Buffalo – New Jersey 1:2 (po pr.) | Toronto – Philadelphia 6:3 (kon.) | Ottawa – Los Angeles 2:1 (kon.)
Chicago – Washington 2:3 (po pr.) | Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Edmonton – Dallas 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
Winnipeg Jets
Sobota 12.11.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL
    Mikko Rantanen se radoval z první trefy v NHL.

Československá stopa v utkání

Marko Daňo (WPG) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:58

Hvězdy utkání

1. Rene Bourque (COL) – 2+0
    2. Blake Wheeler (WPG) – 1+1
    3. Mikko Rantanen (COL) – 1+0 (05:52:07)

Domácí nakonec vyhrávají velmi štastnou brankou v prodloužení, jejímž střelcem byl označen Rene Bourque. Já se s Vámi loučím a přeji příjemné sobotní probuzení!

61:23 Rene BOURQUE - 3:2

61:23
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Jestliže při šanci MacKinnona měli hosté štěstí, nyní si museli vybrat smůlu nejméně na rok dopředu! Nikolaj Ehlers vybojoval puk v rohu svého pásma, avšak poslal ho přímo na svého brankáře, kterému zapadl kotouč smolně do vlastní brány. Střelcem této branky byl označen RENE BOURQUE. Bez asistence.

61:04
    Wheeler mířil nikým neatakován na Varlamova, vystřelil, jenže na ruského brankáře nevyzrál!

60:26
    Rantanen předal puk MacKinnonovi, který vyjel před hostující bránou a po krátké kličce zakončil. Hutchinsonovi nyní nejspíš pomohla tyč!

60:06
    Buly vyhráli domácí, u puku je Barrie.

60:01

Třetí třetina byla bezgólová, a tak uvidíme prodloužení. Největší šanci této periody měl nejspíš Connor, jenže Varlamov dokázal hbitě vytrčit beton, čímž jeho pokus zlikvidoval. Domácím hrdinou se mohl stát člen čtvrté formace Mitchell, jenže tváří v tvář Hutchinsonovi neuspěl.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Zadorov skvěle přečetl hru, když upálil jednomu z hokejistů v bílém puk z hole.

58:54
    Domácí si v přesilové hře nevypracovali žádnou velkou šanci, hosté jsou v plném počtu.

58:28
    Jeden z hráčů Winnipegu vyhazuje puk vysokým bekhendovým obloukem.

58:02
    Burmistrov se svým spoluhráčem nyní dobře zaměstnali domácí hráče za jejich bránou.

57:34
    Finský borec Rantanen neudržel útočné pásmo, Winnipeg se prozatím ubránil.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 22. Rantanen (E. Johnson, MacKinnon), 30. R. Bourque (Barrie, Landeskog), 62. R. Bourque – 34. Wheeler (Ehlers), 36. Scheifele (Wheeler, Ehlers)

Colorado Avalanche: Varlamov – E. Johnson, Zadorov, Barrie, Gelinas, Beauchemin, Ťutin – Rantanen, Duchene, MacKinnon – R. Bourque, Söderberg, Landeskog (C) – Iginla, Grigorenko, Colborne – J. Mitchell, Martinsen, McLeod.
    Winnipeg Jets: Hutchinson – Byfuglien, Morrissey, Myers, Enström, Trouba, Chiarot – Laine, Scheifele, Ehlers – Wheeler (C), Petan, Connor – B. Tanev, Lowry, Copp – Thorburn, Burmistrov, Daňo.