Barys – Toljatti 2:4 (kon.) | Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Kazaň 3:6 (kon.)

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Přeci jen zápletka! V momentě, kdy hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny, vypálil po vyhraném buly od modré Bryncev. Puk sice na Sochackého nedolétl, ovšem od shluku těl se odrazil na hůl ANDREJE STASE, jenž ho zametl za záda domácího brnakáře. Asistence: Alexandr Bryncev.
    27:32 Alexandr ŠČEMEROV - 3:1

27:32
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Domácí vedou 3:1! Kolppanena propálil ranou od pravého mantinelu ALEXANDR ŠČEMEROV. Puk zapadl hostujícímu gólmanovi nad vyrážečku. Asistence: Anatolij Golyšev.
    15:14 Niclas ANDERSÉN - 2:1

15:14
    Domácí se podruhé dostávají do vedení! Kde se vzal, tu se vzal, před brankou obránce NICLAS ANDERSÉN, který doklepl vyraženou střelu Jana Buchteleho z levého kruhu do zcela volné klece – 2:1. Asistence: Jan Buchtele.
    07:22 Geoffrey KINRADE - 1:1

07:22
    Z ničeho nic je vyrovnáno! Andrej Stas našel přihrávkou od zadního mantinelu GEOFFREYHO KINRADA a ten se z vrcholu pravého kruhu trefil nad lapačku Sochackého. Asistence: Andrej Stas.
    03:15 Arťom GAREJEV - 1:0

03:15
    Domácí se ujímají vedení! Torčeňuk rozjel na levém křídle najetého ARŤOMA GAREJEVA, který se natlačil až před brankoviště a pod betony Kolppanena kotouč propasíroval za brankovou čáru. Asistence: Alexandr Torčeňuk a Dmitrij Monja.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 4. A. Garejev (Torčeňuk, Monja), 16. Andersén (Buchtele), 28. Ščemerov (Golyšev) – 8. Kinrade (Stas), 59. Stas (Bryncev)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Lavriněnko) – Megalinskij, Kivistö, Andersén, Žuravljov, Turbin, Timašov, Ščemerov – Simakov, Koukal (C), Golyšev – Monja, Torčeňuk, A. Garejev – Česalin, Tičar, A. Alexejev – K. Volkov, Rassejkin, Buchtele – Mingalejev.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (28. Lisutin) – An. Sergejev, Ogurcov, Berezin, Bryncev, Kinrade, Ščitov (C), Kuzmin – Gynge, Polygalov, Sexton – Jakimov, Stas, Koňkov – Alševskij, P. Kulikov, Alševskij – Porjadin, Korotkov, K. Makarov.

Rozhodčí: Gašilov, Kadyrov – Berseňov, Judin