Plzeň – Sparta 0:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 7:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:3 (kon.)
Mountfield HK – Chomutov 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 0:3 (kon.) | Litvínov – Pardubice 2:0 (kon.)
Vítkovice – Třinec 0:5 (kon.)
Mountfield HK
3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
Piráti Chomutov
Neděle 16.10.2016, 17:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Tipsport extraliga • 13. kolo

30:23
    Štajnoch teď dostává svým faulem Lvy do potíží. Inkasuje dvě minuty za hákování.

24:03
    Šance pro Lvy, aby ještě více zvýraznili svou dominanci. Tomica inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

20:00
    V závěru první třetiny se ještě strhla menší potyčka mezi Jarůškem a Kudělkou. Aktivnějším a také silnějším v ní byl forvard Lvů. Oba však vyfasují stejný trest – dvě minuty za hrubost.

10:42
    Šance pro Chomutov snížit náskok soupeře, Jaroslav Bednář inkasuje dvě trestné minuty za podražení.

08:39
    Dlapa navíc inkasuje dvě minuty za podražení, tudíž bude Hradec hrát i nadále v početní výhodě.

07:50
    Následně si bek Chomutova půjde zchladit hlavu na trestnou lavici – dvě minuty za vysokou hůl. Lvi mohou jít rychle po začátku zápasu do trháku.

03:23
    ...kterou však využít nedokázal. Lvi si si zahrají první přesilovku. Mrázek dostává dvě minuty za napadení.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 6. Köhler (Gregorc, Bednář), 9. Potulny (Dragoun, Bednář), 23. Jarůšek (Bednář) – 32. Kämpf (V. Růžička, Kaše), 32. Skokan (Mrázek, Vondrka)

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Newton, Pláněk, Gregorc, Štajnoch, Dietz, Pavlas – Šimánek, Džerinš, Jarůšek – Köhler, Potulny, Bednář (C) – Nedvídek, Dragoun, T. Knotek – Kopta, J. Veselý, Čáp. Trenér: Václav Sýkora.
    Piráti Chomutov: Strmeň (9. J. Laco) – Kudělka, Rutta, Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek – Vondrka (C), Huml, Račuk – Tomica, V. Růžička, Kaše – Poletín, Kämpf, Skokan – Koblasa, Šťovíček, Hřebejk. Trenér: Vladimír Růžička.

Rozhodčí: Hejduk, Pražák – Blümel, Zíka