4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
HC Junior Mělník
Neděle 18.09.2016, 12:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Dobré poledne, před zápasem A-týmu Stadionu s Přerovem, který začíná v 16:00, se v Kalich Areně představí starší dorost proti Junioru Mělník.

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Paťha) – Student, Čapek, Racek, Kamp – Fábry, Cerman, Matuška, Švalich, Bacílek, Tipán, Vokurka, Chňapko, Vaněk M., Günther

HC Junior Mělník: Procházka (Šimáček) – Zamrazil, Kříž, Janek, Vaněk A., Kapoun, Cicvárek – Kalda, Šesták, Litera, Robotka, Stinka, Škarohlíd, Lenc, Řehák, Skřivánek, Šipek.

Rozhodčí: Štěpán – Lichtenberk, Holada..

00:01

Dnešní utkání sleduje 45 diváků.

05:16
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Chňapko – 2 min., podražení).

05:26
    Mělník právě vstřelil branku!
    Tak to bylo hodně rychlé! Mělník jde deset sekund po začátku přesilovky do vedení, úspěšným střelcem byl kapitán hostů JOSEF ŠKAROHLÍD. Asistence: Tomáš Cicvárek, Jakub Šípek.

06:22
    Vyloučení v týmu HC Junior Mělník (Kříž – 2 min., vysoká hůl).

07:04
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Je vyrovnáno, přesilovku využívají i domácí! Po přihrávce Švalicha se prosadil obránce HYNEK ČAPEK a můžeme tak začít odznova. Asistence: Sebastian Švalich, Kryštof Matuška.

13:16
    Stadion jde do vedení! Student s KRYŠTOFEM MATUŠKOU se dostali do přečíslení a druhý jmenovaný neměl nejmenší obtíž s překonáním bezradného gólmana Mělníku. Asistence: Libor Student, Josef Vokurka.

17:37
    Litoměřice dvě a půl minuty před první přestávkou odskakují do dvoubrankového vedení! Tentokrát se prosadil VOJTĚCH CERMAN. Asistence: Hynek Čapek.

19:43
    David Litera byl faulován a bylo nařízeno trestné střílení, ve kterém ale mělnický forvard na Skokana nevyzrál!

20:00

První třetina je za námi, padly v ní celkem čtyři branky. Skóre otevřel v šesté minutě hostující Škarohlíd, ale o osm minut později se povedlo vyrovnat Hynku Čapkovi. Kališníci pak do konce třetiny stihli za Procházku poslat ještě dva puky a do druhé části tak půjdou s dvougólovým náskokem.

Další třetina začne přibližně v 12:52.

20:01

20:37
    Hosté snižuji velmi kuriózní brankou náskok Stadionu na jediný gól, JOSEF ŠKAROHLÍD prostřelil Skokana téměř z devadesátistupňového úhlu. Asistence: David Litera.

28:21
    Vyloučení v týmu HC Junior Mělník (Kříž – 2 min., podražení).

34:28
    Oddechový čas pro domácí.

38:22
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Vaněk M. – 2 min., podražení).

40:00

Druhá třetina přinesla pouze branku Josefa Škarohlída, která seřízla náskok domácích na jeden gól. Uhlídají si kališníci vítězství, nebo se Junioru povede stav zvrátit ve svůj prospěch? To uvidíme za několik málo minut.

Další třetina začne přibližně v 13:38.

40:01

40:45
    A je znovu vyrovnáno, čeká nás napínavá podívaná! Z bezprostřední blízkosti se prosadil TOMÁŠ CICVÁREK. Asistence: Josef Škarohlíd.

41:34
    Vyloučení v týmu HC Junior Mělník (Skřivánek – 2 min., nedovolené bránění).

47:42
    Kališníci si berou vedení zpět! Čtvrtý kotouč za Procházku poslal SEBASTIAN ŠVALICH. Asistence: Kryštof Matuška, Vojtěch Chňapko.

49:26

58:00
    Z poslední třetiny zbývají už jen dvě minuty!

58:14
    Oddechový čas pro hosty.

Je dobojováno, kališníci berou tři body! Já se s vámi loučím a těsím se na vás u onlajnu ze zápasu WSM Ligy mezi Stadionem a Přerovem, který začíná v 16:00. Na počtenou! (14:12:26)

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 8. Čapek (Švalich, Matuška), 14. Matuška (Student, Vokurka), 18. Cerman (Čapek), 48. Švalich (Matuška, Chňapko) – 6. Škarohlíd (Cicvárek, Šípek), 21. Škarohlíd (Litera), 41. Cicvárek (Škarohlíd)

Rozhodčí: Štěpán – Lichtenberk, Holada