Nitra – Vítkovice 0:5 (kon.) | IFK Helsinky – TPS 5:4 (2:1 po s.n.) | Kärpät – Sparta 0:1 (po pr.)
Rauma – HV71 3:4 (kon.) | SaiPa – Tappara 4:2 (kon.) | Plzeň – Lugano 3:3 (kon.)
Färjestad – Liberec 2:0 (kon.) | Växjö – Mnichov 4:3 (kon.) | Skellefteå – JYP 4:2 (kon.)
Frölunda – Junosť Minsk 5:0 (kon.) | Djurgården – Kuopio 2:1 (kon.) | Bern – Salzburg 3:3 (kon.)
Zürich – Wolfsburg 5:2 (kon.) | Fribourg – Košice 4:1 (kon.) | Zug – Eisbären 1:2 (kon.)
Linköping – Davos 2:3 (kon.)
Växjö Lakers
4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
EHC Red Bull Mnichov
Úterý 11.10.2016, 19:00 • Vida Arena, Växjö • Hokejová Liga mistrů • 1/32 finále

59:47
    A další trest pro hosty, tady už asi pracují nervy. Dvě minuty za hákování dostal Jason Jaffray.

59:37
    Tohle bude pro hosty asi potíž. Keith Aucoin hrál vysokou holí a už míří s dvěma minutami na trestnou lavici.

58:50
    Aus den Birken je už na střídačce, Mnichov hraje v šesti!
    51:44 Jerome FLAAKE - 4:3

51:44
    Mnichov právě vstřelil branku!
    Máme tu zdramatizování zápasu, neboť po Kahunově přihrávce se v pravém kruhu dostal k puku JEROME FLAAKE a prudkou střelou překonal Erikssona. Zápas má nový náboj! Asistence: Dominik Kahun, Jonathan Matsumoto.

49:57
    Vůbec první přesilovka pro hosty, dvouminutový trest za hrubost dostal Pontus Netterberg.

47:17
    Je tu šestá přesilovka pro Växjö, dvě minuty za podražení vyfasoval Derek Joslin.
    37:33 Linus FROBERG - 4:2

37:33
    Växjö právě vstřelila branku!
    Už se hrálo v pěti, kdy si od mantinelu vybruslil LINUS FROBERG, nahodil na branku a jelikož gólman toho moc neviděl, skončil puk v síti. Asistence: Arvid Lundberg, Albin Storm.

35:22
    Je tu pátá přesilovka pro Växjö, dvě minuty za podražení dostal Konrad Abeltshauser.
    30:29 Joakim HILLDING - 3:2

30:29
    Domácí tým už vede. Växjö se dostalo do brejku dvou na jednoho, Platt posunul doleva na JOAKIMA HILLDINGA a ten střelou z první překonal bezmocného gólmana. Asistence: Geoff Platt, Adam Brodecki.
    27:26 Olli PALOLA - 2:2

27:26
    Tak tohle byla bleskově využitá přesilovka! Ihned po buly se puk dostal na modrou, odkud si sjel OLLI PALOLA a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Eric Martinsson, Adam Brodecki.

27:21
    Dvě minuty za podražení dostal Michael Wolf.

24:42
    Domácí trenér si bere oddechový čas a má ke svým svěřencům docela plamenný proslov...
    22:25 Richard REGEHR - 1:2

22:25
    Hosté jdou do vedení. Po rychlé akci se na pravém křídle dostal k puku RICHARD REGEHR, prudce vystřelil, puk propadl Erikssonovi výstrojí a dokutálel se za brankovou čáru! Asistence: Jerome Flaake.

20:08
    Hned po úvodním buly druhé třetiny se do sóla dostal hostující Macek, ale svou střelou trefil pouze lapačku gólmana Erikssona.

17:05
    Už je přerušená hra a na trestnou lavici míří Jason Jaffray. Provinil se hákováním.
    15:27 Maximilian KASTNER - 1:1

15:27
    A najednou je srovnáno! Před Erikssonem vznikl zmatek, zprava na něj poslal puk MAXIMILIAN KASTNER a pak u brankoviště doslova procedil puk mezi tyčkou a betonem domácího brankáře. Asistence: Andreas Eder.

12:01
    Domácí si zahrají další přesilovou hru, neboť v útočném pásmu se Mads Christensen dopustil podražení a už míří na trestnou lavici.
    02:39 Olli PALOLA - 1:0

02:39
    Přesilovka je bleskově využitá, gólman sice odrazil ránu od modré čáry, ale v levém kruhu volný OLLI PALOLA už mířil přesně a dělovkou propálil Aus den Birkena. Asistence: Eric Martinsson, Adam Brodecki.

02:30
    Hostující gólman Danny Aus den Birken vyhodil před najíždějícím Frobergem puk mimo ledovou plochu a dostal dvouminutový trest. Na trestnou lavici za něj usedne Andreas Eder.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 3. Palola (Martinsson, Brodecki), 28. Palola (Martinsson, Brodecki), 31. Hillding (Platt, Brodecki), 38. Froberg (Lundberg, Storm) – 16. Kastner (Eder), 23. Regehr (Flaake), 52. Flaake (Kahun, Matsumoto)

Växjö Lakers: Eriksson (Andren) – Martinsson, Murphy, Lundberg, Hogberg, Holm, Bohm, Storm – Kiiskinen, Rosen, Everberg – Platt, Hennessy, Palola – Reddox (C), Hillding, Brodecki – Marklund, Froberg, Metterberg. Trenér: Hallam Sam.
    EHC Red Bull Mnichov: Aus den Birken (Leggio) – Seidenberg, Smaby, Joslin, Quint, Abeltshauser, Regehr – Jaffray, Aucoin, Macek – Christensen, Matsumoto, Wolf (C) – Kastner, Kahun, Flaake – Woerle, Eder. Trenér: Donald Jackson.

Rozhodčí: Claesson (SWE), Suorsa (FIN) – Lofgren (SWE) Waldejier (NOR)