50:00
    Domácim to tam konečne padlo a tak Corbeil prichádza o čisté konto. Uvidíme, či tento gól ešte nejako zamieša s vývojom zápasu.
    49:28 MATIS - 1:3

49:28

Síce to nebolo v presilovej hre, ale to domácim určite nevadí! Domáci ešte ťažili z tlaku, ktorý si získali na konci presilovky, pred bránku hostí smerovala výborná prihrávka od Húževku a puk do bránky hostí napokon usmernil MATÚŠ MATIS!
    Asistencie: Peter Húževka, Tomáš Sýkora.

49:00
    Hovorka sa dostal ku strele švihom, Corbeil je však dnes neprekonateľný.

48:24
    Domácim však táto presilovka vôbec nevchádza a hostia sa bránia úspešne. Strelu Kříža od modrej dokázali hostia upratať do bezpečia.

47:24
    Prvá presilovka v tomto zápase pre domácich prichádza až teraz! Fabian sa previnil držaním a tak oslabuje Martin.

46:25
    Teraz na chvíľu hostia zavreli domácich v ich obrannom pásme, avšak napokon z toho ďalší gól v domácej bránke nebol. Dopredu to už skúšajú domáci vlci.

45:45
    Haizer sa dostal do zakončenia na domácu bránku, Tomek však jeho strelu vyrazil do bezpečia. Následne sa do zakončenia dostal aj Fabian, ale ani ten nedokázal puk umiestniť do bránky domácich.

45:00
    Hostia získavajú puk a premiestňujú sa do útočného pásma. Žilina sa tak bude musieť brániť.

44:25
    Žilina sa usadila v útočnom pásme, napokon z menšieho náporu vlci vyťažili strelu Macejka od modrej, ale chýbala jej potrebná razancia.
    44:10 Salija neprekonal Tomeka.

44:10
    Salija sa ocitol vo výbornej šanci! Puk za Tomeka však pretlačiť nedokázal, brankár domácich tak ešte drží aké také nádeje domácich hokejistov!

44:00
    Martin hrá teraz na rýchle brejky a tie dokážu poriadne zamestnať domácich hokejistov. Zatiaľ sme však neboli svedkami výraznejšej šance v tretej tretine.

43:25
    Po rýchlom brejku sa do zakončenia dostal Bílek, Tomek však dokázal puk vyraziť do bezpečia. Buly v obrannom pásme vlkov.

42:45
    Domáci sa natlačili pred bránku hostí, ale napokon sa Švihálek už do zakončenia nedostal. Žilina však ostáva v útočnom pásme.

42:15
    Prichádza však ďalšie zakázané uvoľnenie hostí a tak sa Žilina presunie do útočného pásma. Zatiaľ sme v tretej tretiny nič zvláštneho nevideli.

41:35
    Vlkom sa však v útočnom pásme nepodarilo nič výnimočného vymyslieť a pri puku sú už hokejisti z Martina.

41:10
    Teraz sa však hostia dopustili zakázaného uvoľnenia a tak sa Žilina dostane zadarmo do útočného pásma. Uvidíme, čo ešte dokážu domáci vlci niečo s týmto zápasom spraviť.

41:00
    Od úvodných minút tretej tretiny majú puk na hokejkách častejšie hostia, zatiaľ sa im však nepodarilo sa premiestniť do útočného pásma.

40:10
    Posledná tretia tretina je už v plnom prúde, úvodné buly tejto tretiny vyhrali hostia.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Oba tímy sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!

Aj druhá tretina bola veľmi zaujímavá a pri jej sledovaním sme sa nenudili. Hra bola veľmi vyrovnaná, ale brankári oboch tímov predvádzali úspešné zákroky. Avšak v závere druhej tretine Dokshin zahrával trestné strieľanie a dokázal ho premeniť, takže domáci tím prehráva po dvoch tretinách 0:3!

Uvidíme, čo nám napokon ponúkne posledná tretia tretina!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:01
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:46
    Handlovský a Pacalaj sú už späť na ľadovej ploche, na trestnej lavici však sedí ešte Drábek. Domáci potrebujú v pokoji dohrať túto tretinu a sústrediť sa na to poslednú tretiu, aj keď ich vyhliadky s bodovým zápisom z tohto zápasu sú už veľmi malé.

38:00
    Domáci hrali aktívne, mali aj šance, ale napokon inkasujú aj tretí gól a tak to s nimi vyzerá veľmi zle. Pred sebou však budú mať ešte jednu tretinu a stať sa môže čokoľvek.
    37:45 DOKSHIN - 0:3

37:45

Tak to je nepríjemná situácia pre domácich! Pri hre 4 na 4 sa hostia dostali ku trestnému strieľaniu po faule na Dokshina. ILYA DOKSHIN napokon dokázal premeniť trestné strieľanie po blafáku na Tomeka a tak upravuje na 3:0 v prospech hostí!

37:45
    Jakub Drábek (MsHK Žilina) – 2 minúty za hákovanie.

37:45
    Trestné strieľanie pre Martin!

36:46
    Vylúčenie na oboch stranách a tak uvidíme hru 4 na 4! Handlovský a Pacalaj sú vylúčený za údery.

36:15
    A opäť musel zasahovať brankár Corbeil, tentokrát pri strele Stupku. Brankár hostí je dnes výraznou oporou hostí a kandiduje na muža tohto zápasu.

35:45
    Na druhej strane sa po rýchlom brejku dostal do zakončenia Sýkora, ale Corbeil si tiež pripísal úspešný zákrok.

35:10
    Galamboš teraz predviedol peknú strelu švihom, avšak Tomek dokázal tento pokus hokejistu Martina zneškodniť.

35:00
    V obrannom pásme hostí dobre zapracovali Stupka a Konečený, avšak nepodarilo sa im už následne zakončiť. Martin sa tak dokázal z menšieho tlaku oslobodiť.

34:45
    Momentálne lieta puk z jednej strany na druhú, takže veľa šancí nevidíme. Martin si tak zatiaľ aj keď so šťastím drží svoje nádejné vedenie o dva góly.

34:05
    Útoky sa opäť striedajú na oboch stranách, dohrávajú sa každé súboje, avšak vidíme menej zakončení na jednu či druhú bránku.

33:45
    Žilina sa teraz snažila o rýchly prechod do útočného pásma, avšak dopustila sa len zakázaného uvoľnenia a tak sa hra presunie pred Tomeka.

32:15
    Na druhej strane sa však musel mať na pozore aj Tomek, ale s pokusom Heizera, ktorý dorážal strelu od modrej si dokázal bez problémov poradiť.

31:25
    Corbeil musel opäť zasahovať, ale dokázal si poradiť aj so strelou Sýkoru. Žilina je v posledných chvíľach veľmi aktívna, ale na svoj prvý gól v tomto zápase musí stále čakať.
    30:15 Corbeil je dnes veľkou oporou Martina.

30:15
    Žilina bola teraz blízku ku zníženiu! Hovorka dostal po skvelej prihrávke puk na hokejku, ale s jeho strelou si Corbeil dokázal poradiť!

29:35
    Domáci v plnom počte, hostia tak svoju prvú presilovku v tomto zápase nevyužili.

29:30
    Presilovka hostí je už takmer na konci, domáci toto oslabenie tak zvládnu úspešne.

28:35
    Puk do útočného pásma potiahol Koyš, ale nedokázal následne presne prihrať pred bránku domácich.

28:10
    Domácim sa zatiaľ darí nepúšťať hostí do zakončenia a zbierajú tak cenné sekundy v oslabení. Macejko vyhodil puk cez všetky čiary.

28:00
    Martin sa dokázal usadiť sa v útočnom pásme, avšak Žilina tlak svojho dnešného súpera zvládla a puk vyviezla do bezpečia.

27:35
    Prvé vylúčenie tohto zápasu je na strane domácich! Lukáš Handlovský putuje na trestnú lavicu za vrazenie na mantinel a tak si hostia zahrajú presilovku!

27:15
    Heizer získal puk a snažil sa natlačiť pred brankára domácich Tomeka, obrana vlkov si však s touto situáciu poradila a Heizer do presného zakončenia nepustila.

26:45
    Štvrtý útok domácich vlkov teraz poriadne zavrel hostí v ich obrannom pásme, hostia to však zvládli a domácich do zakončenia na bránku nepustili.

25:15
    Aj túto strelu od modrej bez problémov Tomek kryje. Martin sa tak ešte udrží v útočnom pásme. Pre domácich je určite na škodu, že takto nehrali od úvodu zápasu. Mohlo to byť pre nich veselšie.

24:15
    Útoky sa však opäť začínajú striedať na oboch stranách, šancí však veľa nevidíme. Hostí to však mrzieť nemusí, pretože aj naďalej si držia svoje vedenia o dva góly.

23:25
    Hra sa však aj častejšie kuskuje, to sme v prvej tretine moc nevideli. Avšak, aj naďalej sledujeme výborný hokej s ešte lepšou atmosférou.

23:00
    V útočnom pásme sa teraz dlhšie udržali hostia, avšak hokejistom Martina odskakovali puky od hokejok a tak sa do presných zakončení nedostali.
    22:10 Galambošov pokus.

22:10
    Galamoš sa dostal ku puku, zbavil sa obrancov domácich, ale Tomeka sa mu už prekonať nepodarilo!

22:00
    Martin sa previnil zakázaným uvoľnením a tak Žilina sa ešte udržala v útočnom pásme. Drábkovi však nevyšla strela od modrej a tak idú dopredu hostia.

21:25
    Po spolupráci Handlovského s Hovorkom získavajú domáci ďalšie buly v útočnom pásme. Hostia sa tak budú musieť brániť aj teraz.

21:05
    Ku strele od modrej sa dostal Húževka, ale bránku hostí netrafil. Vlci tak vstupujú do druhej tretiny veľmi aktívne.

20:25
    Žilina sa však rýchlo natlačil do útočného pásma a po zrazenej strele získava buly po ľavici Corbeila.

20:10
    Druhá tretina tohto zápasu je už v plnom prúde, úvodné buly druhej tretiny vyhrali hostia, ktorí sú v lepšej gólovej situácii ako domáci.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Oba tímy sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!

Skončila sa veľmi zaujímavá prvá tretina tohto zápasu! Hostia boli od úvodu veľmi aktívny a vyústilo to aj v ich dva góly a dostali sa tak do vedenia 2:0. Avšak, Žilina si vzala oddychový čas a razom sa hra vyrovnala a miestami mali navrch aj domáci vlci. Corbeil však zatiaľ chytá výborne a domáci hokejisti ho v prvej tretine nedokázali prekonať.

Určite nás však čaká zaujímavá druhá tretina, ktorú sa určite oplatí sledovať!

20:00
    Prvá tretina sa skončila.
    19:55 Holovič neprekonal brankára hostí.

19:55
    Výborný zákrok v záverečných sekundách predviedol brankár hostí a tak sa skóre nemení! Holovič tvrdo vystrelil, ale betón Corbeila puk vyrazil do bezpečia.

19:25
    Do konca prvej tretiny ostávajú už len sekundy, zrejme sa už skóre meniť nebude. V prvej tretiny sa ani nevylučovalo, hrá sa veľmi čisto vzhľadom nato, že sa jedná o derby zápas.

18:02
    Aj v závere prvej tretiny sú vlci veľmi aktívny, gól sa im však streliť nedarí. Corbeil zatiaľ poriadne zatiahol roletu pred svojou bránkou.

17:25
    Žilina sa však po buly presunula do útočného pásma a Martin má čo robiť, aby si ubránili svoje vedenie o dva góly. Tomek s Corbeilom sa tak na nedostatok práce v prvej tretine sťažovať nemôžu.

16:55
    Veľké šance na oboch stranách! Najprv sa do zakončenia po výbornej prihrávke od Húževku dostal Sýkora, ale bránku hostí netrafil! Následne sa do nájazdu na brankára domácich dostal Koyš, ale Tomeka neprekonal!

16:02
    Ku odrazenému puku sa dostal Mastis, ale jeho slabšia strela z prvej brankárovi hostí problémy nenarobila. Martin skúša preniknúť do útočného pásma.

15:05
    Do konca prvej tretiny ostáva približne 5 minút, hostia síce vyhrávajú o dva góly, ale hra je v týchto chvíľach vyrovnaná a pri troške šťastia na strane domácich už mohlo byť vyrovnané aj skóre.

14:25
    Húževka sa ocitol v ďalšom nádejnom zakončení domácich, avšak ani on nedokázal Corbeila prekonať! Sledujeme tak naozaj výborný hokej!

13:50
    Výborná prihrávka Handlovského na Šviháleka, ten sa dostal pred brankára hostí, avšak jeho strela napokon gólom domácich neskončila!

12:45
    Zaujímavá situácia pred bránkou hostí, najprv sa ku strele dostal Macejko, jeho pokus brankár Martina vyrazil pred Stupku, avšak dorážka domáceho hokejistu bola nepresná.

11:25
    Do útočného pásma po dlhšej dobe prenikli aj hostia, avšak nepodarilo sa im tam nič prevratného vymyslieť. Dopredu to tak už opäť skúšajú domáci hokejisti.

10:45
    Aj naďalej sú domáci v útočnom pásme, zrejme tie dva inkasované góly prebudili domácich hráčov a hra sa tak vyrovnala.

10:00
    Avšak, Žilina hrá v posledných chvíľach veľmi aktívne a robí hosťom problémy. Húževka sa dostal ku odrazenému puku, ale Corbeila neprekonal.

09:45
    Hra sa troška po tých úvodných dvoch góloch hostí upokojila, ožili aj domáci hokejisti a momentálne sa držia v útočnom pásme. Recept na Corbeila však ešte nenašli.

09:00
    Tomek sa musel mať opäť na pozore, pretože nebezpečne pálil Koyš. Brankár domácich však previedol úspešný zákrok. Čoraz viac sa ozývajú fanúšikovia Marina.

08:25
    Po vyhratom buly sa ku strele dostal Hovorka, avšak brankár hostí dokázal túto jeho strelu pokryť. Žilina však ostáva v útočnom pásme.

08:00
    V hre už pokračujeme ďalej, zrejme oddychový čas domácim pomohol, pretože konečne sa dokázali usadiť aj v útočnom pásme.

07:20
    Oddychový čas domácich.
    07:20 SUROVKA - 0:2

07:20

Za krátku dobu prichádza druhý gól hostí a tak je to už 2:0 pre hostí! FILIP SUROVKA využil veľké zaváhanie domácej obrany, dostal sa do úniku na brankára Tomeka a krásou strelou zvyšuje náskok svojho tímu!
    Asistencia: Ilya Dokshin.

05:25
    Žilina je aj naďalej skôr vo svojom obrannom pásme a tak hostia sú aj naďalej veľmi aktívny. Uvidíme, ako sa tento zápas bude vyvíjať ďalej, zatiaľ to s domácimi moc dobre nevyzerá.
    04:52 PULLI - 0:1

04:52

Prichádza úvodný gól hostí, ktorý je určite zaslúžený a tak ide Martin do vedenia o jeden gól! Sledovali sme buly v obrannom pásme domácich, puk sa následne dostal na modrú ku JERRE PULLI a jeho strela padla za chrbát Tomeka, možno túto strelu ešte aj niekto tečoval – 0:1!
    Asistencie: Matej Dírer, Filip Surovka.

04:15
    Pokrivčák teraz opäť preveril domáceho brankára Tomeka, ten si už pripísal v úvode zápasu hneď niekoľko zákrokov.

03:55
    Tomek musel teraz zasahovať pri pokuse Koyša a aj následných dorážkach hokejistov z Martina! Domáci sa tak zatiaľ od úvodu zápasu musia len brániť.

03:25
    Hostia sa však opäť natlačili do útočného pásma a domáci sa tak musia opäť brániť. Martin začal tak od úvodu vo vysokom tempe.

03:00
    Žilina sa na krátku dobu usadila v útočnom pásme, pred bránkou Martina operoval Drábek, avšak nedokázal nič výnimočného vymyslieť.

02:25
    Po buly v útočnom pásme hostí sa Žilina dostala ku puku a vlci skúšajú preniknúť do útočného pásma.
    02:00 Rzavský neprekonal Tomeka.

02:00
    Rzavský po výbornej prihrávke pred bránku domácich sa dostal do zakončenia, nepodarilo sa mu však prekonať brankára domácich Tomeka! Martin tak zatiaľ lepšie vstúpil do tohto zápasu.

01:35
    Opäť sme sledovali buly v útočnom pásme Martina, po ňom sa ku strele dostal Rantanen, Tomek však bez problémov jeho pokus kryje.

01:05
    Pri puku sú už domáci hokejisti, zatiaľ sa im však nedarí preniknúť do útočného pásma. Od začiatku zápasu dávajú o sebe vedieť aj fanúšikovia na štadióne.

00:25
    Avšak dopredu sa podarilo preniknúť Martinu a hostia získali aj buly v útočnom pásme. Napokon po strele z prvej Tomek zasahovať nemusel.

00:10
    Úvodné buly tohto zápasu vyhrali domáci hokejisti a tak sa už vlci snažia preniknúť do útočného pásma.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Ešte tradične pred úvodným vhadzovaním si vypočujeme štátnu hymnu.

Dámy a páni, v Žiline je už všetko pripravené na začiatok derby zápasu medzi domácimi vlkmi a hosťami z Martina!

Prajem Vám príjemný športový zážitok!

Príjemný nedeľný podvečer všetkým, ktorí klikli na tento on-line textový prenos a nasledujúce chvíle strávia aj jeho sledovaním! Do začiatku derby zápasu medzi Žilinou a Martinom už veľa času neostáva, zatiaľ si môžte prezrieť zostavy oboch mužstiev, tak ako ich poskladali tréneri Milan Jančuška na domácej strane a Pavel Paukovček na strane hostí.

Tesne, pred začiatkom zápasu sa Vám opäť prihlásime!

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Úvodné zostavy:

MsHK Žilina: Tomek – Hovorka, Kříž, Handlovský, Selan, Švihálek – Húževka, Gutwald, Sýkora, Tserenok, Matis – Holovič, Drábek, Konečný, Macejko, Stupka – Ondruš, Mendrej, Švec, Prokop, Gmitter

MHC Martin: Corbeil – Heizer, Tabaček, Bílek, Fabian, Koyš – Galamboš, Pacalaj, Pokrivčák, Rantanen, Rzavský – Surovka, Salija, Dokshin, Pulli, Dírer – Jurášek, Rusina, Ambroz, Vyskoč, Poliaček

Rozhodca: Miroslav Štefik – Ing. Andrej Bogdaň, Ing. Marin Korba

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 5. kola hokejovej Tipsport ligy, v ktorom hokejisti MsHK Žilina privítajú na svojom ľade v tradičnom derby hráčov MHC Martin. Zápas sa začína o 17:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žilinčania nezačali ligovú súťaž úplne ideálne, po 4. kolách im patrí v priebežne tabuľke 9. miesto so ziskom 3 bodov. Prvé víťazstvo v sezóne zaknihovali Žilinčania v 3. kole (posledný doterajší zápas), v ktorom zvíťazili na ľade Zvolena 1:3. Za Vlkov skórovali Václav Stupka, Rastislav Konečný a Tomáš Sýkora. Najproduktívnejším hráčom Vlkov je zatiaľ Marcel Holovič, ktorý v 4 zápasoch získal 3 body za dva góly a jednu asistenciu. Rovnako je však na tom i Václav Stupka. Pomyselné tretie miesto patrí Rastislavovi Konečnému, ktorý získal 2 body za jeden gól a jednu asistenciu.

Hokejistom MHC Martin patrí v priebežnej tabuľke 8. miesto so ziskom 3 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí podľahli Martinčania na domácom ľade Banskej Bystrici 0:2. Najproduktívnejším hráčom Martina je zatiaľ Patrik Koyš, ktorý v 4 zápasov získal skvelých šesť bodov za dva góly a štyri asistencie. Na druhej priečke sa nachádza český útočník Vitězslav Bílek, ktorý získal 4 body za dva góly a dve asistencie. Tretie miesto patrí Radomírovi Heizerovi, ktorý v 4 zápasoch získal tri body za jeden gól a dve asistencie.

Pohľad do histórie hovorí, že vzájomná bilancia týchto tímov je vzácne vyrovnaná. Odohrali spolu 76 zápasov, z ktorých 38 zápasov vyhrala Žilina, v 5 sa zrodila remíza a 33 zápasov vyhrali hostia z Martina.

Zápas sa teda začína o 17:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.