Laval – Montpellier 0:2 (kon.) | Nantes – Angers 2:1 (kon.)
0:2 (0:1)
Montpellier HSC
Úterý 25.10.2016, 18:45 • Stade Francis Le Basse, Laval • Coupe de la Ligue

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Stade Lavallois Mayenne a ligovým Montpellier, který je mírným favoritem tohoto zápasu.

Stade Lavallois Mayenne FC hraje druhou ligu a nevede si zrovna nejlépe, protože je s osmi body na posledním místě v tabulce. Z dvanácti zápasů Laval pouze jednou vyhrál. V poháru hrál nejdříve doma s Troyes a vyhrál 1:0. Pak se představil na hřišti Orleans, kde vyhrál v prodloužení.

Montpellier HSC na tom není v lize také nejlépe. Na svém kontě má deset bodů a nachází se až na sedmnáctém místě. Hosté mají problémy hlavně v obraně, protože inkasovali už 23 branek, což je nejvíce z celé soutěže. V poháru ještě Montpellier neodehrál žádný duel, tedy alespoň v tomto ročníku.

Poslední vzájemné zápasy

Laval – Montpellier 0:2
    Montpellier – Laval 1:2
    Laval – Montpellier 1:3
    Montpellier – Laval 3:1
    Laval – Montpellier 0:0

Stade Lavallois Mayenne FC: Hautbois – Afougou, Alla (C), Apindangoye, Dembele, Etinof, Monfray, Mukiele, Ndiaye, N´Sikulu, Perrot
    Náhradníci: Bayard, Cappone, Coutadeur, Couturier, Malonga, Moyo, Saint-Louis

Montpellier HSC: Pionnier – Berigaud, Boudebouz, Camara, Deplagne, Hilton (C), Lasne, Marveaux, Mounie, Poaty, Saint-Ruf
    Náhradníci: Ligali – Mongongu, Roussillon, Sanson, Sessegnon, Skhiri, Vanden Borre.

Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Vše je připraveno, jdeme na to.

1

1
    Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
    Diváků na pohárový duel příliš nedorazilo.

3
    Domácí začali velmi aktivně. Hned se dostali k míči a hraje se hlavně na polovině Montpellieru, ale zatím na první střelu čekáme.

5
    Útočné snažení hostů skončilo faulem a na tahu je tedy opět druholigový celek, který začal ve velkém stylu.

6
    První rohový kop v tomto utkání pro Montpellier.

7
    Montpellier právě vstřelil branku!
    A hned je z toho úvodní branka. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal STEVE MOUNIÉ, který nezaváhal a poslal favorita tohoto zápasu do vedení 1:0.

8
    Domácí se hned vydali dopředu a nakonec vybojovali svůj první rohový kop.

9
    A po chvilce je tu druhý rohový kop pro Laval.

10
    Ani z jednoho rohu nic nebylo a nyní se tedy stav nemění. Montpellier po brance Mouniého vede nad Lavalem 1:0.

12
    Domácí se snaží něco vymyslet na polovině svého soupeře, ale ten zatím velmi dobře brání. Laval to nebude mít vůbec jednoduché.

13
    I tentokrát to Montpellier zvládl na jedničku. Hosté jsou u míče a kombinují na své polovině.
    Steve Mounié, střelec úvodní branky.

15
    Ale směrem dopředu hosté nic nevymysleli a na tahu byl Laval, ale akce domácích skončila pouze nepřesným centrem.

17
    Žlutou kartu dostává Monfray (Stade Lavallois Mayenne FC).

18
    Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci, ale ani z té se nic neurodilo a u míče už jsou domácí fotbalisté.

20
    Je za námi úvodních dvacet minutek. Hosté vedou 1:0 a myslím si, že se rozhodně nenudíme.

22
    Domácí dlouho kombinovali na polovině Montpellieru, ale nakonec z toho byla pouze nepřesná střela, kterou se prezentoval Ndiaye.

23
    Rohový kop pro Laval.

24
    Ale ani ze svého čtvrtého rohu domácí nic nevytěžili a stále tedy prohrávají nejtěsnějším možným rozdílem. Jsou ale o poznání aktivnější, než Montpellier.

26
    A další akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

28
    Obraz hry je stále stejný. Domácí jsou aktivnější a tlačí se dopředu, ale Montpellier se v pohodě brání.

30
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních patnáct minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky, nebo si budeme muset počkat po změně stran.

32
    Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale nakonec vše skončilo nepřesnou přihrávkou na Lasneho.

33
    A další útok Montpellieru skončil ofsajdem. Na tahu jsou tedy opět domácí fotbalisté.

35
    A do zakončení se opět dostal aktivní Ndiaye, ale ani tentokrát nedokázal trefit domácí branku a rozehrávat tak bude Pionnier.

37
    Žlutou kartu dostává Berigaud (Montpellier HSC).

39
    Domácí jsou stále aktivnější, ale v zakončení se jim nedaří podle představ a Montpellier kráčí za postupem.

41
    První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci, tak uvidíme, zda se ještě něco zajímavého dočkáme.

43
    Domácí drží míč a snaží se ještě něco vymyslet, zatím ale kombinují daleko od hostující branky.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45+1

První poločas je za námi. Domácí byli aktivnější, ale lépe to zvládli hosté, kteří po brance Mouniého vedou nad Lavalem 1:0. Je jasné, že ve druhém poločase to ještě bude hodně zajímavé a máme se tak na co těšit.

Druhý poločas začne přibližně v 19:45.

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

46

48
    Domácí vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně a stále se hraje na polovině Montpellieru.

49
    Domácí jsou aktivnější, ale už prohrávají o dvě branky a nevypadá to s nimi vůbec dobře. Po rychlé akci se prosadil KÉVIN BÉRIGAUD a vypadá to, že o postupujícím je rozhodnuto.

51
    Domácí jsou opět u míče a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Pionnier.

53
    Ale hosté se rychle dostali k míči a hned šli dopředu. Nakonec akci zakončil Mounié, ale jeho rána byla nepřesná.

55
    Domácím nelze upřít snahu, ale ve finální fázi je to zatím velké trápení a Pionnier příliš práce neměl.

57
    Ale i tentokrát se Montpellier ubránil. Hosté drží míč na své polovině a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.

59
    Ale hosté směrem dopředu nic nevymysleli a na tahu už jsou opět domácí fotbalisté.

61
    Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že hosté zatím vedou o dvě branky, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

63
    Střídání v týmu Stade Lavallois Mayenne FC: ze hřiště odchází Etinof, přichází Saint-Louis.

65
    Střídání v týmu Stade Lavallois Mayenne FC: ze hřiště odchází Alla, přichází Bayard.

67
    Domácí se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale zatím se jim to nedaří a vypadá to, že do dalšího kola postoupí Montpellier.

69
    Střídání v týmu Stade Lavallois Mayenne FC: ze hřiště odchází Dembele, přichází Coutadeur.

71
    Do zakončení se dostal domácí Bayard, který je na hřišti jen několik minut, ale ani jeho projektil nebyl přesný.

73
    A o další střelu se postaral Apindangoye, jenže ani tentokrát nemusel hostujcí brankář zasahovat.

74
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Poaty, přichází Roussillon.

76
    Žlutou kartu dostává Saint-Ruf (Montpellier HSC).

78
    Domácí jsou jasně aktivnější, ale v zakončení se jim nedaří. Nyní pálil Coutadeur, ale jeho rána přesná nebyla a rozehrávat tak bude Pionnier.

80
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mounié, přichází Sessegnon.

82
    Na druhé straně se do zakončení dostal Roussillon, ale ani jeho rána neměla gólové parametry.

84
    Hosté kontrolují své vedení a troufám si tvrdit, že o postupujícím je rozhodnuto.

86
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Marveaux, přichází Sanson.

88
    Domácí kombinují na polovině svého soupeře, ale ke střele se nemohou dostat. Montpellier se v pohodě brání.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90+3
    Hráči Montpellieru drží míč a čekají na závěrečný hvizd, který přijde za malý okamžik.

90+4
    Nakonec celé snažení hostů skončilo ofsajdem a více se už zřejmě nestane.

90+4

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byli aktivnější domácí fotbalisté, ale branky dávali hosté. Nejdříve se trefil Mounié a druhou branku přidal Bérigaud, takže Montpellier vyhrál nad Lavalem 2:0 a postoupil do dalšího fáze poháru.

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:36:14)