HC Litvínov – Kobra 10:1 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:5 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Vsetín – Zlín 2:6 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 3:8 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 8:4 (kon.) | Havířov – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – Kladno 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 7:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Warriors Brno 5:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:5 (0:1 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 10.11.2016, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

59:14
    O jihlavském vítězství je celkem rozhodnuto, jelikož Dominik Suk před vlastní brankou podrazil jednoho z jihlavských hráčů. Dnes takjde tento obránce Boleslavi již potřetí na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-6.

55:42
    Za vlastní brankou povalil Valentýn Smolko na led soupeře, za což je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 3-5.

36:37
    Dominik Suk dnes podruhé míří na trestnou lavici. Poprvé to bylo z sedmnácté minutě za hákování, nyní jde ven za podražení.

Na vyloučení: 2-5.

28:51
    Po delším čase bude hrát oslabení také Mladá Boleslav po tom, co Jakub Zajíček padl soupeři pod nohy.

Na vyloučení: 2-4.

25:25
    Druhé vyloučení na jihlavské straně. Nyní jde ven Filip Křišta, který v útočném pásmu dle sudího Suchého podrazil soupeře.

Na vyloučení: 2-3.

20:00
    Jihlavští hokejisté půjdou do druhé třetiny v oslabení, jelikož jejich prvním vyloučeným hráčem je Miroslav Juda, jenž jde ven za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-3.

16:19
    Potřetí jde ven hráč Mladé Boleslavi. Tentokrát se provinil Dominik Suk hákováním.

Na vyloučení: 0-3.

10:41
    Boleslavští se budou podruhé v první třetině bránit. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě si odsedí Dominik Chwastek.

Na vyloučení: 0-2.

03:24
    Minutu po inkasovaném gólu budou hrát Mladoboleslavští oslabení. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Lukáš Novotný.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Najman (V. Brož, Kŕišta), 5. Menšík (Smolko, V. Brož), 17. Menšík (V. Brož, Najman), 31. Čermák (Juda, Zadražil), 34. Najman, 43. Čermák (Chlubna, Chvátal) – 51. Dlask (Simon), 57. Moucha (Dobša, Dlask)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – P. Brož, Smolko, Chvátal, Rašín, Barák, Křišta, Winkler – V. Brož, Najman, Menšík – Chlubna, Juda, Krajíček – Mihulka, Čermák, Zadražil – Kaltounková. Trenér: Petr Svoboda
    BK Mladá Boleslav: Rylich (31. Krinwald) – Dobrkovský, Rudolph, Hes, Sýkora, Novotný, Suk – Moucha, Sirotek, Dobša – Chwastek, Závora, Kubart – Simon, Zajíček, Dlask – Bartoň. Trenér: Tomáš Černík

Rozhodčí: Suchý – Kotlík, Šťastná