Zlín – Olomouc 9:1 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Poruba – Přerov 3:2 (kon.) | Třinec – Vsetín 5:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
HC Motor České Budějovice
Sobota 12.11.2016, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 16. kolo

Děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajnů! (14:08:30)

Ve třetí třetině nakonec padla jediná rozhodující branka, vstřelil jí v přesilovce liberecký útočník Dospěl a tak rozhodl o zisku třech bodů pro Tygry. Motor se k závěrečnému tlaku dostal až v poslední minutě, Tygři však i díky veliké obětavosti dokázali domácí branku uhájit a připisují si skalp lídra tabulky z Českých Budějovic.

59:49
    Křepelka teď zblokoval střelu a následně se u podařilo puk vyhodit.

59:45
    Nahození sbírá Zajíček do rukavice a rychle rozehrává na svého obránce.

59:07
    Oddechový čas pro hosty.

59:05
    Dvořák se patrně srazil s některým z hráčů, protože leží na ledové ploše. Vypadá to ale, že bude v pořádku.

58:47
    Puk si vyměnili Rychlovský se Starým, druhý jmenovaný vystřelil, ale střela se mezi tři tyče nevešla.

58:13
    Liška přihrával na volného Vomáčku, tomu se ale nepodařilo Dvořáka překonat!

57:25
    Žůrek teď přihrávkou trefil jen brusle svého spoluhráče a nescházelo mnoho aby se puk odrazil na hůl jednoho z Jihočechů.

56:36
    Strnad neúnavně napadá rozehrávku Motoru.

55:59
    Janoch hledal zadovkou zpoza branky někoho ze svých spoluhráčů, Liberčtí ale byli u puku dřív.

54:46
    Dospěl se protáhl okolo obránce Kubíčka, připravil ho o puk a nahrál Rychlovskému, který ovšem promáchl.

53:38
    Dospěl s Křepelkou operují za brankou Budějovic. Obránci Jihočechů jsou ale důrazní.

52:16

51:37
    Motoru se daří vyhodit a liberecká přesilovka se chýlí ke konci.

50:48
    Žůrek dobře pracuje na modré čáře a rozdává puky. Střelou se nyní prezentoval Jiruš.

49:52
    A je tu další přesilovka pro Liberec. Grossmann (CEB) podrazil jednoho z Tygrů.

48:58
    Motor se na změnu skóre snaží odpovědět aktivní hrou a důrazným napadáním.

Jaroslav Vondrák

Branky a nahrávky: 23. Cikhart (Rychlovský, Dospěl.), 37. Rychlovský (Dospěl, Cikhart), 48. Dospěl (Adamec, Rychlovský) – 23. Čížek (Novák, Houdek), 29. Škvarek (Ryba)

Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Hosnedl) – Holec, Kovář, Adamec, Hampl, Žůrek, Starý, Kollert – Pray, Rychlovský, Dospěl, Jansa, Nikolič, Liška, Drábek, Cikhart, Jiruš, Křepelka, Vomáčka, Strnad, Virág
    HC Motor České Budějovice: Dvořák (Ludvík) – Dvořák, Kubíček, Procházka, Dekret, Řehout, Svach, Remta, Grossmann, Beránek, Novák, Škvarek, Čížek, Houdek, Ryba, Schwartz, Janoch

Rozhodčí: Horinek – Kettner, Svobodová