Kladno – Havířov 3:4 (po pr.) | Kadaň – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Most – Přerov 1:4 (kon.)
Třebíč – Prostějov 1:2 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Motor ČB 2:1 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 0:3 (kon.)
Frýdek-M. – Litoměřice 2:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 15.10.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 15. kolo

49:30
    Šimon Szathmáry, navrátilec do jihlavského dresu, se provinil podražením a dvě minuty na trestné nyní asi nebudou pro mladého beka ničím příjemným.

Na vyloučení: 4-3.

38:41
    Ven jde hráč Motoru. Martin Heřman dostává dvě minuty za podražení soupeře.

Na vyloučení: 3-3.

29:15
    Adam Zeman sebral na vlastní modré puk a hned našlápl do rychlého protiútoku, jenže jej sekl David Kuchejda a jde na dvě minuty ven. Dukla si tak zahraje první přesilovku.

Na vyloučení: 3-2

23:36
    Hosté si zahrají druhou přesilovou hru v dnešním utkání po tom, co je vyloučen za sekání ve vlastním obranném pásmu obránce Dukly Petr Šidlík.

Na vyloučení: 3-1.

15:40
    Zatím ne, ale Motor bude mít výhodu přesilové hry. Jevgenij Kondratěv totiž sekl soupeře a jde na dvě minuty ven. Uvidíme tak vůbec první přesilovku zápasu.

Na vyloučení: 2-1.

07:01
    Krátká šťouchaná mezi Miloslavem Čermákem a Vlastimilem Bilčíkem končí vyloučením na obou stranách. První jmenovaný – útočník Motoru – jde ven za hrubost, jeho soupeř za držení.

Na vyloučení: 1-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 5. Kaláb (F. Seman, Stoklasa), 5. Skořepa (Šidlík) – 22. Heřman (Chovan, Pavlin)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Sáblík) – Bilčík, Říha, Dundáček, Šidlík, Szathmáry, Kaláb, Dobrovolný (C) – Březina, Skořepa, Čachotský – Jergl, Zeman, Důras – Diviš, Seman, Stoklasa – Kondratěv, Jícha. Trenér: Petr Vlk
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Suchánek, Pýcha, Vráblík, Pavlin, Žovinec, Fillman, Zíb – Doktor, Škoda, Čermák – Esposito, Heřman, Chovan – Rob, Nouza, Květoň (C) – Babka, Šulek, Kuchejda. Trenér: Antonín Stavjaňa

Rozhodčí: Wagner – Bosák, Kajínek