Vladivostok – Toljatti 5:2 (kon.) | Chabarovsk – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | Kunlun – Kazaň 2:3 (kon.)
Ufa – HC Slovan 6:3 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 0:1 (kon.)
Dynamo Moskva
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 22.09.2016, 18:30 • VTB Ice Palace • KHL

59:00
    Dinamo to zkouší v šesti hráčích na ledě! Alexandr Lazušin zůstává na střídačce!

58:44
    Hostující trenér si bere oddechový čas! Hosté si po dalším zakázaném uvolnění potřebují oddechnout!

57:43
    Lukáš Kašpar dostal nabito na modré čáře a tvrdou ránou mířil do protipohybu hostujícího brankáře! Torpedo zachránil obětavý zákrok obránce!

56:24
    Dinamu se naskýtá dobrá šance na vyrovnání! Domácí totiž budou hrát přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Maxim Osipov.

55:22
    Tady mělo být vyrovnáno! Po vyhraném vhazování se sám před brankářem Torpeda ocitl Karsums, ale v pádu nedokázal zasunout puk kolem betonu hostujícího brankáře!

52:15
    Mat Robinson nahodil puk od modré čáry a jeho pokus nadělal Proskurjakovi velké problémy! Hostujícímu brankáři nahození vypadlo z lapačky, ale nikdo v modrém se neprobil k dorážce!

51:30
    Velká šance Dinama na vyrovnání! Před brankou hostů se do souboje o kotouč pustil Fjodorov, jež bekhendem trefil levý beton hostujícího brankáře!

42:37
    Hosté si zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Galimov!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

33:07
    Hosté si zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Daniil Tarasov!

28:08
    Galimov si sjel na přihrávku před branku, jenže v kleče nedokázal nasměrovat kotouč mezi betony brankáře Torpeda!

27:48
    Bude se vylučovat! Dinamo si zahraje přesilovou hru! John Norman si odpyká dvě minuty za podražení!

24:10
    Obrovská šance Torpeda! Z pravé strany se před domácí branku natlačil Rasskazov, jenže jeho rána bekhendem minula horní roh Lazušinovy klece!

19:23
    Bude se vylučovat! Dvě + deset minut dostává Maxim Karpov! Domácí hráč obdržel trest za zásah do oblasti hlavy a krku!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!
    17:45 Dmitrij SJOMIN - 0:1

17:45
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Torpedo se ujímá vedení! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se kotouč od mantinelu dostal mezi kruhy, kde se do něj opřel DMITRIJ SJOMIN, který střelou do horní části branky propálil bezmocného Lazušina! Asistence: Jevgenij Mozer, Kaspars Daugavinš.

10:25
    Obrovská šance Dinama! Alexej Cvetkov obdržel přihrávku do útočného pásma, zabrzdil a přihrávkou před prázdnou branku oslovil Osipova, který trestuhodně minul odkrytou klec!

07:00
    Na přihrávku před branku Dinama si najel John Norman, který ale z těsné blízkosti nechal vyniknout připraveného Lazušina! Domácí brankář předvedl důležitý zákrok!