Olomouc – Žižkov 2:0 (kon.) | Ústí n. L. – Táborsko 0:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:0 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Pátek 30.09.2016, 16:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

89
    Poslední střídání dnešního zápasu obstará Tomáš Chorý, kterého nahradil Jakub Yunis.

81
    Místo Jakuba Petra se v dnešním druhém střídání dostává do zápasu i Jakub Habusta, který naskočí na posledních deset minutek.

66
    Na olomoucký trávník se dostane i nejlepší střelec hostů Vojtěch Engelmann, který nahrazuje Jakuba Trýznu.

52
    Olomoucký tým také poprvé střídá, Michala Vepřeka nahradil Václav Jemelka.

46
    Trenérský tandem Žižkova si po nepovedeném poločase připravil dvojici střídání. Místo Jiřího Krystana přišel na hřiště David Sixta a na pozici Vojtěcha Klána přišel Tomáš Dočekal.