Tým Evropy – USA | 3:0 (kon.) | | | Kanada – Česko | 6:0 (kon.) | | | Rusko – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Třinec – K. Vary | 7:0 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Olomouc – Sparta | 3:2 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 0:1 (1:2 po s.n.) | | | Zlín – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 8:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Litvínov | 3:4 (po pr.) |
Litoměřice – Přerov | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Chabarovsk – Kazaň | 3:2 (kon.) | | | Barys – Čerepovec | 2:1 (kon.) | | | Kunlun – Toljatti | 4:2 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva | 0:2 (kon.) | | | Jaroslavl – N.Novgorod | 0:3 (kon.) |
Villach – Znojmo | 6:0 (kon.) |
Rakousko – Česko | 0:7 (kon.) |
Německo – Česko | 3:6 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 3:4 (3:4 po s.n.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 1:4 (kon.) |
PZ Kladno – HC Litvínov | 3:9 (kon.) | | | Sparta – K. Vary | 5:4 (kon.) | | | Pardubice – Tábor | 8:2 (kon.) |
Havířov – Zlín | 3:1 (kon.) | | | Vsetín – Warriors Brno | 2:7 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Letňany – Ústí n/L | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Kobra | 9:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
Žilina – Martin | 2:4 (kon.) | | | Nitra – Zvolen | 6:2 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 6:0 (kon.) |
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 3:2 (po pr.) | | | Poprad – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
Michalovce – Orange 20 | 3:0 (kon.) |
Litoměřice – Mělník | 4:3 (kon.) |
Mar.Lázně – Trstěnice | 16:3 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 28:4 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav B | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Lev Benešov – V.Popovice | 6:2 (kon.) | | | Kroměříž – Velká Bíteš | 6:4 (kon.) | | | Vlašim – Žabonosy | 5:4 (kon.) |
Louny – Bohemians | 4:2 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Břeclav | 9:1 (kon.) | | | SHK Hodonín B – Blansko | 3:5 (kon.) |
Lomnice n/P – Kobra Praha B | 12:4 (kon.) |
Triglav Kranj – Znojmo | 0:2 (kon.) |
Roudnice – HC Lovosice | 8:1 (kon.) |
konec
EC Villach SV
6:0
(2:0, 1:0, 3:0)
HC LERAM Orli Znojmo
40:32
|
Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Petrik – 2 min., hákování).
|
|
33:11
|
Vyloučení v týmu EC Villacher SV (McBride – 2 min., hákování).
|
|
28:38
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Biro – 2 min., vysoká hůl).
|
|
26:35
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Pucher – 2 min., podražení).
|
|
16:12
|
Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Bacher – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
14:01
|
Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Labrecque – 2 min., vysoká hůl).
|
|
03:00
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Biro – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
11. Verlič (Urbas, Locke), 12. McBride (Johner, Kromp), 40. Locke (Urbas), 47. Leiler (Platzer, Nageler), 49. McGrath (Hunter, Petrik), 58. McGrath (Jokela)
Rozhodčí: Fichtner, Nikolič – Kaspar, Seewald
Diváci: 2948
Neproměněná penalta:
EC Villach SV:
Roy (Herzog) – Bacher, Schlacher, Labrecque, Jokela, Wehrs, Brunner, Mühlstein, Kreuter – Hunter, McGrath, Petrik – Urbas, Locke, Verlič – Kromp, McBride, Johner – Platzer, Leiler, Nageler.
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Schwarz) – Šulák, Biro, Řezníček, McMonagle, Stehlík, Lattner, Kadeřávek – Tomas, Pucher, Špaček – Wronka, Plíhal, Číp – Hughesman, Bartoš, Bruijsten – Beroun, Šeda, Kalus – Csamangó.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Schwarz) – Šulák, Biro, Řezníček, McMonagle, Stehlík, Lattner, Kadeřávek – Tomas, Pucher, Špaček – Wronka, Plíhal, Číp – Hughesman, Bartoš, Bruijsten – Beroun, Šeda, Kalus – Csamangó.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fichtner, Nikolič – Kaspar, Seewald
Diváci: 2948
Vojta Pojer
@VojtaPojer