Omsk – Magnitogorsk 1:3 (kon.) | Kazaň – Minsk 3:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 4:3 (po pr.)
Ak Bars Kazaň
3:5 (2:1, 1:0, 0:4)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 26.09.2016, 18:00 • TatNeft Arena • KHL

56:40
    Navíc Malychin dostává dvě minuty za podražení a je tu další početní výhoda pro Minsk.

51:16
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 5 min. + 2 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Čibisov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 2 min., hrubost).

48:20
    Volkov znovu dostává dvě minuty za podražení a domácí si zahrají další přesilovou hru. Takhle hosté hrát nemohou, pokud chtějí pomýšlet na srovnání stavu skóre.

45:07
    Síly na ledě se ale srovnají. Svitov inkasuje dvě minuty za hákování a bude se hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách.

44:58
    Arťom Volkov dostává dvě minuty za držení a zbytečně oslabuje svůj tým.

33:07
    Šinkevič dostává dvě minuty za hákování a nabízí tak domácí Kazani další přesilovou hru. V pásmu Minsku tak bude rozhodně velmi rušno.

20:45
    Justin Azevedo dostává dvě minuty za vysokou hůl a bývalý útočník Lva Praha tak už sedí na trestné lavici.

19:25
    Hosté hráli v pěti a dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Kazaň jde do přesilovky 4 na 3.

17:55
    Vyloučení na obou stranách. Hostující Pavlovič dostává dvě minuty za vražení na hrazení a domácí Malychin pak za hrubost. Uvidíme tedy dnes podruhé hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

15:40
    A opět hosté prošli drze do útočného pásma, kde zahrozili před Galimovem. A vykoledovali si faul domácích. Abrosimov dostává dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici.

10:05
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Justin Azevedo – 2 min., hrubost).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 11. Lukojanov (S. Zacharčuk, Tkačjov), 18. M. Lazarev (Žukov, Varnakov), 40. Malychin (Čibisov) – 17. Matěruchin (Gragnani, S. Kosticyn), 54. Gavrus (Gragnani, Matěruchin), 55. Matěruchin (Linglet, Bailen), 56. Ellison (Linglet, Matěruchin), 60. Klinkhammer (Šinkevič)

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Garipov) – Abrosimov, Tokranov, S. Zacharčuk, Čibisov, Čerepanov, D. Musin, Sidorov, Ohtamaa – Azevedo, Svitov (C), Sekáč – Žukov, Tkačjov, Lukojanov – Obuchov, An. Popov, Glinkin – M. Lazarev, Malychin, Varnakov.
    HC Dinamo Minsk: Scrivens (M. Karnauchov) – Chenkel, Krajíček, Šinkevič, Gragnani, Lisovec, Bailen – A. Volkov, Gavrus, Pavlovič (C) – Kulakov, Matěruchin, Klinkhammer – Linglet, S. Kosticyn, Ellison – Drozd, Lopačuk, Ambožejčik.

Rozhodčí: Komarov, Kuljov – Michel, Strelcov