Chabarovsk – Ufa 4:5 (0:2 po s.n.) | Omsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.) | Jokerit – N.Novgorod 4:1 (kon.)
Riga – Spartak Moskva 1:2 (1:2 po s.n.) | Soči – Minsk 2:1 (po pr.) | Záhřeb – Kazaň 2:1 (kon.)
HC Slovan – Nižněkamsk 2:5 (kon.)
Medveščak Záhřeb
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Ak Bars Kazaň
Pondělí 17.10.2016, 19:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (21:27:03)

Československá stopa v utkání

Jakub Krejčík (ZAG) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:57
    Tomáš Mertl (ZAG) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 19:36
    Michal Jordán (KZN) – 4 střely, čas na ledě 21:18

Střely na branku: 29 – 34

Je dobojováno! Favorizovaná Kazaň překvapivě přišla o body v Záhřebu! Domácí Medveščak vstoupil do zápasu lépe už v páté minutě se díky McMillanovi dostal do vedení! Kazaň dokázala odpovědět o deset minut později! V přesilové hře se prosadil Fjodor Malychin ! Ve druhé třetiny si domácí vypracovali velké šance, ale fantastický Stanislav Galimov držel Kazaň ve hře o vítězství! Rozhodující moment přišel ve 48. minutě, kdy odražený kotouč dopravil do branky Tomáš Mertl! Kazaň se navíc v závěru nechala zbytečně vyloučit a nestihla ani hru bez brankáře!

59:45
    Hosté nemají čas ani na závěrečnou hru bez brankáře! Domácí se stále drží v útočném pásmu a nepouštějí soupeře za modrou čáru!

59:31

58:36
    Po ofsajdu domácího celku se bude vhazovat ve středním pásmu. Medveščak drží puk v bezpečné vzdálenosti od své svatyně.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny!

57:31
    Kazaň si zbytečně zkomplikovala situaci! Varnakov si totiž odpyká dvě minuty za podražení!

57:10
    Stanislav Galimov musel dávat dobrý pozor! Hostující brankář se roztáhl na brankovišti a vypíchl kotouč hokejkou! Hosté nesmějí zapomínat na zadní vrátka.

56:40
    Jakub Krejčík byl jako první u nahození do rohu třetiny. Obránce Medveščaku poslal puk po mantinelu za modrou čáru. Domácí hodně zjednodušili svou hru.

56:22
    Nahození Zacharčuka od modré čáry se od hole jednoho z obránců vymrštilo přes ochranné sklo mimo ledovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:40
    Nathan Perkovich neudržel puk v rohu obranného pásma, ale svou chybu rychle napravil a bez váhání vyhodil kotouč obloučkem ven za modrou čáru.

55:05
    Edwin Hedberg upadl po souboji v rohu útočného pásma. Hlavní rozhodčí se ale rozhodl nevylučovat. Domácí zůstávají u kotouče.

54:38

54:15
    Arťom Lukojanov podržel puk u pravého mantinelu a poté jej nahodil na branku. Jeho pokus tečoval Fjodor Malychin, ale Danny Taylor vyrazil puk do ochranné sítě.

53:54
    Domácí se ve vlastní oslabení hnali do protiútoku. Po přihrávce Glumaca se k ráně dostal Tomáš Mertl, ale střelu českého hokejisty vyrazil připravený Stanislav Galimov.

53:23
    Hosté si v útočném pásmu vyměnili několik rychlých přihrávek, jenže nikdo v bílém nedokázal vypálit.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 5. McMillan (Paré, Bezina), 48. Mertl (Parlett, Morrisonn) – 14. Malychin (Glinkin, An. Popov)

Medveščak Záhřeb: Taylor (MacIntyre) – Parlett, Morrisonn, Bezina, J. Krejčík, T. Larkin, D. Smith, Perkovich – Co. Genoway, Mertl, Lessio – McMillan, Paré, Hedberg – A. Giroux, Bolduc, Katic – Glumac, Butler.
    Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Biljalov) – Elliott, S. Zacharčuk, Abrosimov, Ohtamaa, Čerepanov, Jordán, Sidorov – Čibisov, Tkačjov, M. Gluchov – Azevedo, Svitov, Lukojanov – Obuchov, Malychin, Varnakov – An. Popov, Žukov, Glinkin – M. Lazarev.

Rozhodčí: Běljajev, Kulakov – Sadovnikov, Zacharenkov