Zlín – Vsetín 5:1 (kon.) | Liberec – Písek 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Jihlava 6:1 (kon.)
Třinec – Havířov 5:0 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 5:0 (kon.) | Sparta – Letňany 2:1 (1:0 po s.n.)
Chomutov – Kladno 5:4 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 5:0 (kon.)
Mountfield HK – Kolín 6:3 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Piráti Chomutov
5:4 (1:2, 0:0, 3:2 - 0:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 20.10.2016, 17:30Extraliga staršího dorostu • 15. kolo

Dnešní utkání je za námi. V dnešním skvělém utkání nakonec uspěli domácí, když dokázali zvítězit po nájezdech.Vítězným nájezdech se prezentoval Adam Studený. Hosté si tak připisují po dnešní porážce po nájezdech do tabulky jeden bod. (19:58:25)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.
    Autorem rozhodujícího nájezdu je ADAM STUDENÝ.

3. série
    2:1
    Studený taktéž mezi betony uspěl a domácí tak vítězí po nájezdech!

3. série
    1:1
    Zelingr to zkusil mezi betony a vyšlo to.

2. série
    1:0
    Navrátil rozpohyboval Altrichtera a následně zasunul k pravé tyči!

2. série
    0:0
    Adam Kalaj to udělal nádherně, ale kotouč skončil pouze vedle levé tyče Skokanovy branky.

1. série
    0:0
    Ouřada se snažil prostřelit Altrichtera střelou k levé tyči, ale ani on neuspěl.

1. série
    0:0
    Adam Penc se snažil prostřelit Skokana mezi betony, ale nepovedlo se mu to.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme taktéž neviděli branku. Následovat tak budou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:36
    Kalaj se opět dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus však opět Skokan vyrazil, tentokrát však do ochranné sítě.

64:08
    Adam Kalaj dostal skvělou křižnou přihrávku do pravého kruhu. Jeho následný pokus z první však Skokan fantastickým zákrokem chytil.

64:00
    Oddechový čas pro hosty.

63:59
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Lauko – 2 min., podražení).

63:28

63:14
    Domácí budou hrát ještě zhruba patnáct sekund přesilovku čtyři na tři.

62:41
    Lauko napřáhl ke střele z mezikruží, ale branku jen těsně minul.

62:10
    Kleiner vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus však Altrichter dokázal chytit.

61:28
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Müller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

61:09

60:39
    Lauko dostal nabito do pravého kruhu, ale Altrichtera překonat nedokázal.

60:09
    Domácí ještě budou hrát zhruba minutu přesilovku čtyři na tři.

60:01

Po třech třetinách je stav utkání 4:4. Následovat tak bude prodloužení.

60:00

59:38
    Procházka vyslal na branku střelu od modré. Altrichter si s ní však v pohodě poradil.

59:11
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Václav Haspeklo – 2 min., podražení).

58:04
    Domácí teď svého soupeře drtivě přehrávají! Jakub Veselý se dostal do samostatného úniku. Střelu však příliš uspěchal a Altrichter tak kotouč dokázal vyrazit mimo tři tyče.

57:00
    Domácí se teď hnali tři na jednoho. Koblížek našel přihrávkou od levého mantinelu v mezikruží volného Lauka, ale ten ani tentokrát nedokázal prostřelit Altrichtera, neboť branku vůbec netrefil.

56:27
    Jakub Lauko se skvěle prokličkoval s kotoučem středem kluziště až před Altrichtera, toho však tentokrát překonat nedokázal.

55:55
    Studený se dostal ke střele z pravého kruhu, ale trefil pouze jednoho z protihráčů.

55:03
    Seemann vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus však Altrichter dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytil.

54:12
    Hosté jsou momentálně lepším týmem a svého soupeře přehrávají.

53:07
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté srovnávají na 4:4! VOJTĚCH SVOBODA se prokličkoval s kotoučem středem kluziště až ke střele z mezikruží. Jeho tvrdý střelecký pokus propadl Skokanovi mezi levou rukou a tělem až za brankovou čárou. Asistence: Jakub Müller.

52:23
    Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na ledové ploše a rozhodčí tak musel přerušit hru. Daný hráč se už ale zvedl z ledové plochy a hra tak může pokračovat dále.

51:57
    Navrátil se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale branku přestřelil!

51:29
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

50:54
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! ADAM KALAJ se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus Skokan vyrazil zpět k němu, a ten se napodruhé střelou k bližší tyči nemýlil. Hosté tak využívají svou přesilovou hru. Asistence: Adam Penc.

50:32
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Lauko – 2 min., nedovolené bránění).

50:10
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí zvyšují na 4:2! JAKUB LAUKO se dostal do samostatného úniku a následnou kličkou do backhandu nedal Altrichterovi žádnou šanci kotouč chytit! Asistence: David Černý a Adam Studený.

49:00
    Haspeklo vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.

48:32
    Hosté se na malou chvíli usadili s kototoučem v útočném pásmu. Ne však na dlouho a s kotoučem tak momentálně hrají domácí.

47:45
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

47:25
    Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

46:38
    Lauko se dostal ke střele z levého kruhu, ale jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči skončil pouze v lapačce Altrichtera.

45:14
    Domácí otáčejí vývoj utkání! Veselý vyslal na branku střelu od modré čáry. Střela se mu však vůbec nepovedla, ale kotouč skončil těsně před Altrichterem na hokejce úplně volného JAKUBA NAVRÁTILA, a ten se následně střelou k pravé tyči nemýlil. Altrichter se zlobí na své obránce, že Navrátil zůstal zcela osamocen před jeho brankou. Asistence: Jakub Veselý a Jakub Štochl.

44:51
    A další zakázané uvolnění domácích.

44:38
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Skokana.

44:02
    Penc vyslal na branku střelu z levého kruhu. Branku však přestřelil.

43:25
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

43:04
    Domácí vyrovnávají na 2:2! JAKUB LAUKO dostal od Černého skvělou přihrávku k pravé tyči soupeřovy svatyně, a ten se následnou střelou pod horní tyčku nemýlil. Kotouč ještě lízl horní tyč a skončil v síti. Altrichter s tímto střeleckým pokusem nemohl nic dělat. Asistence: David Černý.

42:32
    Březina se snažil s kotoučem natlačit od levého mantinelu před Skokana. Jeden z obránců mu to však nedovolil a pouze ho natlačil do branky, kterou Březina posunul.

41:16
    Oba týmy hrají v plném počtu.

40:55
    Jakub Veselý dokázal tečovat střelu od modré, kterou vyslal jeden z jeho spoluhráčů pouze do lapačky připraveného Altrichtera.

40:05
    Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a s kotoučem momentálně kombinují ve vlastním pásmu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:02.

Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme se branky nedočkali a stav utkání je tak stále 1:2. Ve druhé třetině jsme mohli sledovat vyrovnaný hokej, kdy se do šancí dostávali oba mančafty. Brankáři Ondřej Skokan na domácí straně a Martin Altrichter na straně hostů však předváděli skvělé zákroky a kotouč tak za svá záda nepustil ani jeden z nich. Na další branky si tak budeme muset počkat do závěrečné třetiny, jestli vůbec se ještě nějaké branky dočkáme.

40:00

39:17
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Adam Studený – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Martin Bláha – 2 min., hrubost).

39:13

39:00
    Běží poslední minutka druhé třetiny.

38:46
    Hosté se momentálně nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

37:44
    Lauko se dostal s kotoučem do útočného pásma. Tam však následně špatně přihrál a hrát tak mohou opět hosté.

37:13
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Kleiner – 2 min., držení protihráče).

36:48
    David Černý se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho následný jedovatý pokus však Altrichter znovu fantasticky chytil!

36:30

35:56
    Rendla se dostal ke kotouči těsně před Skokanem. Střela mu však nevyšla podle představ a Skokan tak kotouč v pohodě chytil.

35:15
    Mežnar pouze zavezl kotouč do útočného pásma a následně o něj přišel.

34:25

33:27
    Ondřej Bláha se ocitl zcela osamocen s kotoučem před Skokanem, toho však následně prostřelit nedokázal. Skokan předvedl proti jeho následné střele skvělý zákrok.

32:54
    Vojtěch Svoboda se dostal s kotoučem podél levého mantinelu až ke střele z levého kruhu. Jeho následný střelecký pokus mířený ke vzdálenější tyči však skončil pouze na tyči!

32:25
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Tomáš Březina.

31:57
    Müller vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho povedený pokus dokázal Skokan vyrazit pouze k dojíždějícímu Husarikovi. Ten však kotouč minul, a tak z této šance nakonec nic nebylo.

31:22
    Jaroš nahodil kotouč na branku od modré čáry. Ten však následně skončil pouze v lapačce Altrichtera.

30:42
    Mežnar se dostal ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus však zblokoval jeden z obránců mimo tři tyče.

29:23

28:36
    Domácí si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.

28:03
    Husarik vyslal na branku střelu z levého kruhu, ale branku minul.

27:25

26:35

25:12

25:07
    Jakub Lauko dostal nabito na modrou čáru, ale jeho následnou bombu Altrichter dokázal vyrazit do rohu kluziště.

24:29
    Procházka vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus však dokázal Altrichter svou lapačkou vyrazit mimo tři tyče.

24:05
    Hosté dokázali vyhodit a můžou tak jít v klidu vystřídat.

23:34
    Domácí se zatím nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

23:12
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Zich – 2 min., hákování).

23:10
    Radek Procházka se dostal s kotoučem středem kluziště až před Altrichtera, toho však nedokázal prostřelit!

21:56
    Prokop vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však dokázal Altrichter svým pravým betonem vyrazit mimo tři tyče.

21:17
    Vít Seemann se dostal ke střele z mezikruží. Jeho tvrdý pokus propadl Altrichterovi pod levým ramenem, ale kotouče si následně všiml jako první jeden z obránců, a ten ho dokázal poslat daleko od své branky.

20:53
    Zelingr napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus však skončil mimo branku.

20:24
    Zdá se, že Altrichter bude v pořádku a zápas tak může pokračovat dále. Vylučovat se nebude.

20:24
    Lauko tvrdě narazil v brankovišti do Martina Altrichtera, a ten je momentálně ošetřován na ledové ploše.

20:05
    Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem do útočného pásma.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:16.

První třetina je za námi. Domácí vstoupili do dnešního utkání velice aktivně, ale po první třetině prohrávají 1:2. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do 14. minuty, když se dokázal prosadit hostující Veber. Následně se podařilo domácím vyrovnat zásluhou Navrátila. Hosté však v samém závěru první třetiny opět udeřili, když se dokázal nadvakrát prosadit Březina. Stav utkání je tak po první třetině 1:2.

20:00

19:19
    Už nám běží poslední minutka první třetiny. Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

18:41
    Hosté se opět dostávají do vedení! TOMÁŠ BŘEZINA se dostal ke střele z mezikruží. Jeho první pokus dokázal zablokovat jeden z obránců. Kotouč se však následně opět odrazil k němu a napodruhé se už Březina nemýlil, neboť kotouč poslal přesně k levé tyči Skokanovy branky. Asistence: Václav Haspeklo.

18:09
    Domácí se nachvíli usadili s kotoučem v útočném pásmu, ale ne na dlouho, neboť o malou chvíli později přišla nepřesná přihrávka a hrát tak mohou hosté.

17:23
    O. Bláha vyzkoušel pozornost brankáře střelou z levého kruhu. Skokan však jeho pokus bez problémů chytil.

16:37
    Domácí vyrovnávají na 1:1! JAKUB NAVRÁTIL dostal skvělou přihrávku před branku od Ouřady. Ten si následně naznačením střely položil brankáře a střelou pod břevno vyrovnává na 1:1. Asistence: Kryštof Ouřada.

15:27
    Jakub Kleiner vyslal na branku tvrdou střelu z pravého kruhu. Jeho tvrdý střelecký pokus však Altrichter v pohodě chytil do své lapačky.

14:43
    Jakub Navrátil tak dlouho míchal s kotoučem na útočné modré, až ho o něj obral jeden z obránců.

14:16

13:39
    Ondřej Bláha se dostal ke střele z mezikruží, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce do bruslí.

13:20
    Hosté se dostávají do vedení! VÁCLAV VEBER dostal přihrávku do mezikruží a následnou střelou do levého horního růžku branky nedal Skokanovi sebemenší šanci kotouč chytit. Asistence: Pavel Husarik a Martin Bláha.

12:50
    Jakub Navrátil se ocitl zcela osamocen s kotoučem v těsné blízkosti hostující branky. Jeho následný střelecký pokus mířený do horní poloviny branky dokázal Altrichter skvěle chytit.

12:15
    Jakub Veselý se snažil překonat brankáře soupeře backhandovou střelou z mezikruží. Jeho střelecký pokus však neprošel přes jednoho z clonících obránců.

11:24

11:12
    Jakub Lauko se dostal s kotoučem podél levého mantinelu až ke střele z levého kruhu. Altrichter však jeho následný střelecký pokus mířený ke vzdálenější tyči dokázal vyrazit mimo tři tyče.

10:37
    M. Bláha vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus Skokan vyrazil pouze k Matyášovi Rendlovi, který však z dorážky poslal kotouč pouze do betonu brankáře Skokana.

09:58
    Další střelu na branku vyslal od modré čáry Svoboda. Jeho pokus však zblokoval jeden z obránců mimo tři tyče.

09:35
    Veber vyslal na branku slabou střelu od modré, se kterou si Skokan neměl větší potíže.

09:24
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Koblížek – 2 min., hákování).

08:58
    Stůj se dostal ke kotouči těsně před Skokanem. Ke střele se ale nedostal.

08:17
    Eric Mežnar se dostal s kotoučem středem kluziště až před Altrichtera, toho však střelou mezi betony překonat nedokázal.

07:47
    Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

07:05
    M. Bláha vyzkoušel pozornost brankáře střelou z vrcholu pravého kruhu. Skokan však neměl žádný problém kotouč chytit.

06:35
    Štochl napřáhl ke střele od modré čáry. Střela mu však nesedla a kotouč tak skončil pouze v lapačce připraveného Altrichtera.

05:54
    Haspeklo se dostal ke kotouči na modré čáře. Následně vyslal na branku střelu, se kterou si však Skokan poradil.

05:05
    Ouřada se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho střelecký pokus se mu však vůbec nepovedl a Altrichter tak kotouč v pohodě chytil.

05:00
    Kleiner se dostal ke střele od modré čáry. Jeho pokus však zblokoval jeden z obránců mimo tři tyče.

04:29

03:41
    Radek Procházka vyslal na branku střelu od modré. Altrichter však jeho pokus dobře viděl a kotouč tak bez problémů chytil.

03:05
    Do dalšího samostatného úniku se dostal Jakub Veselý, ale ani on nedokázal prostřelit kličkou do backhandu Martina Altrichtera.

03:04

02:29
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Václav Veber – 2 min., sekání).

02:28
    Jakub Lauko se dostal ve vlastním oslabení do samostatného úniku, ale na Altrichtera nevyzrál.

02:08
    Hosté se teď vůbec nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.

01:53
    Kotouč skončil mimo kluziště. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

01:28
    Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a sami se tak vyhodili do středního pásma.

01:04
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vít Seemann – 2 min., hákování).

00:46

00:05
    Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují ve svých tradičních bílých dresech, hosté dnes oblékli tmavě modré dresy.

x

Rytíři Kladno – Piráti Chomutov 4:7
    Piráti Chomutov – Rytíři Kladno 3:1
    Rytíři Kladno – Piráti Chomutov 6:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)

Rytíři Kladno se momentálně nachází v tabulce na šesté příčce se čtrnácti body. Po čtrnácti odehraných zápasech mají na svém kontě 3 výhry, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po prodloužení a 8 proher v normální hrací době. Venku zatím Rytíři odehráli sedm zápasů, ze kterých 2x vyhráli, 1x prohráli po prodloužení, 1x vyhráli po prodloužení a 3x prohráli v normální hrací době.

Posledních 5 zápasů

HC Sparta Praha – Rytíři Kladno 4:5
    Rytíři Kladno – HC Letci Letňany 3:6
    Rytíři Kladno – HC Litvínov 8:2
    HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno 5:1
    Rytíři Kladno – HC Plzeň 1929 2:3

Piráti Chomutov se momentálně nachází v tabulce na první příčce s dvaatřiceti body. Po dvanácti odehraných zápasech mají na svém kontě 9 výher, 2 výhry po prodloužení či nájezdech a 1 prohru po prodloužení. Na domácím kluzišti zatím Piráti odehráli šest zápasů, které všechny vyhráli.

Piráti Chomutov – HC Litvínov 8:1
    Piráti Chomutov – HC Plzeň 1929 5:4
    HC Slavia Praha – Piráti Chomutov 3:4 po prodloužení
    Piráti Chomutov – HC Letci Letňany 4:2
    Piráti Chomutov – HC Sparta Praha 4:2

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 15. kola NOEN Extraligy staršího dorostu mezi chomutovskými Piráty a kladenskými Rytíři.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 17. Navrátil (Ouřada), 44. Lauko (Černý), 46. Navrátil (Veselý, Štochl), 51. Lauko (Černý, Studený), rozh. náj. Studený – 14. Veber (Husarik, M. Bláha), 19. Březina (Haspeklo), 51. Kalaj (Penc), 54. Svoboda (Müller)

2:1   Studený (CHM)

Piráti Chomutov: Skokan (Běhula) – Štochl, Seemann, Procházka, Kleiner, Studený (C), Jarý, Viktorin – Veselý, Prokop, Černý, Mežnar, Lauko, Hradecký, Jaroš, Navrátil, Koblížek, Ouřada
    Rytíři Kladno: Altrichter (Jiroušek) – Zelingr, Veber, Zich, Haspeklo, Kryll, Müller – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Stůj, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Kalaj

Rozhodčí: Hlinka – Mašek, Sládek