Magnitogorsk – Novokuzněck 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Ufa – Omsk 2:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Riga 2:1 (2:1 po s.n.) | Viťaz – Jokerit 1:2 (kon.) | Soči – N.Novgorod 1:2 (kon.)
HK Soči
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 26.10.2016, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

37:15
    Teď už je mi to jasné. Vjačeslav Kuljomin dohrál u mantinelu před střídačkami Ivana Zacharčuka, jenže při hitu si povyskočil a trefil útočníka domácích ramenem do obličeje. Je z toho zcela jasných pět minut za faul loktem, takže i osobní trest do konce utkání.

Na vyloučení: 6-4.
    Vyšší tresty: 2-2.

21:28
    Rozhodčí dneska prostě odmítají hru v pěti, ale to je způsobeno i fauly, které opravdu jsou. Hráči jsou hodně nedisciplinovaní. Dvě minuty za hákování nyní dostává Carter Ashton a i domácí budou mít za okamžik přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 6-5.
    Vyšší tresty: 2-0.

20:58
    Síly na ledě se na chvilku vyrovnají. Dvě minuty dostává právě Sam Lofquist, který si v souboji se Zacharčukem pomohl držením jeho hole.

19:43
    Ivan Glazkov zase trošku naplňuje trestnou lavici domácích, kdž jde ven za podražení.

Na vyloučení: 6-3.

15:57
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává také hostující Dmitrij Šulenin. Soči má možnost ke korekci zatím hodně nepříznivého stavu.

Na vyloučení: 5-3.

14:49
    Přesilovou hru dvou mužů navíc si Torpedo příliš dlouho neužilo, neboť Fredrik Pettersson dostává dvě minuty za sekání. S vyloučením se nám nyní opravdu roztrhl pytel. Pokračovat se bude v přesilovce hostí čtyři na tři.

Na vyloučení: 5-2.

13:27
    Domácí se budou znovu bránit a tohle už se Vjačeslavu Bucajevovi na lavičce domácích asi moc nelíbí. Nutno však říct, že Soči hraje hodně zakřiknutě a defenzívně. Eric O'Dell je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-1.
    Vyšší tresty: 1-0.

11:21
    No, Arťom Ťomilin se rozhodne nevyspal do růžové. Jen co se vrátil z trestné, jde na ní znova. 2+10 minut za napadení zezadu jsou toho jasným důkazem. Menší trest si za něj odpyká Vadim Ščegolkov.

Na vyloučení: 3-1.

08:40
    Nyní se již píská, byť předešlý faul byl více evidentní. Arťom Tomilin jde ven na dvě minuty za podražení u mantinelu v obranném pásmu.

Na vyloučení: 2-1.

02:45
    No jo, tohle byl jasný háček Michaila Mamkina na Kirilla Rasskazova, který se z levé strany řítil na branku. Přišel rovnou v zakončení a domácí bek může být rád, že z toho není trestné střílení.

Na vyloučení: 1-1.

00:26
    Již po půlminutě hry je vyloučen hostující obránce Ivan Višněvskij, který jde ven za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 60. O'Dell (Krikunov, Levickij) – 13. Daugavinš (A. Potapov), 16. K. Vorobjov (Daugavinš)

HK Soči: Barulin – Alexandrov, Ibragimov, Mamkin, S. Kuzněcov, Glazkov, Mamašev – O'Dell, I. Zacharčuk, Levickij – Padakin, Krikunov, Ignatuškin – Jacenko, Tolpeko, Morozov – Tomilin, Ščegolkov, Dělnov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov – M. Osipov, K. Vorobjov, Jegoršev, I. Višněvskij, Lofquist, Šulenin, Kolganov – Ashton, Rasskazov, Žerděv – Daugavinš, Frolov, D. Sjomin – Šurakov, Pettersson, Gračjov – D. Iljin, Urakov, A. Potapov – V. Kuljomin.

Rozhodčí: Alexej Bělov, Denis Naumov – Eduard Metalnikov, Alexander Sirotkin