HC Plzeň – Sparta 3:4 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 1:2 (po pr.) | HC Litvínov – Letňany 7:4 (kon.)
K. Vary – Kladno 5:1 (kon.) | Slavia – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Písek 8:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 3:6 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:2 (1:0, 1:1, 5:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 07.10.2016, 18:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

Konec zápasu. (20:03:09)

59:54
    V závěru mohl na 8:2 zvýšit Filip Koffer, ale jeho pokus Novák parádně vytáhl lapačkou!

58:45
    Liberec právě vstřelil branku!
    Kosmetická úprava a snížení na rozdíl pěti branek přichází na liberecké straně. PETR ŠAFAŘOVSKÝ stál na konci přesilovkové kombinace a na jeho příklep byl Vlk krátký. Asistence: Vratislav Kunst.

57:43
    V závěru si ještě Liberec zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostáváMichal Machač.

56:32
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Naopak je tu sedmý zásah domácích! Jan Černý našel ve druhé vlně najetého MATĚJE BLÜMELA, a ten ostrým příklepem propálil Nováka. Asistence: Jan Černý.

56:16
    Liberec se ještě snaží se zápasem něco udělat ale nikam to nevede.

54:42
    Pardubická pohoda pokračuje! Formace kolem kapitána Matěje Blümela předvedla další pohodovou akci, na jejímž konci stál FILIP KOFFER – 6:1. Asistence: Matěj Blümel a Jan Černý.

52:55

52:23

51:55
    Severočeši kombinují v útočném pásmu, Dynamo ale vyhazuje přes všechny čáry.

50:55
    Liberec ale bude hrát přesilovku čtyři na tři. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Michal Machač.

50:23
    Současně vyloučeni Filip Hybeš a Jan Šír za hrubost.

50:00
    Deset minut před koncem mají Východočeši pohodlný náskok a hosté pomalu ztrácejí kontrolu nad tímto utkáním.

48:26
    Tato akce ale byla přímočará a Liberci odbyla pátá! Kotouč na Nováka vyslal nejprve Vít Rozlílek a odražený kotouč do sítě umístil ROMAN LIBNAR. Asistence: Vít Rozlílek a Martin Kostka.

47:44
    Možná ale kombinují až příliš a liberecká obrana má tak dost času na reakci.

46:54
    Domácí hráči oproti druhé třetině hodně uklidnili svou hru a s tříbrankovým vedení v zádech vymýšlejí nejrůznější kombinace.

44:58
    Domácí jsou hodně nabuzení a liberecký nápor trochu opadl. Novák musí řešit jednu střelu za druhou.

43:41
    4:1! Matěj Blümel se ocitl v roli asistenta a do samostatného úniku vyslal JANA ČERNÉHO, jenž neměl se zakončením nejmenší problém! Asistence: Matěj Blümel.

42:57
    Hra se přelévá ze strany na stranu, Liberec se snaží o co nejrychlejší odpověď a přidal na agresivitě, ale domácí odolávají.

40:08
    Pár vteřin po vypršení libereckého trestu domácí odskakují do dvoubrankového vedení! Své spoluhráče do klidnějšího vedení jako správný kapitán posílá MATĚJ BLÜMEL! Asistence: Tomáš Zeman.

40:06

40:01

40:00

39:01
    Dynamo se drží v útočném pásmu, odstartovala poslední minuta druhé třetiny.

38:06
    Liberec hrál v šesti a je tu další přesilovka pro Dynamo. Dvouminutový trest odpyká Jakub Rychlovský.

37:42
    Kostka teď u mantinelu parádně přehodil přes záda Petra Hada a vyburcoval domácí střídačku.

36:42
    Od modré čáry tvrdě vypálil Vratislav Kunst, ale jeho pokus letěl mimo tři tyče.

35:02
    Dynamu se vůbec nedaří založit útok, nejvíce potom zlobí přechod do útočného pásma, který pečlivě střeží liberečtí obránci.

33:52
    Javůrek pálil od modré a o dorážku se pokoušel Michal Pochobradský, ale Novák drží aktuální stav zápasu.

32:45
    Pardubický útočník se podél mantinelu rozjítděl do akce, ale byl tvrdě sestřelen svým soupeřem.

32:11

31:13
    Severočeši ostřelují Vlka, ale on i pardubická obrana tlaku odolávají.

30:11
    Dvě minuty za faul kolenem dostává pardubický Filip Koffler a je tu první přesilovka pro Liberec.

30:00
    Tlak Severočechů nakonec přece jen vyústil v kontaktní gól! Přesně v polovině utkání na modré čáře napřáhl kapitán VÍTEK TURSKÝ a kotouč se se štěstím přehoupl přes záda jinak bezchybného Vlka. Asistence: Petr Šafařovský.

27:47
    Od druhého gólu jako by Dynamo přestalo hrát a Liberec dostává obrovský prostor.

26:50
    V samostatném úniku se ocitl Ondřej Chrtek, ale bezchybný Vlk opět vyráží!

25:58
    Vlk předvedl další dva parádní zákroky, když zneškodnil bekhendový pokus a následnou dorážku Vítka Turského!

25:08
    Z otočky pálil Jan Šír, ale Vlk byl opět pozorný.

23:38
    Petr Šafařovský šikovně tečoval spoluhráčovu střelu od modré a Vlk na poslední chvíli vytěsnil letící kotouč!

22:50
    Dynamo se drží v útočné třetině, ale ke třetímu gólu to alespoň prozatím nevede.

22:32
    Ostrá střela Blažeje byla sražena vysoko nad.

20:26
    Nástup do třetiny jako hrom! Pardubický JAN ČERNÝ dostal přesnou přihrávku, pláchl podél mantinelu a přízemní střelu umístil přesně k tyči! Asistence: Matěj Blümel.

20:01

20:00

19:38
    Dvaadvacet vteřin před koncem první třetiny je hra přerušena, protože branková konstrukce opustila své postavení.

18:43
    Na ledě není k vidění žádná větší šance, oba týmy bojují o jeden kotouč za druhým, ale souvislý útok zatím nikdo nezaložil.

16:57
    Liberec se stále drží ve svém útočném pásmu, ale Severočeši stále marně hledají recept na pardubickou obranu v čele s brankářem Vlkem.

15:18
    Po delším čase se pořádně do útočného pásma dostal také Liberec, ale jeho pokusy nejsou příliš důrazné na to, aby znamenaly vyrovnání.

13:59

13:42
    Liberec oslabení zvládá dobře, již poněkolikáté vyhazuje přes všechny čáry.

12:55
    Domácí se vlastní nepřesností připravili o útočné pásmo.

11:59
    Druhá přesilovka pro Dynamo. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Vítek Turský.

11:46
    Filip Koffer našel ve druhé vlně najíždějícího Machače, ale hostující brankář se včas přemístil!

10:53
    Hostující Petr Had dokonale vystihl pardubickou rozehrávku a řítil se na Vlka, ale neuspěl!

09:38
    Další pardubický pokus Hrstka betonem vyráží do rohu.

09:05
    Domácí Michal Machač se v mezikruží dostal ke kotouči, ale vystřelil přímo doprostřed branky, s čímž Hrstka neměl problém.

07:56
    Síly na ledě se vyrovnaly a Liberec ihned útočí. Miroslav Litera jen těsně nepřekonal Vlka!

07:22

06:56
    I přes domácí početní výhodu se hra přelévá ze strany na stranu a k vidění je velmi svižná část hry.

06:00
    K ostrému příklepu z první napřáhl Blümel, ale kotouč letěl mimo tři tyče.

05:22
    Šanci na druhý gól bude mít v přesilové hře, na trestnou lavici totiž na dvě minuty za hákování míří Petr Šafařovský.

04:46
    Severočeši se snaží o rychlou odpověď, ale domácí tým na ledě dominuje.

03:47
    Tentokrát už jdou ale domácí opravdu do vedení! Rychlou souhru své formace po přihrávce svižně zakončil MARTIN KOSTKA. Asistence: Juraj Rudy.

02:45
    Útočník Dynama Matěj Blümel už se radoval z úvodní branky, ale Hrstka na poslední chvíli gólu zabránil lapačkou!

01:39
    Pardubický Libnar tvrdě v souboji rameno na rameno dohrál soupeřova obránce, hala tleská.

01:07
    A poslal je do brejku! Dva liberečtí útočníci proti jedinému obránci ale nebyli úspěšné.

00:59
    Na druhé straně lapačkou zasahuje Hrstka, ale ihned rozehrává na své spoluhráče.

00:28
    Z počátku utkání jsou aktivnější hosté, kteří se prakticky ihned usadili v útočném pásmu a kují pikle. Vlk si připisuje první zákroky zápasu.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Jánský) – Blažej, Leder, Žouželka, Rudy, Hybeš, Javůrek – Machač, Libnar, Pochobradský, Zeman, Koffer, Kostka, Blümel, Černý, Matýs, Rozlílek.

Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Krejsa, Turský, Charvát, Had, Kunst, Ira, Bálik – Rychlovský, Šír, Mocek, Maťátko, Litera, Damášek, Bitman, Hájek, Piroutek, Chrtek, Šafařovský, Bouřil.

Rozhodčí: Suchý – Klouda, Zídek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 4. Kostka (Rudy), 21. Černý (Blümel), 41. Blümel (Zeman), 44. Černý (Blümel), 49. Libnar (Rozlílek, Kostka), 55. Koffer (Blümel, Černý), 57. Blümel (Černý) – 30. Turský (Šafařovský), 59. Šafařovský (Kunst)

Bílí Tygři Liberec: Novák (Hrstka) – Krejsa, Turský, Charvát, Had, Kunst, Ira, Bálik – Rychlovský, Šír, Mocek, Maťátko, Litera, Damášek, Bitman, Hájek, Piroutek, Chrtek, Šafařovský, Bouřil.

Rozhodčí: Suchý – Klouda, Zídek