Rakousko – Irsko 0:1 (kon.) | Gruzie – Moldavsko 1:1 (kon.) | Chorvatsko – Island 2:0 (kon.)
Turecko – Kosovo 2:0 (kon.) | Wales – Srbsko 1:1 (kon.) | Albánie – Izrael 0:3 (kon.)
Lichtenštejnsko – Itálie 0:4 (kon.) | Španělsko – S. Makedonie 4:0 (kon.) | Ukrajina – Finsko 1:0 (kon.)
Turecko
2:0 (0:0)
Kosovo
Sobota 12.11.2016, 18:00 • Antalya Arena (Antalya) [Kapacita: 33 032] • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina I

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:53:14)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Na branky v dnešním utkání jsme si museli počkat až do druhé půle, kdy nejdříve v 51. minutě otevřel skóre utkání Burak Yilmaz a následně v 55. minutě zvýšil na konečných 2:0 Volkan Sen. Hosté se ve druhém poločase prakticky k ničemu nedostali a zaslouženě dnes odchází s porážkou 2:0.

Držení míče: 65% – 35%
    Střely celkem: 14 – 7
    Střely na branku: 8 – 1

90+4

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a rozhodčí tak zápas za pár vteřin ukončí zřejmě za stavu 2:0.

90+2
    Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště a zápas se tak už prakticky pouze dohrává.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minutky.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

88
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se s ním příliš neženou.

87
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Burak Yılmaz, přichází Cenk Tosun.

86
    Perdedajovi se příliš nepovedl centr z pravé strany hřiště a míč tak skončil pouze v zámezí.

85
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

84
    Hosté se ještě snaží vstřelit alespoň jednu branku. To se jim však zatím nedaří, neboť často přicházejí o míč po nepřesných přihrávkách.

83
    Çalhanoğlu to zkusil přímo na branku. Tentokrát jí však vysoko přestřelil.

83
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.

82
    Muriqi dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

81
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

80
    Hostům se teď sice podařilo vstřelit branku, ale ta nemůže být uznána z důvodu ofsajdu, ve kterém se nacházel Berisha. Stav utkání je tak stále 2:0.