Jihlava – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:5 (kon.)
Havířov – Třinec 0:2 (kon.) | Letňany – Sparta 1:6 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 3:5 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 3:4 (po pr.) | Kolín – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 2:5 (kon.)
AZ Havířov
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Sobota 12.11.2016, 13:00Extraliga staršího dorostu • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Starší dorostenci AZetu jsou momentálně na 6. příčce tabulky NOEN extraligy staršího dorostu, protože včera prohráli na ledě Vítkovic 0:5.

Dnes hrají se čtvrtými Oceláři z Třince na domácím ledě, pokud ani dnes nebudou bodovat, bude boj o první čtyřku hodně těžký.

Oceláři musí napravovat včerejší zaváhání, když ztratili dobře rozehraný zápas ve Vsetíně. Přestože v zápase neustále vedli, dokázal Vsetín dotáhnout dvoubrankový náskok a odpovědět i na další dvě trefy Třince. Oceláři nakonec padli po samostných nájezdech 4:5.

00:01

00:25
    Zakázané uvolnění zastavilo útok domácích.

01:54
    Domácí Juhász se po Szturcově akci nedostal k zakončení, zatím jsme střelu na branku neviděli.

02:41
    Domácí Piš se vydal na individuální průnik, obkroužil branku a snažil se zasunout k tyči, jenže Ochman se rychle přesunul a skulinku ucpal pravým betonem.

03:44
    Třinec se usadil v útočném pásmu, byla z toho střela Michálka, kterou Dufek bez problémů lapil.

04:52
    Oceláři byli blízko vstřelení branky, když Przybyla předvedl krásnou individuální akci zakončenou střelou, kterou Dufek vyrazil ramenem. Volný puk před Oceláři zametl domácí obránce do rohu.

06:09
    Oceláři jsou aktivnějším týmem, ale z herní převahy si nevytvářejí šance.

07:41
    Ševěčkovu ránu od modré Ochman vyrazil.

07:54
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Raška – 2 min., hákování).

08:11
    Hosté se osvobodili.

09:50
    Domácí nehrají přesilovku nejhůř, ale byly z toho jen dvě střely.

09:54

11:33
    Klocek se dostal do přečíslení s Peterkem, rozhodl se zakončit sám, jenže Dufek jeho ránu vyrazil do rohu.

12:28
    Domácí Ševěček si najel mezi kruhy, ale jeho střelu Ochman vyrazil.

13:32
    Hostující Klocek se dostal k zakončení bekhendem, ale minul branku.

14:19
    Domácí Urban se hnal za nahozeným pukem, Ochman po puku skočil, ale minul jej a kus černé gumy proklouzal kolem pravé tyče jeho branky.

16:18
    Hraje se nahoru dolů, ale chybí střelba.

18:08
    K dobré střele se dostal Pawliczek, ale hostující gólman zasáhl vyrážečkou.

19:33
    Ani jednomu z týmů se nedaří dostat do útočného pásma.

20:00

V první části jsme viděli poměrně vyrovnaný hokej, ale moc hokejové krásy k vidění nebylo. Žádný z týmů nedokázal ze svých šancí vytěžit gól. Proto je po 20 minutách hry stav 0:0.

20:01

20:01
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Třinec – 2 min. zdržování hry/pozdní nástup na led). Trest odpyká Plandor.

21:18
    Hosté v oslabení zahrozili – Przybyla se dostal sám před Dufka, ale ani nadvakrát jej nepřekonal.Domácí gólman vychytal i Peterka a drží AZet.

22:01

AZet v přesilovce nic nevymyslel a málem sám inkasoval.

24:48
    Hosté jsou i nadále aktivnější a zaměstnávají Dufka, ten náporu Ocelářů odolává.

26:26
    Jeden z Třineckých zůstává na ledě, teď mu pomáhají spoluhráči z ledu. Je to Adam Raška, na střídačce se mu věnuje lékař, vypadá to, že bude v pořádku.

27:36
    Janeček se dostal ke střele z úhlu, ale minul horní roh Ochmanovy branky.

28:35
    Hostující Przybyla se dostal k dobré střele v mezikruží, ale mířil jen do středu branky.

29:18
    Zakázané uvolnění AZetu.

31:12
    Hraje se nahoru dolů, ale bez šancí.

32:40
    Hostující Raška obešel obránce a dostal se před Dufka, jenže mířil jen do něj.

33:59
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Klus – 2 min. – hákování).

34:30
    Domácí se dostali v oslabení do brejku, Potočný našel Bambulu, ale jeho bekhednový pokus mezi betony Ochman vyrazil.

35:59

Třinec se v závěru přesilovky usadil v útočném pásmu, ale nic z toho nevytěžil.

36:43

37:08
    Zakázané uvolnění Třince.

37:41
    Domácí Klíma se dostal až před Ochmana, ale ten včasným vyjetím jeho šanci zhatil.

38:00
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Przybyla – 2 min., hákování).

38:48
    Ševěček vypálil dvě dělovky od modré, první Ochman vyrazil, druhá minula branku. Poté domácí dopravili puk do sítě, ale bylo to poté, co rozhodčí přerušil hru pro hru vysokou holí.

40:00

Ve druhé třetině byli aktivnější hostující hráči, ale žádná z jejich šancí gólem neskončila. V závěru třetiny se AZet usadil při přesilvce v útočném pásmu a ostřeloval Ochmana, jenže bez úspěchu. Po čtyřiceti minutách hry je tak stále stav 0:0.

40:01

40:42
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Raček – 2 min., hákování).

41:28
    Domácí se dostali ven ze třetiny, vypadalo to na protiútok, ale nakonec z toho nic nebylo.

41:41
    Hostující Rufer vypálil od modré, Dufek puk se štěstím udržel.

42:02
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Bambula – 2 min., podražení).

42:32
    Oceláři mají drtivý tlak, vše zakončil bombou od modré Michálek, Dufek puk chytá.

42:42
    Domácí ve 4.

43:17
    AZet se osvobodil.

44:02

44:08
    Oceláři byli velmi blízko! Molin netrefil odkrytou Dufkovu branku!

45:41
    Domácí teď mohli udeřit, Klíma zkusil obkroužit Ochmanovu branku, ale gólman hostí zakročil v čas. K dorážce se pak dostal Žídek, ale ani on Ochmana nepřekonal.

46:38
    Další tutovka AZetu – před Ochmana se dostal Pawliczek, jenže jeho bekhend skončil v Ochmanově lapačce.

47:52
    Oceláři se usadili v útočném pásmu.

48:09
    Třinec právě vstřelil branku!
    FILIP INDRST vybojoval puk, najel si mezi kruhy a propálil Dufka. Bez asistence.

49:30
    Hra přerušena, v útočném pásmu zůstal ležet jeden z Třineckých, nakonec sám odjíždí na střídačku.

50:05

50:22
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Kuchař – 2 min., nedovolené bránění).

50:57
    Hosté kombinovali v útočném pásmu, ale nakonec z toho byla jen střela, kterou domácí srazili do ochranné sítě.

51:37
    Domácí Raček ujeli do situace 2 na brankáře, Raček nahrál Pawliczkovi, ale ten nedokázal Ochmana překonat.

52:04
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Marguš – 2 min., krosček).

52:22

53:06
    Oceláři se osvobodili.

54:04

Domácím se nedařilo usadit v útočném pásmu, to je hlavní důvod, proč z přesilovky gól nepadl.

54:40
    Hostující Raška se dostal ke střele z mezikruží, ale minul Dufkovu branku.

55:40
    Probíhá boj o střední pásmo.

56:34
    Hýsek při rozehrávce nechal puk za sebou, čehož využil ADAM RAŠKA, jenž tváři v tvář Ochmanovi nezaváhal a poslal puk do levého horního rohu jeho branky.

Dnešní utkání sleduje 82 diváků.

58:06
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Radzienciak – 2 min., hákování).

58:06
    Oddechový čas pro domácí.

Konec oddechového času.

Domácí hrají bez gólmana se šesti hráči v poli.

58:32
    Závar před Ochmanem, ale gólman Třince tlaku odolává.

58:57
    Pawliczek trefuje tyč! Teď měl Ochman štěstí.

59:15
    Ofsajd zastavil protiútok Třince.

AZet pokračuje bez brankáře.

Oceláři ve třetí části vstřelili dva góly, domácí nedokázali dát gól ani při dlouhé power-play při přesilovce. Hosté si tak poměrně zaslouženě odvážejí 3 body. Tímto se pro dnešek loučím a přeji příjemnou sobotu. (15:33:10)