Jekatěrinburg – Petrohrad 3:2 (2:1 po s.n.) | Jokerit – Novosibirsk 0:4 (kon.) | Riga – Novokuzněck 5:1 (kon.)
    Petr KOUKAL - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.
    Autorem vítězné branky je PETR KOUKAL.
    53:33 Alexandr BARABANOV - 2:2

53:33
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Jakovlev nedokázal trefit bránu, ale kotouč se od zadního mantinelu odrazil na hůl ALEXANDRA BARABANOVA, který vyjel zpoza brány a nic netušícího Ustinského pokořil zasunutím touše k bližší tyči. Asistence: Jegor Jakovlev.

51:01
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Za podražení byl za katr poslán Širokov (SKA Petrohrad).

50:57
    Ale domácí tým se bude muset znovu bránit. Monja (Avtomobilist Jekatěrinburg) zahákoval rozjetého Guseva a hlavní sudí mu vyměřili dvouminutový trest.

47:44
    Megalinskij (Avtomobilist Jekatěrinburg) se s pukem natlačil až před Šesťorkina, a protože kotouč neměl pod kontrolou a brankáře Petrohradu skolil k ledu, byl vyloučen za nedovolené bránění. K volnému kotouči se dostal Buchtele, ale jeho gól právě kvůli předchozímu faulu nemohl být uznán.

39:16
    Hosté budou mít možnost ještě před přestávkou vyrovnat, po vyloučení Simakova (Avtomobilist Jekatěrinburg) si totiž také oni zahrají přesilovku.
    38:07 Petr KOUKAL - 2:1

38:07
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Domácí mužstvo využilo další přesilovku a poprvé v utkání se dostalo do vedení. Hru v početní výhodě zužitkoval PETR KOUKAL, jehož křižná rána zapadla k levé tyči. Bez asistence.

37:54
    Rozhodčí si všimli sekání Mosese a petrohradského hráče poslali na trestnou lavici.

35:14
    Domácí jdou do čtyř. Andersén (Avtomobilist Jekatěrinburg) se provinil nedovoleným bráněním a byl poslán za katr na dvě minuty.

32:24
    Tak přesilovka SKA nakonec neměla dlouhého trvání. Hákováním se totiž provinil také Plotnikov a ten petrohradský celek sned oslabil už potřetí. Budeme sledovat hru ve čtyřech.

32:19
    V osobním souboji si Alexejev (Avtomobilist Jekatěrinburg) pomohl přiháknutím protivníka a hru v početní výhodě si po jeho faulu poprvé vyzkouší také hostující tým.

27:52
    Tak to zrovna dvakrát nevyšlo. Domácí v útočné třetině ztratili puk a díky tomu se oslabený Petrohrad dostal do přečíslení dva na jednoho. Koskiranta to vzal na sebe a Ustinskij měl s jeho nebezpečným pokusem plné ruce práce.

26:47
    Plotnikov (SKA Petrohrad) je v utkání podruhé vyloučen, tentokrát za faul loktem. Využijí domácí další přesilovou hru?

25:52
    Tohle byla šance jako hrom! Po vyhraném vhazování Plotnikov uviděl před bránou stojícího Kovalčuka a adresoval mu přihrávku, ruský forward však ve velké příležitosti nepochopitelně selhal.
    23:44 Dmitrij MONJA - 1:1

23:44
    Využitá přesilovka Avtomobilistu znamená vyrovnávací gól! DMITRIJ MONJA poslal puk přesně k pravé tyči a rozradostněl domácí příznivce. Bez asistence.

23:09
    Plotnikov (SKA Petrohrad) se provinil sekáním a stal se vůbec prvním vyloučeným hráčem utkání.

17:56
    Velice nebezpečně vystřelil z levého kruhu Širokov, svůj pokus skryl za klečícího obránce a nebýt Ustinského zákroku lapačkou, mohl být rozdíl ve skóre dvougólový.
    02:00 Jevgenij KETOV - 0:1

02:00
    Hostující tým se přesně po dvou minutách hry ujímá vedení! Zubarevovu ránu od modré těsně před Ustinským povedenou tečí usměrnil do sítě JEVGENIJ KETOV. Asistence: Andrej Zubarev a Ilja Kablukov.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 24. Monja, 39. Koukal, rozh. náj. Koukal – 2. Ketov (Zubarev, Kablukov), 54. Barabanov (J. Jakovlev)