Rusko – Vietnam 7:0 (kon.) | Kolumbie – Paraguay 0:0 (2:3 po pen.)
po penal. (2:3)
Kolumbie
0:0 (0:0)
Paraguay
Středa 21.09.2016, 03:00 • Coliseo el Pueblo, Cali (COL) • Mistrovství světa • Osmifinále
    Domácí Kolumbijci dělali, co mohli. Bez dvou klíčových hráčů dotáhli utkání se štěstím do penalt, ale tam už byla šťastnější Paraguay.

Utkání, které za padesát minut nepřineslo jediný gól, musely rozhodnout až penalty. V nich se štěstí přiklonilo na stranu Paraguaye a můžeme tedy říci, že spravedlnost nakonec nebyla slepá. Vždyť postupující tým měl spoustu šancí na to, aby duel rozhodl, už v závěru druhé půle i v prodloužení. Jedním z hrdinů penaltového rozstřelu se stal náhradní gólman Paraguaye Carlos Espinola, který lapil dva pokusy soupeře. Kolumbijci jsou velmi smutní, někteří i pláčou, ale ruku na srdce, dnes prostě na postup neměli. (05:04:32)

Vítězná penalta Gabriela Ayaly.

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Paraguay.

Autorem vítězné branky je GABRIEL AYALA.

4. série
    2:3
    Je rozhodnuto! Gabriel Ayala proměnil penaltu střelou do protipohybu a Paraguayci se radují z postupu do čtvrtfinále!
    OTERO

4. série
    2:2
    Otera vychytal Espinola!

3. série
    2:2
    Adolfo Salas srovnal přízemní střelou k tyči.

3. série
    2:1
    Ranou nahoru uspěl Yefri.

2. série
    1:1
    Juan Salas se trefuje alespoň z penalty. Vyrovnáno!

0:0
    na penalty šel do brány Paraguaye Espinola, který vychytal Jhonatana!

Střílení penalt začíná.

Utkání došlo do penalt, což je pro Kolumbii obrovská výhra. Paraguay totiž měla spoustu šancí na rozhodnutí. Nešťastníkem zápasu se stal zejména kapitán hostí Juan Salas, který to měl na noze hned několikrát. Obrovskou příležitost neproměnil také Adolfo Salas, jehož střelu odvrátil ve skluzu z prázdné brány Sierra. V penaltové loterii se už může stát cokoliv...

50:00
    Druhé prodloužení skončilo.

49:52
    Asi poslední střela zápasu, která skončila vedle kolumbijské svatyně. Při bránění se navíc nepříjemně zranil Sierra, který se svíjí na zemi ve velkých bolestech. Na nohu domácího hráče spadl Adolfo Salas.