Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:3 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:5 (po pr.) | Nymburk – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Řisuty – Kobra 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 9:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 6:2 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 9:1 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:4 (po pr.)
HC Řisuty
3:7 (0:1, 2:3, 1:3)
HC Kobra Praha
Sobota 15.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Slaný • 2. liga skupina Západ • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Tabulka 2.ligy západ

HC Řisuty
    Pozice: 1.
    Skóre: 29:19
    Body: 16
    Po sedmi odehraných zápasech Řisuty vedou tabulku 2. ligy západ.
    V minulém zápase se setkaly s hokejisty Klatov, které porazily 2:1. Ve třetí minutě otevřel skóre po přihrávce Fortelky Slavíček, ve druhé třetině Klatovy vyrovnaly pomocí trefy Houfka. Už to vypadalo, že třetí třetina skončí remízou a půjde se do prodloužení, v 56. minutě se však prosadil Ivan Záleský, který zařídil výhru Řisut.

Pozice: 3
    Skóre: 28:22
    Body: 13
    Do začátku sezóny vstoupili Pražané vcelku dobře, po sedmi hracích dnech se nacházejí na třetí pozici.
    Ve středu se setkali s BAKem Trutnov, proti kterým vyhrávali po dvou třetinách 4:1, avšak po výborné třetí třetině a následném prodloužení Trutnova prohráli 4:5 pp. Ve zmiňovaném zápase se trefili Jedlička, Hlinka, Cafourek a Antončík.

Vzájemné zápasy
    16.12.2015 Řisuty 3:2 Kobra Praha
    28.9.2015 Kobra Praha 7:2 Řisuty
    24.1.2015 Kobra Praha 6:2 Řisuty
    1.11.2014 Řisuty 4:3 Kobra Praha

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Kolařík, Bílek, Babický, Sedláček, Hierman, Kulich, Bunda, Keller – Borovanský, Kos (C), Sladký, Záleský, Krpata, Janeček, Kalla, Slavíček, Brém, Fortelka, Hegenbart, Vyskočil

HC Kobra Praha: Bílek, (Poníkelský) – Vrbík, Lang, Cafourek, Šteiner, Švaříček, Vacek, Semrád – Jakeš (C), Kuchta, Tuma, Pulkrab, Slanina, Kučera, Antončík, Hlinka, Jedlička, Matějček, Vlach

Rozhodčí: Místecký – Hynčica, Zmeškal.

00:01

00:11
    Matějček vybojoval puk v rohu hřiště.

01:08
    Kolařík ztratil půk v obrané třetině po výborném zákroku Tuma. Následoval ofsajd Krpaty.

01:23
    Do výborné šance se po špatné rozehrávce Kobry dostal Krpata, Bílek však jeho střelu pokryl.

01:40
    K další střele Řisut se dostal Kolařík, také mířil jen do náruče brankáře Bílka.

02:11
    Další střelu vytěsnil Bílek, tentokrát šla z hokejky Hiermana.

02:44
    Z vlastní třetiny vyhazuje puk Sladký.

03:20
    Nepovedené přihrvka Bílka z poza branky končí na zakázaném uvolnění. Bude se vhazovat u branky Řisut.

03:49
    Matěj Kos ztrácí puk v rohu hřiště.

04:00
    Další zakázané uvolnění, tentokrát od týmu Kobry.

04:47
    Tvrdá střela Jakeše ze středu hřiště končí jen ve výstroji Ilašenka.

05:28
    Fortelkův pokus o kličku ztroskotal na Semerádovi.
    Dnešní den nabízí celkem 14. zápasů druhé ligy!

Dnes pokračuje druhá liga! Kdo má radost ➡️ ❤️ #CCMHockey #MadeOfHockey #hokej

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

06:11
    Po hodně nepřehledné situaci vyhazuje puk z obrané třetiny Vacek.

06:41
    Od modré čáry střílel Záleský, Bílek byl však pozorný a puk vyráží betonem.

07:18
    Borovanského pokus o přihrávku na Kosa skončil jen u obránce.

08:19
    Kobra právě vstřelila branku!
    A je tu první gól zápasu! K odraženému puku se dostal JAKUB JEDLČIKA a ten otevírá skóre dnešního zápasu. 0:1. Asistence: Antončík

09:21
    Za branku vybojoval puk Hierman.

10:38
    Slavíček dostal přihrávku na modrou čáru kde byl úplně osamocen, puk si však zpracovat nedokázal.

11:01
    V ofsajdovém postavení se objevil Luboš Vacek.

11:50
    Ze středního pásma nahodil puk na branku Sedláček, Bílek byl však pozorný.

12:32
    Střelu od modré čáry Ilašenko chytá.

13:34
    Kučera vybojoval v útočné třetině puk a rozehrává.

14:36
    K odraženému puku se dostal Kolařík a vypálil z voleje, Bílek střelu chytá betonem.

15:05
    Nebezpečnou střelu Jedličky chytá výborným zákrokem Ilašenko!

15:14
    Další zákrok Ilašenka, tentokrát proti střele z hokejky Šteinera.

15:34
    Zákrok si na druhé straně připsal také Bílek.

16:21
    Filip Hlinka si převzal puk za vlastní brankou a vyvezl ho a do útočného pásma.

16:58
    Kučera projel mezi dvěma hráči, následná střela šla vedle branky.

17:19
    Matěj Kos špatně přihrál a je z toho ofsajd.

17:47
    Jakeš ztratil puk na útočné polovině.

17:47
    Následně je vyloučen právě kapitán Kobry Jakeš na dvě minuty za držení protihráče.

19:02
    Střela Šteinera byla zblokována kapitánem Řisut Kosem.

19:25
    Matějček se ocitl v samostatném nájezdu a dostal se až před Ilašenka, střelu však poslal vedle branky!

19:25
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kolařík – 2 min.,podražení).

20:00

Další třetina začne přibližně v 17:46.

20:01

20:17
    Puku se po vhazování ujala Kobra.

21:10
    Kobra se usadila v útočné třetině. Semrád se pokusil vystřelit, zlomil však hokejku.

21:56
    Jakeš se pokusil vystřelit, Babický střelu zblokoval.

22:58
    Jakeš se znovu dostal ke střele, tenokrát skončila až u Ilašenka který ji chytil

23:00
    Až před Ilašenka se dostal Cafourek, brankář však jeho pokus výborně chytá lapačkou!

23:20
    Puk po vyhození Bundy končí v ochranné síti.

23:44
    Řisuty právě vstřelily branku!
    A je tu vyrovnání!
    David Bunda si výborně převzal puk, následně vystřelil, jeho střelu brankář Bílek ještě chytil, na dorážku JIŘÍHO KALLY byl však krátký. 1:1 Asistence: Bunda

24:33
    A je tu další gól!
    Po přihrávce Borovanského z poza branky poslal puk do branky PAVEL HEGENBART, který posílá Řisuty do vedení! 2:1. Asistence: Borovanský

25:21
    Střela Sedláčka od modré čáry byla zblokována jeho spoluhráčem.

25:39
    A je tu další trest pro kapitána Kobry Jakeše, tentokrát za sekání.

26:15
    Brankář Bílek vyhazuje puk z vlastní třetiny.

26:35
    Další trest, tentokrát na straně Řisut. Hříšníkem je Kulich za podražení protihráče.

26:35
    Zároveň je vyloučen také hostující hráč Kučera.

27:03
    Brankář Bílek pokryl puk. Bude se vhazovat.

27:23
    Dělovka Bílka od modré šla vedle.

27:25
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Hegenbart – 2 min.).

27:54
    Brém se výborně obtočil kolem svého strážce a v leže střilel jen vedle branky.

28:27
    Přihrávku před branku dostal Slavíček, mířil však vedle branky.

28:27
    Hostující Šteiner ošklivě dostal hokejkou do obličeje. Hra je přerušena.

28:27
    Šteinerovi ukápla krev na led, hrací plocha se musí vyčistit.

28:27
    Hra opět pokračuje vhazováním u branky Kobry.

28:37
    Antončík se protlačil z levé strany do středu kluzišetě a vystřelil, střela byla zblokována do ochrané sítě.

28:58
    Kobra vyrovnává skóre!
    U levého mantinelu se k puku dostal Jedlička, který viděl na pravé straně volného kapitána JIŘÍHO JAKEŠE, který svoji dělovkou prostřelil Ilašenka. 2:2. Asistence: Jedlička, Cafourek

29:24
    A hosté jdou do vedení!
    Hlinka se ujal puku ve středním pásmu a dostal se až za branku, odkud přihrál na volného DANIELA VLACHA , který uklízí míč do branky. 2:3. Asistence: Hlinka.

29:45
    Strhla se bitka u branky Ilašenka!

29:45
    Z bitky odešel na trestnou lavici Ivan Záleský.

30:00
    Antončíkova střela byla skvěle zastavena Ilašenkem.

30:42
    Jakeš našel na pravé straně volného Antončíka jehož přihrávka před branku nikoho nenašla.

31:21
    Jakeš z pravé strany přistrčil puk na Cafourka jehož dělovka končí v nářuči Illašenka.

31:57
    Nepřesná přihrávka Hegenbarta konči za brankou Kobry, nikdo z jeho spoluhráčů tam však nebyl.

32:07
    Následně se Kuchta dostal ke střele, ta byla zastavena obráncem, o pár vteřin později se však ke střele dostal znovu, tentokrát ji chytá Ilašenko.

33:01
    Střela Sedláčka od pravého mantinelu byla zblokována Pukrabem.

33:44
    Zakázané uvolnění Řisut.

33:56
    Po střetu Hiermana s obráncem skončil puk v zámezí.

34:06
    Po podražení Hegenbarta jde na trestnou lavici Antončík.

34:45
    Po přihrávce Bílka se dostal ke střele Kolařík, který mířil jen do obránce od kterého se puk odrazil z hrací plochy.

34:54
    Tvrdá střela Bílka od modré čáry skončila v náruči brankáře Bílka.

35:35
    Řisuty obsadily třetinu Kobry. Ke střele se dostal Matěj Kos, výborným zákrokem ji chytá brankář hostů.

36:20
    Babický nedokázal zpracovat puk, který dojel až k brance Ilašenka.

36:56
    Babický zahákoval Antončíka a dostává za to 2 minuty na trestné lavici.

37:15
    Z obrané třetiny vyhazuje puk Janeček.

37:41
    Kapitán Jakeš si připravil puk na střelu, obránce však skvěle zakročil.

38:05
    Po střele Pukraba pokryl míč Ilašenko.

38:33
    Střela Vacka byla chycena brankářem.

38:47
    Tři hráči teď přepadli přes brankáře Ilašenka, který zalehl puk.

39:17
    Hegenbart se pokoušel najít před branku Babického, ten na puk nedosáhl.

39:39
    Další střelu na branku Kobry vyslal Bílek, brankář ji chytl svoji lapačkou.

39:55
    Kobra navyšuje svoje vedení!
    Kapitán Jakeš střílel do tyčky, poté se k puku dostal DOMINIK ŠTAINER, který navyšuje skóre na 2:4 pro hosty. Asistence: Jakeš.

40:00

Další třetina začne přibližně v 18:46.

40:01

40:11
    Semrád zachytil přihrávk Borovanského ve středním pásmu.

40:29
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kolařík – 2 min.).

40:45
    Postavení v brankovišti Šteinera.

40:59
    Bílek vyhazuje puk a osvobozuje Řisuty

42:03
    Střela Švaříčka od modré byla zastavena obráncem.

42:41
    Přihrávku mezi beky Kobry dostal Jiří Kalla, jehož střela mířila jen do středu branky kde byl připraven Bílek.

42:46
    A je tu snížení stavu!
    Přihrávku před branku dostal VÁCLAV KOLAŘÍK, který snižuje na 3:4.

43:07
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Záleský – 2 min., nedovolené bránění).

43:29
    Na modrou čáru dostal přihrávku Vacek odkud také vystřelil, avšak jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

43:53
    Před brankou se nejlépe zorientoval JIŘÍ JAKEŠ a navyšuje skóre! Bez asistence

44:35
    Střela Kuchty končí na boční síti.

45:00
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Vyskočil – 2 min., podražení).

45:22
    Střela Štainera zblokována obráncem.

45:44
    Na druhé straně střílel Matěj Kos, avšak jen do míst kde byl brankář Bílek.

46:54
    Tuma vyslal nebezpečnou střelu jen vedle branky.

47:15
    Vyskočilova střela skončila v náručí brankáře Bílka.

47:22
    Bude se vhazovat před brankou Kobry.

47:54
    Střelu Krpaty se pokusil tečovat Keller, to se mu nepovedlo a puk míčí mimo branku.

49:48
    K odraženému puku se na modré čáře dostal Lang, který pálil jen do betonu Ilašenka od keterého se odrazil puk do ochranné sítě.

50:42
    Matěj Kos poslal nepřesnou přihrávku na Borovanského.

51:18
    Kolařík posílá puk za branku.

51:44
    Ilašenko vyrazil střelu Vlacha od modré.

52:12
    Adam Keller výborným zákrokem odstavil protihráče od puku.

52:38
    Puk z vlastní třetiny vyhazuje Lukáš Lang a následně se puku znovu zmocňuje Kobra.

53:18
    Bílek přišel o puk ve středním pásmu.

53:22
    Další střelu Vacka chytá brankář Ilašenko.

53:50
    Střela Slaniny končí jen na boční síti branky.

54:01
    V nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval JAKUB JEDLIČKA a zvyšuje na 3:6 ve prospěch Kobry. Asistence Švaříček.

54:38
    Tentokrát se za brankou objevil kapitán JIŘÍ JAKEŠ, který chtěl najít jednoho ze svých spoluhráčů před brankou, místo toho trefil nohu brankáře Ilašenka, od kterého se puk odrazil do branky! Asistence: Jedlička, Tuma

55:31
    Vlach našel na zadní tyči Kuchtu, který vystřelil jen do Ilašenka.

55:55
    Obránce Švaříček jen nahazuje za branku domácích.

56:07
    Další šance Kobry!
    Před brankou byl úplně volný Jakeš na kterého poslal přihrávku Hlinka, Jakeš však mířil jen do středu branky kde byl Ilašenko!

56:55
    Tuma si špatně převzal puk a ztrácí ho.

57:26
    David Vyskočil si převzal puk ve vlastní třetině a probrusil až před Bílka, který jej skvělým zákrokem zastavil!

57:51
    Přihrávka Šteinera končí až u brankáře Ilašenka.

58:11
    Kolařík vyslal dělovku od levého mantinelu na branku Bílka, ten potvrzuje dnešní skvělý výkon a tuto střelu také chytá!

59:08
    Záleský chtěl před brankou najít svého spoluhráče, to se mu nepovedlo, puk jen projel brankovištěm.

59:33
    Ještě jednu střelu vyslal Kolařík, brankář Bílek však znovu parádně zakročuje!

A je tu konec dnešního gólového zápasu, ve kterém zvítězil hostující tým Kobry Praha!
    Po výborné druhé části druhé třetiny a skvělé třetině třetí se mohou radovat z vítězství!

A to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu. (19:22:47)

David Klier

Branky a nahrávky: 24. Kalla (Bunda), 25. Hegenbart (Borovanský), 43. Kolařík – 9. Jedlička (Antončík), 29. Jakeš (Jedlička, Cafourek), 30. Vlach (Hlinka), 40. Šteiner (Jakeš), 44. Jakeš, 55. Jedlička (Švaříček), 55. Jakeš (Jedlička, Tuma)

Rozhodčí: Místecký – Hynčica, Zmeškal