Celta Vigo – Ajax 2:2 (kon.) | Standard – Panathinaikos 2:2 (kon.) | Šachtar – Gent 5:0 (kon.)
Konyaspor – Braga 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Schalke 0:1 (kon.) | Salzburg – Nice 0:1 (kon.)
Karabach – PAOK 2:0 (kon.) | Liberec – Fiorentina 1:3 (kon.) | Beer Ševa – Sparta 0:1 (kon.)
Inter – Southampton 1:0 (kon.) | FCSB – Curych 1:1 (kon.) | Osmanlispor – Villarreal 2:2 (kon.)
Olympiakos – Astana 4:1 (kon.) | Manchester Utd. – Fenerbahce 4:1 (kon.) | Feyenoord – Zorja Luhansk 1:0 (kon.)
Young Boys – APOEL 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Qäbälä 1:0 (kon.) | Mohuč – Anderlecht 1:1 (kon.)
Dundalk – Zenit 1:2 (kon.) | Alkmaar – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.) | AS Řím – Austria 3:3 (kon.)
Plzeň – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | Genk – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Rapid – Sassuolo 1:1 (kon.)
Inter Milán
1:0 (0:0)
Southampton FC
Čtvrtek 20.10.2016, 19:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Evropská liga • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost. Přeji dobrou noc a těším se na další shledání u textových přenosů, do té do by na počtenou! (21:06:11)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:14.

Zápas končí nejtěsnější možnou výhrou Interu, který sice dohrával o deseti lidech, dokázal ale v posledních minutách neprodyšně uzavřít své vápno a i díky skvělému Handanovičovi dnes bere parta kouče De Boera první body v letošním ročníku Evropské ligy.

Stejně jako v prvním poločase byli i v tom druhém alespoň ze začátku aktivnější hosté. Jay Rodriguez dokonce skóroval, pomohl si při tom ale faulem a branka tak nemohla být uznána. Do hry se pak dostali i domácí, Icardi ale svoji šanci neproměnil. Co se nepovedlo domácímu kapitánovi, to dokázal v 67. minutě Antonio Candreva, jenž využil povedený centr Santona a propálil Forstera z pozice u penaltového puntíku. 10 minut po úvodním a zároveň i jediném gólu byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Marcelo Brozović, i bez něj se ale Nerrazzurri v posledních 15 minutách dokázali ubránit a výhru udrželi.

90+5

Počet zákroků brankáře Fraser Forster (SOT) – 0.

Počet zákroků brankáře Samir Handanovič (INM) – 3.
    90+5.

90+5
    Celek z jihu Anglie se stále žene za vyrovnáním, po Boufalově průniku zleva zakončoval z halfvoleje James Ward-Prowse, bránu ale minul.

90+3
    Hosté to tentokráte rozehráli nakrátko, obstarali to Boufal a Ward-Prowse. Nic z toho ale není a Nerrazzurri jsou blízko výhře.

90+2
    Svatí vybojovali další rohový kop, exekutorem této akce bude James Ward-Prowse.

90+2
    Inter se v posledních minutách brání už jen z posledních sil, stále se ale domácím daří držet protihráče daleko od Handanovičovy brány.

90+1
    Nad rámec druhé půle nastavil litevský rozhodčí rovných pět minut!

90+1
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Juto Nagatomo, přichází Danilo D'Ambrosio.

90
    Vzápětí je Charlie Austin nachytán v postavení mimo hru, tohle je přesně to, co teď domácí potřebují. Pozdrží trochu času a navíc ještě vystřídají.
    88.

88
    Po rohovém kopu přežil Inter vlastní smrt! Nejprve skončila hlavička van Dijka za brankovou čárou díky skvělému zákroku Handanoviče, jenž se natáhl k levé tyči, a vzápětí po následném rohu zakončoval nebezpečně Austin, ale Samir Handanovič byl zase na svém místě!

87
    V početní výhodě hrající Southampton se žene za vyrovnáním, čas se ale Puelovým svěřencům proklatě rychle krátí.