Jekatěrinburg – Čerepovec 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 2:4 (kon.) | Čeljabinsk – Záhřeb 3:0 (kon.)
Jokerit – Novokuzněck 5:1 (kon.) | Riga – Omsk 1:2 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 5:4 (po pr.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
SKA Petrohrad
Středa 21.09.2016, 16:00 • Arena Jugra • KHL

54:09
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Alexander Ugolnikov.
    54:03 Dinar CHAFIZULLIN - 2:4

54:03
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hosté už vedou o dvě branky! DINAR CHAFIZULLIN vyslal na branku střelu od modré čáry a jeho pokus skončil až za bezmocným Šaryčenkovovem. Asistence: Jevgenij Ketov a Nikita Točickij.
    52:45 Alexandr CHOCHLAČJOV - 2:3

52:45
    Hosté se dostávají poprvé v dnešním utkání do vedení! ALEXANDER CHOCHLAČJOV dostal před branku skvělou přihrávku od pravého mantinelu a jeho následný střelecký pokus z první mířený k levé tyči skončil za bezmocným Šaryčenkovovem. Asistence: Jegor Jakovlev.

50:13
    Gorbunov vyslal na branku nebezpečnou střelu z mezikruží, jeho pokus však Šesťorkin skvěle vyrazil mimo tři tyče.

45:59
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Nikolaj Prochorkin.

39:58
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Sergej Gusev.
    38:36 Alexandr CHOCHLAČJOV - 2:2

38:36
    Hosté opět vyrovnávají stav utkání! Širokov vyslal na branku střelu od modré čáry. Šaryčenkov následně kotouč vyrazil pouze k ALEXANDERU CHOCHLAČJOVOVI a ten se následně do odkryté klece nemýlil. Asistence: Sergej Širokov.
    34:51 Anton KURJANOV - 2:1

34:51
    Jugra právě vstřelila branku!
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku a opět se dostávají do vedení! Ugolnikov vyslal na branku bombu od modré čáry, kterou dokázal Šesťorkin pouze vyrazit před sebe, kde se nacházel volný ANTON KURJANOV a ten už se střelou do prázdné branky nemýlil. Asistence: Alexander Ugolnikov a Igor Bortnikov.

34:38
    Hosté budou hrát ve třech! Dvě minuty za podražení odsedí Jegor Jakovlev.

34:36
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Jarno Koskiranta.

33:19
    Gorbunov napřáhl ke střele z pravého kruhu, jeho pokus mířený do vzdálenějšího horního růžku branky však skončil těsně nad ní!

31:51
    Pogorišnyj se dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus dokázal Šesťorkin vyrazit pouze k Varfolomejevovi, ale ani on nedokázal z dorážky překonat Šesťorkina.

25:27
    Prochorkin byl v samostatném úniku faulován a dvě minuty za sekání vyfasoval Nikita Chlystov.

25:26
    Prochorkin se řítil sám proti brankáři. Na Šaryčenkovova se mu však vyzrát nepodařilo.
    21:00 Sergej ŠIROKOV - 1:1

21:00
    Hosté využívají přesilovku a vyrovnávají na 1:1! Plotnikov našel skvělou přihrávkou zpoza branky v levém kruhu úplně volného SERGEJE ŠIROKOVOVA a ten se následnou rychlou střelou k tyči nemýlil. Šaryčenkov se nestačil přesunout ke své druhé tyčce. Asistence: Sergej Plotnikov a Ilja Kovalčuk.

19:12
    Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu od modré. Před brankou se dostal k dorážce Tichonov, ale trefil pouze tyč!

19:04
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Denis Gorbunov.
    17:16 Konstantin PANOV - 1:0

17:16
    Domácí se dostávají do vedení! Bortnikov poslal před branku střílenou přihrávku z pravého kruhu. Těsně před Šesťorkinem dokázal kotouč tečovat do levého horního růžku KONSTANTIN PANOV a Šesťorkin tak neměl proti tomuto tečovanému pokusu žádnou šanci. Asistence: Igor Bortnikov a Denis Chlystov.

15:09
    Domácí si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za podražení odsedí Sergej Plotnikov.

11:18
    Varfolomejev napřáhl ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal Šesťorkin vyrazit do mezikruží, kde se nacházel Lapenkov, ale ani on nedokázal následně překonat Šesťorkina, který se stačil rychle přesunout od své pravé tyče.

05:49
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení osedí Nikita Chlystov.

03:56
    Medveděv dostal skvělou přihrávku před branku od pravého mantinelu, ten však následně nedokázal prostřelit střelou z první Šesťorkina, který předvedl fantastický zákrok!

00:15
    Hosté si ihned na začátku zápasu zahrají přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení odsedí Oleg Pogorišnyj.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 18. Panov (Bortnikov, D. Chlystov), 35. Kurjanov (Ugolnikov, Bortnikov) – 21. Širokov (S. Plotnikov, Kovalčuk), 39. Chochlačjov (Širokov), 53. Chochlačjov (J. Jakovlev), 55. Chafizullin (Ketov, Točickij)

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Fokin) – Šulakov, N. Chlystov, S. Gusev, Pogorišnyj, Ugolnikov, Selezňov – Kurjanov, Panov (C), Bortnikov – Varfolomejev, Gorbunov, Lapenkov – D. Chlystov, Ljudučin, P. Medveděv – J. Popov, Sokolov, Chacej – Akmaldinov.
    SKA Petrohrad: Šesťorkin (Ivannikov) – Zubarev, Vojnov, A. Bělov, Čudinov, J. Jakovlev, Chafizullin, Rykov – S. Plotnikov, Tichonov, Kovalčuk (C) – Prochorkin, Širokov, Chochlačjov – Moses, Koskiranta, Barabanov – Točickij, Kablukov, Děrgačjov – Ketov.

Rozhodčí: Kislov, Naumov – Otmachov, Sysujev