Novokuzněck – Soči 1:0 (2:0 po s.n.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Omsk – N.Novgorod 2:1 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.)
Ufa – Toljatti 4:2 (kon.) | Minsk – Vladivostok 0:3 (kon.) | Jokerit – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)

58:31
    Jenže vylučovat se bude i na domácí straně! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Jesse Joensuu!

57:49
    Jokerit dostává šanci rozhodnout! Domácí budou hrát přesilovku! Vladimir Malevič totiž dostává dvě minuty za krosček.

42:18
    Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje také Jokerit! Dvě minuty za sekává dostává Teemu Ramstedt!

34:51
    Další přesilovka pro hostující celek! Antti Pihlström držel za domácí brankou Tomáše Zohornu a dostává dvě minuty!

30:25
    Bude se znovu vylučovat! Amur si zahraje další přesilovou hru! Jokerit dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě!

27:29
    Amur si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Niemi!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. Regin (O'Neill, Joensuu), 16. O'Neill (A. Kulda, Joensuu), rozh. náj. O'Neill – 2. T. Zohorna (Kuusela), 52. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Malevič)