Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 1:13 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:4 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 5:1 (kon.)
Šumperk – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 6:5 (po pr.) | Vsetín – Opava 3:0 (kon.)
Bílina – Kobra 6:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 0:11 (kon.)
David Servis – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Tábor – Nymburk 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Písek 4:3 (kon.)
Vrchlabí – Trutnov 2:3 (po pr.)
HC Technika Brno
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 12.11.2016, 17:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 18. kolo

Je dobojováno, Brno vítězí. V závěrečné periodě Technika potvrdila svoji celkovou převahu v utkání gólem v přesilovce. Hráči Kopřivnice se snažili ještě alespoň o snížení, ale Novák byl bezchybný. Domácí tedy vítězí 5:1 a ponechávají si všechny tři body. Ode mě je to pro dnešek vše, budu se těšit zase příště napočtenou. (19:22:43)

59:30
    Boček pálil od modré, Fendrich vyráží.

58:47
    Bustin dostal přihrávku před bránu, ale nedokázal jej trefit.

58:30

58:01
    Hosté vyhazují kotouč pryč z obraného pásma.

57:18
    Šidák nahazoval kotouč, ten následně Benýšek tečoval, ale mimo.

56:29
    Kofroň (KOP) dostává trest dvě plus deset za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest si odsedí Merenda.

56:00
    Nahození domácích končí v lapačce Fendricha,

55:27
    Cívka pálil od modré, Fendrich pokus vyrazil pravým betonem.

55:16
    Domácí vyvíjejí tlak na svatyni hostů. Očividně jsou při chuti a chtějí vstřelit další branku.

54:35
    Rozehrávka se hostům nepovedla a píská se zakázané uvolnění.

54:21
    Hosté drží kotouč za brankou a střídají.

52:53
    Technika právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovku. PETER BUSTIN vystřelil z levého kruhu, kotouč se k němu odrazil zpět od bránícího hráče a zmatený Fendrich neměl šanci zasáhnout. Asistence: Švaňhal, Stehlík

52:45
    Kopřivnice vyhazují kotouč a získávají čas.

52:30
    Hosté hrají ve čtyřech.

51:49
    Červenka (KOP) si jde sednout na dvě minuty za vysokou hůl.

51:43
    Kaluža pálí tvrdou dělovku od modré, ta ale končí v lapačce Fendricha.

50:40
    Hosté vyhazují a osvobozují se ze sevření domácích.

50:20
    Za podražení si odsedí dvě minuty Čintala (KOP).

49:48
    Bartošák přišel ve středním pásmu o kotouč a domácí zakládají protiútok.

59:12
    Švaňhal vyslal tvrdou střelu, Fendrich byl však pozorný.

48:00
    Střelu Krutila Novák vyráží.

47:40

47:00
    Bustin zachytil kotouč ve středním pásmu a založil protiútok. Jeho střelu Fendrich vyráží.

46:43
    Domácí ve čtyřech.

46:10
    Domácí brání seč jim síly stačí a hosté se nemohou dostat do větší šance.

45:41

45:40
    Patrick Brzobohatý si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

45:19
    Teper střílí od modré mimo.

44:43
    Je po přesilovce. Za podražení si jde odsedět dvě minuty Bustin (TEC).

44:34
    Brzobohatý pálí od modré, Fendrich byl pozorný.

43:45
    Domácí střílí ihned po buly, ale Fendrich střelu vyráží.

43:40
    Za vysokou hůl si jde odpykat dvě minuty Poruba (KOP).

43:15
    Stehlík pálí dělovku od modré, tu se ještě pokoušel tečoval Bustin, ale kotouč šel nakonec vedle.

42:52
    Akci domácích přerušuje ofsajd.

42:03
    Nováček jel nájezd, ale jeho blafák Fendrich přečetl a schoval kotouč v lapačce.

42:02
    Merenda hákoval a rozhodčí píská trestné střílení,

41:48
    Po špatné rozehrávce se píská zakázané uvolnění domácích.

41:29
    Hosté uklidňují hru a střídají.

40:38
    Čtvrtníček dostal přihrávku mezi kruhy, ale na poslední chvíli mu kotouč odskočil z hokejky.

40:01
    Začíná třetí třetina. Úvodní buly vyhrávají domácí.

40:01

Ve druhé třetině domácí dokázali opět dvakrát skórovat, ale ke konci tahali za kratší konec a Kopřivnice dokázaly snížit. Zápas ještě tedy není rozhodnutý a hosté se určitě budou v závěrečné periodě snažit vyrovnat ze všech svých sil. Další třetina začne přibližně v 18:43.

40:00

39:30
    Další zakázané uvolnění hostů.

39:05
    Hosté vyhazují přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.

38:58
    Rozhodčí píská útočícího hráče v brankovišti. Vhazuje se ve středním pásmu.

37:40
    Poruba se obtočil kolem branky a hledal spoluhráče, kterému by nahrál, ale byl odstaven od kotouče.

37:10
    Fendrich schovává nahození ve své lapačce.

36:40
    Kofroň pálil ihned po buly, tento pokus však Novák vyrazil levým betonem.

36:25
    Bustin dorážel odražený kotouč, ale trefil pouze připraveného Fendricha.

35:17
    Bustin pálil z ostrého úhlu a střela dělala Fendrichovi problémy, ale nakonec se mu ji podařilo vyrazit.

35:04
    Nahození od modré končí v lapačce Fendricha.

34:27
    Hoďa pálí dělovku od modré a trefuje tyčku.

33:53
    Porubu zastavil obránce a Technika může založit protiútok.

33:32
    Červenka tvrdě pálí z levého kruhu, ale Novák byl pozorný a kotouč schoval ve své lapačce.

33:12
    Akci domácích překazil ofsajd.

32:04
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku. MARTIN KABELÁČ se prosadil svižnou střelou a snižuje náskok Brna. Asistence: Tomášek, Poruba.

31:53
    Menší potyčka po přerušení hry. Cívka(TEC), Boček (TEC) a Sluštík (KOP) si jdou odpykat dvě minuty za hrubost.

30:08
    Kabeláč střílel z levého kruhu a Novák kotouč vyrazil helmou.

29:36
    Hosté pálí ihned po buly, ale Novák byl pozorný.

28:50
    Hosté potřebují nový impuls a střídají brankáře. Mezi tyče nastupuje Fendrich.

28:48
    Brno odskakuje o čtyři góly. Po přihrávce Švaňhala vystřelil svižnou střelu zápěstím ONDŘEJ STEHLÍK a propálil bezmocného Unzeitiga. Asistence: Ondřej Švaňhal.

28:28
    Novák schovává touš v lapačce a zklidňuje tempo hry.

28:11
    Sluštíkova střela končí v Novákově lapačce.

27:45
    Přečíslení hostů tři na jednoho končí špatnou přihrávkou jednoho z útočníků.

26:58
    Čtvrtníček pálil z mezikruží, kotouč skončil v Unzeitigově lapačce.

26:34
    Fišera střílel od modré, Unzeitig jeho pokus vyráží.

25:22
    Kabeláč se snažil přihrát před branku na volného spolupráce, avšak jeho pas byl zablokován.

24:57
    Odehnal pálí dělovku od modré, gólman hostů vyráží.

24:08
    HYNEK GRÜNWALD se obtočil kolem branky a překonal Unzeitiga střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Matěj Florek, Tomáš Buhaj.

23:15
    Červenka vystřelil střelu zápěstím z pravého kruhu, ale pouze do lapačky Nováka.

22:21
    Brzobohatý pálil dělovku z pravého kruhu, Unzeitig střelu lapil.

21:40
    Vyčesaný pálil od modré čáry mimo.
    Kdo bude po dnešních zápasech 2. ligy mít možnost slavit vítězství?

21:03
    Tomášek pálil z pravého kruhu, ale Novák byl připraven.

20:49
    Píská se zakázané uvolnění domácích.

20:24
    Kabeláč si najel před branku, přihrávka na něho mířená šla ovšem mimo.

20:01

V úvodní třetině jsme byli svědky rychlého hokeje se spoustou šancí. Domácí dokázali skórovat v oslabení a poté přidali ještě jeden gól. Šanci zvýšit náskok měli při dvouminutové přesilovce pět na tři, ale Kopřivnici se tato početní nevýhoda podařila ubránit. Další třetina začne přibližně v 17:50.

20:00

19:03
    Domácí vyhazují přes všechny čáry, píská se zakázané uvolnění.

18:44

17:50
    Hosté mají tlak, ale domácí nenechají Kopřivnici zakončit žádnou z jejich kombinací.

17:10
    Útočnou akci hostů překazil ofsajd.

16:51
    Domácí ihned po buly vyhazují.

16:44
    Za sekání si jde odsedět dvě minuty Bustin (TEC).

16:36

16:17
    Odehnalova střela byla zblokována.

15:59
    Domácím se nepovedla rozehrávka a píská se zakázané uvolnění.

15:36
    Hosté vyhazují kotouč a vysvobozují se z domácího sevření.

14:51

14:11
    Boček dorážel mezi nohy gólmana hostů, ale kotouč jen na poslední chvíli zachytil jeden z obránců.

13:41
    Stehlík pálil z první jen těsně vedle odkryté brány.

13:13
    Domácí tlačí a pálí, ale chybí jim koncovka.

12:46
    Domácí budou hrát pět na tři. Čintala (KOP) si jde odpykat dvě minuty za podražení.

12:29
    Odehnal pálil od modré, kotouč skončil v lapačce gólmana hostů.

12:05
    Fišera nahazoval kotouč na bránu, ale Unzeitig touš zachytil.

11:37
    Fojtík (KOP) dostává pět minut plus trest do konce utkání.

11:36
    Medek se po tvrdém středu těžce zvedá z ledu. Rozhodčí bude vylučovat.

11:31

11:03
    Stehlík byl odstaven od kotouče a hosté se znovu osvobozují.

10:41
    Hosté vyhazují kotouč do bezpečí.

10:00
    Boček mohl dorážet do zcela odkryté brány, ale jeho hokejku zablokoval jeden z obránců Kopřivnice.

09:20
    Fojtík (KOP) si jde odpykat dvě minuty za hákování.

08:30
    Buhaj pálil z levého kruhu, střela šla však mimo.

08:01
    Přechod domácích do útočného pásma přerušil ofsajd.

07:20
    Hosté se chtěli dostat do útočného pásma, ale domácí obrana byla důrazná a odebrala útočníkům Kopřivnice kotouč.

06:31
    Tomášek dorážel odražený kotouč, ale Novák se stihl přemístit včas.

06:18
    Rychlou střelu Budaje vyrazil gólman hostů.

05:30
    Brno přidává další branku. Čtvrtníček napadal v útočném pásmu a těžil z toho JAN BOČEK, který se dostal ke kotouči a prostřelil Unzeitiga. Asistence: Jiří Čtvrtníček.

05:09
    Poruba pálil z pravého kruhu, ale pouze do připraveného Nováka.

04:47

03:55
    Technika se vyhozením vysvobozuje ze sevření hostů.

03:13
    Domácí využili přečíslení dva na jednoho. Stehlík vystřelil svižnou střelu z pravého kruhu, kterou Unzeitig vyrazil, ale přímo na hokejku PETERA BUSTINA, který dorazil kotouč za bezmocného gólmana hostů. Asistence: Ondřej Stehlík.

02:47
    Florek (TEC) si jde odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

01:53
    Pěnčík zkoušel překonat Nováka z pravého kruhu, ale domácí gólman si pohlídal mezeru mezi betony.

01:17
    Protiútok domácích zastavil ofsajd.

01:01
    Vokurkovi se nepovedl pas a hosté získávají kotouč.

00:35
    Hosté měli tlak na domácí branku, ale Technika vyhodila kotouč ven ze třetiny.

00:09
    Nahození Kopřivnice chytá Novák.

00:01
    Zápas začíná. Úvodní buly vyhrávají hosté.

00:01

HC Kopřivnice
    Hokejisté Kopřivnice odehráli venku sedm duelů a vybojovali celkem deset bodů. Třikrát dokázali venku vyhrát a jednou vyhráli po samostatných nájezdech.

S celkovým počtem jednadvaceti bodů zaujímají čtvrté místo tabulky, ale na záda jim dýchá Opava a Šumperk, oba tyto týmy mají pouze o jeden bod méně než Kopřivnice.

Sovy doma z posledních šesti duelů prohrály pouze jednou, když nestačily na ambiciozní Vsetín, který tak přerušil sérii Techniky. V posledním domácím duelu si vysokoškoláci poradili v derby s Hodnínem.

Bodování Techniky vede s jedenácti body obránce Marek Kaluža, jenž zamířil třikrát do sítě soupeře (jednou proti Kopřivnici) a nahrál na osm branek svých spoluhráčů. V pátách mu je kapitán Techniky Ondřej Stehlík a Patrick Brzobohatý, kteří mají celkem deset bodů. Stehlík je také se sedmi brankami nejlepším střelcem Brňanů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jiří Komárek

Branky a nahrávky: 4. Bustin (Stehlík), 6. Boček (Čtvrtníček), 25. Grünwald (Florek, Buhaj), 29. Stehlík (Švaňhal), 53. Bustin (Švaňhal, Stehlík) – 33. Kabeláč (Tomášek, Poruba)

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Švejda, Kaluža, Odehnal, Štancl, Šidák, Fišera, Cívka, Vlček – Brzobohatý P., Bustin, Stehlík "C", Benýšek "A", Buhaj, Boček "A", Čtvrtníček, Švaňhal, Florek, Grünwald, Medek, Nováček
    HC ISMM Kopřivnice: Unzeitig (od 29. Fendrich) – Fojtík, Hoďa, Krutil, Teper, Čintala, Marek (A), Merenda – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík (A), Vyčesaný, Bartošák, Kabeláč, Tomášek (C), Červenka

Rozhodčí: V. Král – Otáhal, Čelechovský